wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
40 MASA KRYTYCZNA (czerwiec 2009) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6926 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Wto 30 Cze 09, 21:41:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo mnie cieszy to, że Masa tyle frajdy sprawia dzieciakom - mam nadzieję, że dzięki temu wyrośnie nam nowe pokolenie roweromaniaków i będą zdrowymi, aktywnymi i pozytywnie zakręconymi ludźmi Wink

W sprawach organizacyjnych jeszcze - przypomniało mi się, że ludzie krzyczeli na Starym Rynku, że "nic nie słychać". Ma ktoś znajomego proboszcza? Pożyczyć by trzeba taki pielgrzymkowy radiowęzeł - oni to takim dają czadu...


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
pbm Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5778 (82%)
Postów: 235
Wiek: 36

Częstochowa - Tysiąclecie

Post Sro 01 Lip 09, 7:20:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taki radiowęzeł to raczej drogie rzeczy.. Wink Ale w kwestii nagłośnienia: mamy głośnik, wzmacniacz, akumulator i przyczepkę masową. Poszukiwane podwórko na którym możnaby pomalować wózek i złożyć to wszystko do kupy.. ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Reklama
smichalak11 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5410 (76%)
Postów: 7
Wiek: 39

częstochowa-KIEDRZYN

Post Sro 01 Lip 09, 18:44:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie czy jest możliwość kupna koszulek masy krytycznej???bylibyśmy mniej anonimowi.pozdrawiam. Rolling Eyes Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Sro 01 Lip 09, 23:45:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poczytałem..... i ....JESTEM ZA!!!! MOŻNA KAŻDĄ MASĘ KOŃCZYć NA STARYM RYNKU - jest tam sporo miejsca i przede wszystkim jest o wiele spokojniej niż na bieganie...poza tym ( tak jak kiedyś miało to miejsce) możnaby zorganizować jakieś pokazy extremalnej jazdy po prowizorycznych przeszkodach , czy chociaż slalom dla najmłodszych....byłoby super.
panowie i panie...co o tym sądzicie???

A i dzięki takiemu usytuowaniu - zawsze wiedziemy w aleje - bo nie widzę powtórki z przejazdu środkiem....dużo bezpieczniej będzie ulicą.

pozdr.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5438 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Pią 03 Lip 09, 21:09:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem za tylko co na to władze oni niechętnie by nas tam wdzieli a o przejechaniu alej to można pomarzyć robią wszystko abyśmy tylko tamtędy nie jechali


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
ostrykarpiu Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5404 (76%)
Postów: 38
Wiek: 37


Post Pią 03 Lip 09, 21:51:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[OT]
Może by tak pstryknąć na koniec każdej Masy, takie zdjęcie zbiorowe wszystkich uczestników w dużej rozdzielczości i zamieszczać w galerii, tak by każdy mógł się na nim rozpoznać. Ukłony w stronę fotografa Smile
[/OT]


Mój rower ma 3 biegi:
-możesz na nim jechać
-możesz go pchać
-albo go nieść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6926 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pią 03 Lip 09, 23:32:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostrykarpiu napisał:
[OT]
Może by tak pstryknąć na koniec każdej Masy, takie zdjęcie zbiorowe wszystkich uczestników w dużej rozdzielczości i zamieszczać w galerii, tak by każdy mógł się na nim rozpoznać. Ukłony w stronę fotografa Smile
[/OT]


Pomysł dobry. Jednak możliwy właśnie chyba tylko na Starym Rynku - Muzeum (i chyba Ratusz też) w piątki czynny jest do 17:30, więc zdjęcie z balkonu odpada. Przydałby się obiektyw szerokokątny albo będzie zabawa z panoramą jak to ostatnio STi robił Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy