wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[przerzutka tylnia] chowana w piastę - regulacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
antonijasny Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5117 (73%)
Postów: 7


Post Pią 26 Mar 10, 4:56:21     [przerzutka tylnia] chowana w piastę - regulacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam rower miejski i nie wiem jak wyregulować przerzutki, które się chowają w piastę. Nie wiem czy dobrze określam to w słowach, gdyż nie znam fachowego słownictwa, także proszę o poprawę kogoś, kto się lepiej zna i z góry przepraszam za błędy. Przerzutki przy regulacji ręcznej - przy przerzucaniu z przodu mają ewidentnie luz, co objawia się brakiem reakcji z tyłu i ciągle muszę jeździć na jednym biegu. Nie wiem czy należy je wyregulować przy rączce czy z tyłu śrubkami. Jeśli śrubkami to wkręcać czy wykręcać? Czy jeszcze powinienem zwrócić uwagę na coś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 26 Mar 10, 8:11:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba będziesz musiał wygooglać, tutaj rowerzystów na rowerach miejskich raczej nie ma.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Reklama
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Pią 26 Mar 10, 9:52:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wykręcaj po trochu te śrubke przy rączce i sprawdzaj czy się poprawia Smile
a najlepiej to udaj się na Kiedrzyńską do p. Przemka. serwisuje 14biegowe piasty Speedhub więc z mniej biegowymi też sobie powinien poradzić Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy