wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Galeria Jurajska - sklepy rowerowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mateo Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5343 (75%)
Postów: 1


Post Czw 10 Wrz 09, 20:42:53     Galeria Jurajska - sklepy rowerowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Jak pewnie wiecie już wkrótce otwarcie Galerii Jurajskiej. Sklepów będzie mnóstwo w tym sportowe i oczywiście rowerowe. Jeżeli chcecie zerknąć co szykuje się w galerii zobaczcie listę sklepów:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Fludi (usunięty)







Post Czw 10 Wrz 09, 22:52:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie od dziś wiadomo, że w galerii będzie już trzeci sklep globalsport'u pozostałe 2 to oczywiście KTM i TREK Very Happy Do którego także są poszukiwani pracownicy...
Powrót do góry
Reklama
dunDer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6478 (91%)
Postów: 194
Wiek: 38


Post Pią 11 Wrz 09, 0:21:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w Częstochowie nie ma ani jednego sklepu rowerowego - są same sklepy z rowerami, a to różnica. Tak czy inaczej nie łudzę się nawet, że będzie się tam dało znaleźć coś innego niż kilka zmontowanych górali, miejskich, dziecięcych i garść popularnych części, które można dostać wszędzie... Coś mi mówi, że czasy w których taki interes prowadzili pasjonaci u których dało się znaleźć niemal wszystko minęły bezpowrotnie :/


Łatwiej utrzymać filiżankę, kiedy nie jest przepełniona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Fludi (usunięty)







Post Pią 11 Wrz 09, 7:42:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz znaleźć wszystko albo prawie wszystko udaj się do Draco na wałach, tam gościu ma sporo rzeczy, różnych nietypowych Wink
Ewentualnie w rowerowy w Blachowni.
Powrót do góry
dunDer Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6478 (91%)
Postów: 194
Wiek: 38


Post Pią 11 Wrz 09, 15:30:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fludi napisał:
Jak chcesz znaleźć wszystko albo prawie wszystko udaj się do Draco na wałach, tam gościu ma sporo rzeczy, różnych nietypowych Wink

Raz byłem i jakiś sensowny gościu siedział - kupiłem co chciałem. Drugi raz dzwonię wcześniej, pytam o kilka rzeczy i ktoś mi mówi, że wszystko jest. Przychodzę, a tam jakiś mało sympatyczny koleś zwany przez siedzącą tam babkę 'mechanikiem' nie tylko powiedział mi, że tego nie ma (mimo że było 30min wcześniej niby) ale że nigdzie nie znajdę i w ogóle że czego ja chcę... Próbował mnie przekonać do rozginania widełek celem wciśnięcia piasty 1cm większej od takiej jaką potrzebowałem, co szybko ujawniło jego totalny brak kompetencji. Ludzie teraz za karę pracują w zawodach których nienawidzą czy jak? Tak czy inaczej zraziłem się do nich, bo robią z ludzi idiotów.


Łatwiej utrzymać filiżankę, kiedy nie jest przepełniona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy