wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
PARKINGI ROWEROWE W Al.NMP Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Sob 23 Maj 09, 22:23:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taki, do którego mogę wejść z rowerem Wink Nie zostawiam sprzętu nigdzie ani na chwilę.

Autentycznie - wchodzę z nim do środka - na początku jest zawsze zdziwienie, potem uśmiech, a na końcu "słucham pana" hehe.

Do Banku Śląskiego też wchodziłem i nawet pogawędkę na tematy rowerowe z obsługą miałem - te panie zza biurek tez jeżdżą!

W pełni się z Tobą zgadzam, ale sądzę, że tam to po prostu stojaki są czymś naturalnym i stawianie ich to logiczna konsekwencja niż specjalny zabieg marketingowy. Ogólnie na zachód od Częstochowy jest wzmożony ruch rowerowy (okolice Lublińca itd) i tam stojaki też są praktycznie wszędzie.

Nasza Częstochowa jest pod względem nieco zacofana i chyba stąd nasze zdziwienie i zachwyt budzą takie sklepiki w Blachowni i okolicznych wioskach.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Fludi (usunięty)







Post Sob 23 Maj 09, 23:03:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z rowerem do środka to tylko do rowerowego wchodzę, chociaż to właśnie przed tymi sklepami tym bardziej powinien być jakiś stojak Neutral
I ewentualnie na promenadę, mimo że na każdych drzwiach wejściowych jest nalepka zakazująca wprowadzania rowerów. Raz nawet się znalazł cieciu-ochroniarz i chciał mnie przeganiać, ale uświadomiłem go, że wszedłem drzwiami, na których to właśnie nalepki nie ma (lekkie kłamstewko Laughing ) i wrzuciłem mu, że jak tak bardzo chce to wyjdę, ale straci na tym najbardziej pani u której robiłem zakupy. Spojrzenie babki na gościa, wystarczyło żeby się zmył szukać drzwi bez nalepki Twisted Evil
Powrót do góry
Reklama
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 05 Sie 09, 16:14:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy nasze władze miasta , nie mogłyby parkingami zainteresować także właścicieli niektórych sklepów lub knajp? W Świnoujściu są wszędzie jednakowe stojaki , które tylko upiększają miasto - z jednej strony zawsze występuje jakieś stare zdjęcie miasta , z drugiej przeważnie reklama, lub reklama lokalu przy którym stoi lub nawet aktualne menu. Super sprawa jeżeli chodzi o rozwiązanie problemu rowerzystów.....kiedy my doczekamy się czegoś podobnego???

Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6904 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pon 10 Sie 09, 18:10:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piter --> bajka dla bajków.. super pomysł i wykonanie.

Dziś TV Orion także na temat parkingów:

Cytat:
Rowerzyści nie mają lekkiego życia w Częstochowie. Coraz bardziej narasta problem z miejscami parkingowymi dla rowerów.


http://www.tvorion.pl/index.php?action=show_news&idNews=5312


---
na koniec Pani rzecznik mnie rozwaliła - zabrzmiało to tak jakby rowerzyści byli tam chętnie zapraszani i wysłuchiwani - a tym czasem to raczej sami rowerzyści się tam pchają z pretensjami.. no chyba, że to miała na myśli.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy