wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
42 Masa Krytyczna (sierpień 2009) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lamargo Kobieta



Status: Offline
Dni: 5378 (76%)
Postów: 13
Wiek: 44

Czestochowa - Trzech Wieszczów

Post Czw 03 Wrz 09, 7:40:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

talerz napisał:
mało kto wie, a może tylko ja =Wink (bo osobiście wysłalem info), że informacja o masie była także podana w ogólnopolskim Polskim Radiu EURO.


ja wiem, słyszałam i faktycznie trzeba im dać znać wcześniej bo EURO generalnie lubi mówić o MK, o rowerach zresztą też Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Czw 03 Wrz 09, 17:19:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie się , czyta krytyczne posty nowych użytkowników , szkoda ,że nie macie odwagi wpisać wieku do swojego profilu - może jesteście zbyt młodzi? , albo zbyt dorośli???

Nie istotne....Dla mnie ważne jest to ,że częstochowska masa trwa już ponad 5 lat, że dzięki niej poznałem sporą grupę ludzi - przyjaciół , z niektórymi kręcę sporadycznie , ale z większością spotykamy się regularnie w ostatnie piątki miesiąca. Spotykaliśmy się . gdy oficjalna masa umarła.....
Później , znalazł się "uzdrawiciel" , pan M , który spotkał się kilka razy z nami....ale dał totalną plamę , więc sami spróbowaliśmy coś zainicjować - udało się dzięki JURCZYKOWI - na szczęście pojawiło się kilka nowych osób , które także coś chcą zrobić w tym zakresie, które nie miały oporów w kontaktach z urządnikami i masa rozkręciła się na dobre - oby tak dalej.

Biker ,
osiągnięcie czegoś , to pojęcie wymierne - chcesz coś osiągnąć ,może zabłysnąć? zapraszamy na spotkanie organizacyjne , albo na masie zapraszamy do zabrania głosu -może masz jakiś fajny pomysł , będziemy wdzięczni gdy nam go przedstawisz , może dzięki temu osiągniemy coś istotnego.

Ludzie tu naprawdę coś robią , ale to nie jest blog -" DZIŚ NAPISAŁEM/ZADZWONIŁEM DO:"
- tylko forum rowerowe .....

pozdr. piter
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6882 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pią 04 Wrz 09, 0:04:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siedem moich bardzo spóźnionych "cyknięć". Cyknięć gdyż robione bez pomysłu i przekonania Wink Fotosik oraz pełny rozmiar (archiwum zip)


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
jacie Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6575 (93%)
Postów: 11
Wiek: 50

centrum

Post Pią 04 Wrz 09, 0:22:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najważniejszy jest start w tym przypadku restart haha
Nie czas na podsumowania i rozliczanie rezultatów, Masa jest jeszcze bardzo młodym Częstochowskim happeningiem (liczę od reaktywacji ) jednak formuła z jaką ruszyła dobre świadczy o organizatorach .
Jak wszystko w przyrodzie wymaga czasu z pewnością niedługo wyłonią się nowi działacze,którzy odpowiednio poprowadzeni przez rogów przyniosą same korzyści dla idei miasta rowerów życzę sukcesów !

Pozdrawiam gorąco w imieniu swoim i wszystkich których przywlokłem, a będzie ich z tuzin Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy