wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Gdzie dobra siłownia?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sikor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5598 (79%)
Postów: 128
Wiek: 48

Częstochowa - Lisiniec

Post Czw 22 Paź 09, 7:30:51     Gdzie dobra siłownia? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakisz czas temu toczyła się się tu krótka wymiana poglądów na ten temat. Nie mogę odszukać w wątkach więc pewnie miała miejsce w Shoutboxie. Pora roku coraz mniej sprzyja jeździe na rowerze więc trzeba by było zadbać o inne formy dbania o kondycję.
Najbardziej interesowałaby mnie lokalizacja w okolicach rakowa, błeszna ale gdzie indziej też może być. Najważniejsze żeby nie było tam stada grubych karków (chciałem uzyć słowa dres ale w tej sytuacji chyba większość ludzi jest tam w dresach), nie było tłoku, panowała spokojna atmosfera no i jak najdłuższe godziny otwarcia - najlepiej gdzieś do 23-24.
Kiedyś udało mi się załapać do siłowni przy szkole na Prusa. Było fajnie i blisko ale się skończyło i teraz nawet nie wiem czy można się tam dogadać w tej sprawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
endecja_czwa Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5324 (75%)
Postów: 373
Wiek: 47


Post Czw 22 Paź 09, 8:05:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam fitness club na sikorskiego, nazywa się "Planeta" czy jakoś tak - naprzeciwko komendy policji. Czysto, całkiem przyjemnie no i nie ma "karków". (Przynajmniej tak było rok temu jak chodziłem). Otwarte chyba do 22 00. Nie jest to coprawda okolica o jaką Ci chodzi ale jeśli atmosfera jest ważniejsza to powinno Ci odpowiadać.


"Kapitalizm to nierówny podział dóbr, komunizm to równy podział nędzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Reklama
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6991 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 22 Paź 09, 8:22:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic się kończy Very Happy zimą tez pojeździmy, ale oprócz siłki można polecić spinning (i samą siłkę też) w akademii polonijnej. Niestety u nas na Rakowie nic godnego polecenia nie ma.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Czw 22 Paź 09, 11:48:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Planet, Planet...
endecja_czwa napisał:
całkiem przyjemnie no i nie ma "karków"

chyba jednak wole karków.
no dobra, nieważne.
Outsider pewnie znasz te okolice. była siłka koło zajezdzdni tramwajowej. kiedyś nazywala się Olimp później jakoś inaczej. jest jeszcze??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
endecja_czwa Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5324 (75%)
Postów: 373
Wiek: 47


Post Czw 22 Paź 09, 14:39:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o to, że jest czysto i żaden nasterydowany półgłówek nie miażdży Cię wzrokiem żebyś zwolnił mu przyrząd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6516 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 22 Paź 09, 18:24:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spiningu w polonijnej już nie ma Crying or Very sad


WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE JEŻDŻĄ NA ROWERZE

ON BIKE TILL DEATH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6418 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pią 23 Paź 09, 0:08:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tą negatywną oceną "karków" to przesada ! W siłowni do której chodzę regularnie od pięciu lat jest wielu którzy "biorą" .Zawsze cierpliwie czekają na sprzęt , asekurują słabszych, pokazują początkującym jak prawidłowo wykonać ćwiczenia. Oczywiście jest swoista rywalizacja ale ona bardziej motywuje do naprawdę "ciężkiej " pracy. Trenerzy też" grube karki" cierpliwie traktują początkujących. Siłownia nie jest duża , warunki są raczej spartańskie ale dobra atmosfera sprawia że chodzi tam dużo ludzi. U nas nikt się nie przechadza w najmodniejszym dresiku z Isostarem w jednej a kolorowym magazynem w drugiej ręce. Do siłowni chodzi wiele osób z Rakowa,Błeszna Stradomia...
Siłownia "Gryf" na Sobieskiego /obok basenu/ czynna od 10-21 soboty do 17tej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy