wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Częstochowska Masa Krytyczna na NK?! Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vieri Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5354 (76%)
Postów: 131
Wiek: 33

Częstochowa - Wyczerpy

Post Sob 15 Sie 09, 23:14:40     Częstochowska Masa Krytyczna na NK?! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

Nazwa tematu może troszkę wywrotowa, ale nie o tym zamierzam Wam prawić Smile Widzielibyście w tym niezwykle popularnym serwisie możliwość rozpropagowania Naszej Częstochowskiej Masy? Wielu rowerzystów zaczynających swoją przygodę z rowerem nie ma pojęcia o istnieniu takiej inicjatywy, przyznam się szczerze, że plakatu jeszcze nie widziałem, mimo, że na pewno są! Ale nie docierają do wszystkich. Stąd taka dziwna propozycja, aby utworzyć klasę Masy na NK i docierać przez nią do większej liczby częstochowian. Wielu ten pomysł może się nie spodobać, inni mogą być nastawieni pozytywnie, rozumiem Wasze zdania, ale dlaczego nie spróbować? Smile Sam chętnie bym użył tej możliwości dla propagowania tej pięknej akcji Cool

Czekam na Wasze opinie Wink
Z nocnym pozdrowionkiem
Vieri
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Fludi (usunięty)







Post Nie 16 Sie 09, 10:00:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie jestem przeciwny wszystkim kontom fikcyjnym, typu Częstochowianie, najpiękniejsze polki, itp... I z tego też względu nie przyjmuję znajomości od takich kont, bo mnie wnerwiają. Jak ktoś chce może coś takiego założyć, ale ja na pewno nie przyjmę zaproszenia.

A w ramach promocji naszej masy krytycznej na n-k wrzucam do galerii zdjęć jej plakat. Jako że do tej pory były 2 to jeden wrzucałem na 5dni przed masą, a drugi na 2dni, tak w ramach przypomnienia. Myślę, że jest to lepsze rozwiązanie i docierające do większego grona, niż samo konto CMK.
Powrót do góry
Reklama
t3d1 (usunięty)







Post Nie 16 Sie 09, 11:07:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://nasza-klasa.pl/profile/24809507


Fludi napisał:
Myślę, że jest to lepsze rozwiązanie i docierające do większego grona, niż samo konto CMK.


I tu się mylisz.
Powrót do góry
Vieri Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5354 (76%)
Postów: 131
Wiek: 33

Częstochowa - Wyczerpy

Post Nie 16 Sie 09, 11:16:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bardziej miałem na myśli klasę "Masa", a nie profil fikcyjny, których również do znajomych nie przyjmuję Smile Minęliśmy się w obrazach Masy na NK Smile

Pozdrowionko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Fludi (usunięty)







Post Nie 16 Sie 09, 11:22:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ok, masz 50 znajomych. Z czego połowa jest fikcyjna. Docierasz tylko do 50osób, z których jak na masie się pojawi połowa to będzie dobrze. Musisz jeszcze w tej kwestii brać pod uwagę, że Twoi znajomi to głównie stali bywalcy masy, tak więc trafiasz do... Nikogo..?
Ja mam 200 znajomych gdzie każdy jest osobą. Jakby nie patrzeć mój przekaz jest lepszy niż Twój, bo trafiam do większej liczby osób, które raczej o masie nie wiele wiedzą lub usłyszały o niej ode mnie. Z tych wszystkich ludzi wiadomo sporo jest spoza Częstochowy bo albo to są przyjezdni na studia albo powyjeżdżali za pracą, nauką... Ale jak dobrze pójdzie to trochę się tych osób znajdzie.
Teraz wystarczy, żeby każdy użytkownik forum, któremu zależy na masie wrzucił plakat do galerii i osiągnie taki sam efekt jak u mnie. U jednych będzie lepszy, u innych gorszy. Ale nie zmienia to faktu, że informację o masie dostało 5.000 osób? A nie 50...
Powrót do góry
t3d1 (usunięty)







Post Pon 17 Sie 09, 10:39:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fludi napisał:
tak więc trafiasz do... Nikogo..?


A jak byś pomyslał trochę a nie parł przed siebie to byś zauważył że jest opcja polecenia zdjęcia dla znajomych bądź całego profilu i trochę więcej osób widzi zdjęcie.

No ale skoro tak to CIACH.
Powrót do góry
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pon 17 Sie 09, 17:18:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie Panowie.

Wymieniliście się uwagami, jeden drugiego do swojej racji nie przekonał, więc zróbcie po swojemu. Jeden tak, a drugi inaczej i po sprawie.

Nie wiem jak to teraz tam na Naszej-Klasie wygląda, bo nie mam konta, ale jeśli to nie szkodzi Masie Krytycznej a może pomóc w jej promocji to oba sposoby są dobre. Liczy się każdy pomysł i niech każdy robi to co może i uważa za słuszne, a efekty zweryfikuje samo życie.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Fludi (usunięty)







Post Pon 17 Sie 09, 21:31:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

t3d1 napisał:
A jak byś pomyslał trochę a nie parł przed siebie to byś zauważył że jest opcja polecenia zdjęcia dla znajomych bądź całego profilu i trochę więcej osób widzi zdjęcie.

No ale skoro tak to CIACH.

Nie prę przed siebie, tylko staram się wytłumaczyć Ci, że jednak profil CMK, jest raczej mało skutecznym narzędziem reklamy i propagowania całej tej idei. Przez przed siebie raczej Ty, bo uważasz że to co zrobiłeś jest idealnym pomysłem, no niestety nie jest, tak jak wiele innych rzeczy.
Nawet to co teraz napisałeś... O poleceniu zdjęcia, sądzisz, że ludzie pomyślą o tej opcji i klikną na ten przycisk..? Sądzisz, że w gąszczu informacji naszo-klasowych, wszyscy to wyłapią?

Zresztą nie chce mi się już więcejtego tematu rozwijać, będzie tak jak napisał Łukasz.
Powrót do góry
pbm Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5756 (82%)
Postów: 235
Wiek: 36

Częstochowa - Tysiąclecie

Post Wto 18 Sie 09, 9:54:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

IMO każdy sposób promocji jest dobry - czy to będzie profil NK czy wrzucanie plakatów we własny profil, czy też klasa NK...

Właściwie co do profilu i klasy to IMO wypacza to ideę NK, ale ona już i tak wieki tem została wypaczona i nic jej nie pomoże.. ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Vieri Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5354 (76%)
Postów: 131
Wiek: 33

Częstochowa - Wyczerpy

Post Sro 19 Sie 09, 22:31:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to z pomysłami bywa nie każdy musi być trafiony Smile Ale szkoda się o takie byle co kłócić, rozumiem Twoje Fludi argumenty, niektórych nie podzielam, ale taki jest już świat, nie wszyscy się ze sobą zgadzają.

Odnośnie klasy masowej miałem cichą nadzieję, że może to się odbyć pod skrzydłami administratora rower.czest.pl, jeśli jednak nie podoba Wam się ten pomysł to po prostu go porzućmy Mr. yellow

Późnowieczorne pozdrówko ^_^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
pbm Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5756 (82%)
Postów: 235
Wiek: 36

Częstochowa - Tysiąclecie

Post Sro 19 Sie 09, 22:33:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Adminstrator rower.czest.pl to raz na miesiąc tu zagląda.. ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Fludi (usunięty)







Post Sro 19 Sie 09, 23:44:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

t3d1 nie wiem czemu skasowałeś to konto, skoro się wysiliłeś żeby je założyć i prowadzić, to czemu nie... To, że ja mam swój pogląd na takiego typu konta i w ogóle na nasza-klasę, nie znaczy że nie możesz mieć swojego.
Powrót do góry
Vieri Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5354 (76%)
Postów: 131
Wiek: 33

Częstochowa - Wyczerpy

Post Sro 19 Sie 09, 23:45:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe, nowemu wybaczyć musicie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Czw 20 Sie 09, 1:23:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pbm napisał:
Adminstrator rower.czest.pl to raz na miesiąc tu zagląda.. ;P

Nie prawda Razz

Co do NK - też jestem trochę zrażony do tego serwisu, jedynie mam tam jakieś nieużywane konto :].

Zalozenie klasy wydaje się sensowniejsze, niż fikcyjnego profilu, ale nie musi się to koniecznie odbywać pod moim patronatem, skoro może to każdy uczynić. W razie czego podlinkuę tą klasę gdzieś na forum.

Fludi napisał:
A w ramach promocji naszej masy krytycznej na n-k wrzucam do galerii zdjęć jej plakat. (...) Myślę, że jest to lepsze rozwiązanie i docierające do większego grona, niż samo konto CMK.


I tu się w 100% z Kolegą zgodzę, bo to najskuteczniejsza forma promocji czegokolwiek na NK.pl.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
talerz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5465 (77%)
Postów: 10
Wiek: 42

Last Grosz

Post Wto 25 Sie 09, 21:40:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje skromne zdanie, jeśli już ma coś takiego powstać to:

klasa Masy -tak
fikcyjne konto -zdecydowanie NIE

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie


a ja się boję cenzury, bo bym Wam coś powiedział
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Anathriael Kobieta



Status: Offline
Dni: 6073 (86%)
Postów: 8

Częstochowa

Post Wto 01 Gru 09, 16:58:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Inne miasta mają swoją stronę Masy na N-K, więc dlaczego my mielibyśmy nie mieć? Ktoś już może założył? Nie mogę znaleźć. Pozdrawiam wszystkich;)


"Tam i z powrotem/tam i z powrotem/kręcisz się w kółko/i co potem?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
endecja_czwa Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5293 (75%)
Postów: 373
Wiek: 46


Post Wto 01 Gru 09, 18:40:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fludi napisał:
Ja ogólnie jestem przeciwny wszystkim kontom fikcyjnym, typu Częstochowianie, najpiękniejsze polki, itp....


A ktoś Cię zapraszał do najpiękniejszych polek? Smile

Poważnie. Idea takiego konta ma sens. Moi znajomi np. poprawili swoje notowania na allegro.pl zakładając fikcyjne konta i myślę, że mogłoby to również podnieść popularność Masy. Zakres działalności nieco inny ale wiem, że wiele osób zagląda tam tylko po to, żeby zdjęcia oglądnąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Fludi (usunięty)







Post Wto 01 Gru 09, 19:04:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anathriael napisał:
Inne miasta mają swoją stronę Masy na N-K, więc dlaczego my mielibyśmy nie mieć? Ktoś już może założył? Nie mogę znaleźć. Pozdrawiam wszystkich;)

Było takie konto, ale później ktoś je usunął...
Powrót do góry
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6859 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Wto 01 Gru 09, 21:10:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ogólnie NK nie ma sensu, ale to temat na inną dyskusję. Miliony much nie mogą się mylić Wink


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
t3d1 (usunięty)







Post Wto 01 Gru 09, 21:12:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fludi napisał:
Było takie konto, ale później ktoś je usunął...


Nie ktoś tylko ja.
Ja je założyłem i je usunąłem po twoich pyskówkach.
Bez odbioru.
Powrót do góry
Galeria użytkownika
Fludi (usunięty)







Post Wto 01 Gru 09, 22:07:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie pamiętałem, kto je założył ani usunął...
I nie pyskówkach, tylko wyrażeniu swojej opinii, na temat kont fikcyjnych na nk, jak każdy mogę mieć swoje zdanie, a skoro usunąłeś je bo jedna osoba odrzuciła zaproszenie i ma negatywny stosunek do tego typu kont i znajomości, trudno... Żal...
Powrót do góry
Galeria użytkownika
Anathriael Kobieta



Status: Offline
Dni: 6073 (86%)
Postów: 8

Częstochowa

Post Sro 02 Gru 09, 11:30:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

STi napisał:
Moim zdaniem ogólnie NK nie ma sensu, ale to temat na inną dyskusję. Miliony much nie mogą się mylić Wink


Wedle takiego rozumowania świat nie ma sensu (bo nie ma), dlatego uważam, że konto na N-K na pewno nie zaszkodzi Masie, najwyżej odegra rolę neutralną nie przynosząc ani korzyści, ani strat. Biorąc pod uwagę popularność N-K, mogłoby się przypadkowo o Masie dowiedzieć wiele niezorientowanych jeszcze osób. Jako pewna społeczność rowerzyści mieliby wspólną płaszczyznę spotkań, natomiast jak to się ma do "Najpiękniejszych Polek", które raczej grupy nie tworzą? Very Happy


"Tam i z powrotem/tam i z powrotem/kręcisz się w kółko/i co potem?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Sro 02 Gru 09, 11:32:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem i do tej pory tak mi się wydawało, wspólną "płaszczyzną" spotkań rowerzystów jest TO forum. Po co więc robić sztuczne zamieszanie gdzie indziej?


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Anathriael Kobieta



Status: Offline
Dni: 6073 (86%)
Postów: 8

Częstochowa

Post Sro 02 Gru 09, 18:14:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się nie upieram, tylko zabawna jest trochę powaga tej dyskusji, tak jakby założenie tego konta wiązało się z jakąś ogromną odpowiedzialnością. Ale ok, ja tylko zasygnalizowałam, że jestem za. Pozdrawiam.


"Tam i z powrotem/tam i z powrotem/kręcisz się w kółko/i co potem?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 02 Gru 09, 23:28:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam nic przeciwko koncie na NK i Fotce(nie mam konta ale może ktoś ma) tego typu portalach. Uażam że to nawet dobry sposób na "rozreklamowanie" masy. Na NK np wrzucając nowy plakat od razu wszyscy znajomi by wiedzieli. Nie wiem jak jest na fotce ale pewnie jest coś podobnego. Tyle z mojej strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy