wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Maratony - zaproszenia, wrażenia przed i po. Porady Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dlukasz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5485 (77%)
Postów: 13
Wiek: 39

częstochowa - lisiniec

Post Pon 25 Maj 09, 22:06:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
świetne podjazdy to duży plus Świętokrzyskiej Ligii Rowerowej. popracuj nad ich nimi a będzie dobrze. chyba że się zraziłeś i zaczniesz jeździć Mazovie???
choć mam nadzieje że nie wymiękasz Razz
impreza jest naprawde bardzo fajna a bóle mięśniowe które teraz być może odczuwasz niech będą mobilizacją do pracy nad formą Very Happy
dla takich tras warto Very Happy


nie nie, z mięśniami na drugi dzień nie mam problemu, wyćwiczony jestem Smile
choć nogi po schodach człowieka z trudem niosą i kolana już nie te

kondycja siadła, się ograniczyło bieganie to w maratonie wychodzi Wink
jak się popracuje to powinno być lepiej, z tego co słyszałem to po przejeździe nie tylko mnie łydki bolały Laughing

czerwiec u mnie odpada(wszystkie weekendy zajete), ale może w lipcu pojadę

PS. o swoich preferencjach rowerowych kiedy indziej, teraz juz wiem o co chodzi w tych maratonach Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6936 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pon 25 Maj 09, 22:47:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tegoroczne starty w maratonach są dla mnie również pierwszymi. Wrażenia mam jak najbardziej pozytywne, a całość traktuję jak świetną zabawę i jednocześnie solidną szkołę - zarówno przygotowania fizyczne, sprzętowe jak i psychiczne - w sobotę po raz pierwszy czułem, że zaczyna mi siadać psychika na podjazdach o_o Zaciśnięcie zębów i myślenie tylko o pedałowaniu na szczęście porzuciły myśli o rzucenia roweru w krzaki Wink

Tylko też maraton maratonowi nierówny - we Wrocławiu jechało się jak na zwykłej wycieczce tylko z nieco większym tempem - równiutko i bez większych przeszkód technicznych. Natomiast Zdzieszowice już mocniej dały się we znaki - długaśne podjazdy, strome ściany do wspinania i zjazdy wprost w błoto czy przez schody. Wielu było, których ponosiła fantazja - jeden gość mnie wyprzedzał na podjeździe - koło mu się ześlizgnęło i chłopak grzecznie wrócił za mnie. Drugi przypadek jak facet na zjeździe chciał mnie wyprzedzić i tak się rozpędził, że zaliczył glebę na podmokłym zakręcie tuż przede mną. Jak to dobrze, że można się uczyć na czyiś błędach Wink No i finisz.. nieudany, bo źle rozłożyłem siły i przełożenia, ale przez kilkaset metrów walczyłem z pewnym rowerzystą. Emocje niesamowite - na mecie mu podziękowałem za walkę. To jest piękno maratonów.

Pierwsze koty za płoty - teraz może być już tylko lepiej - czego Wam i sobie życzę!




Ostatnio zmieniony przez Lukas dnia Pon 25 Maj 09, 23:39:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Fludi (usunięty)







Post Pon 25 Maj 09, 23:22:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak już sesja będzie za mną, też będę musiał gdzieś wystartować i się sprawdzić Twisted Evil
Powrót do góry
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Wto 26 Maj 09, 10:38:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
w sobotę po raz pierwszy czułem, że zaczyna mi siadać psychika na podjazdach

odkręć 22t to Ci pomoze Smile
Fludi napisał:
też będę musiał gdzieś wystartować i się sprawdzić

pewnie że tak. maraton to świetna zabawa. jest rywalizacja jest adrenalinka. w takich warunkach możesz sprawdzić na ile naprawde Cię stać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6592 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Czw 28 Maj 09, 22:34:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to dobrze, że zaczyna przybywać zainteresowanych zawodami aż milej tak wejść na forum Smile
ŚLR to naprawdę impreza z prawdziwego zdarzenia i myślę, że jak by się więcej sponsorów znalazło to wyprzedziła by nudną i beznadziejną Mazovie Smile
Przedewszystkim Kielce i okolice to już góry Świętokrzyskie i naprawdę podjazdów jest tam dużo do wyboru to też trasy zaskakują ciągle czymś nowym Smile
Jak pierwszy raz zobaczyłem profil trasy w Nowinach to zbladłem widząc te wszystkie zjazdy na mapce. Piszę tu nie bez powodu o zjazdach bo podjazd się zawsze jakoś pokona ale zjazdy tam naprawdę dawały popalić !!
Nie wiem jak dla innych ale dla mnie zjazd trasą DH był odpoczynkiem w porównaniu do tych zjazdów na pierwszych 10km Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
dlukasz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5485 (77%)
Postów: 13
Wiek: 39

częstochowa - lisiniec

Post Pią 29 Maj 09, 17:17:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a propos zjazdów
jakieś porady?
jak się przygotować zjeżdżać itp
to był mój najsłabszy element Laughing
nigdzie mnie tak nie wyprzedzali jak na zjazdach Laughing

PS. na hamulcach zjeżdżałem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Pią 29 Maj 09, 19:48:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

puść hamulce to Ci pomoże Very Happy
też miałem problemy na zjazdach...
w Daleszycach...
musialem się przełamać bo nie potrafiłem szybko zjeżdżać. jeden taki zjazd gdzie zsiadłem z roweru i aż mi się płakać chciało. ale pomyślałem że musze i pojechałem. prawie jak u dentysty. chwila strachu a później Smile
później już było z górki:)
co do nie hamowania zainspirował mnie kiedyś bardziej doświadczony kolega. miało to miejsce gdzieś za Olsztynem.
na zjeździe poprostu puścił hamulce i pojechał gdy ja ze strachu nie mrugałem nawet okami o_o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Pią 12 Cze 09, 22:43:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaraz idę spać. z samego rana pobudka.
cel: Kielce.
jedzie tam ktoś prócz Musha i mnie???
pogoda jaka jest każdy widzi. jak wygląda trasa można się domyślać.
zapowiada się fajna zabawa Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6049 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Sob 13 Cze 09, 6:25:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powodzenia Marin i Rafał Smile oby znów było pudło Smile


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Pon 15 Cze 09, 11:17:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pudła tym razem nie było choć Rafał był blisko.
a maraton? 3 godziny w deszczu i chłodzie. wszędzie błoto, mokre kamienie/korzenie. dwie osoby musiała zabrać karetka...
poza pewną zamotą na starcie zabawa przednia nawet pomimo strat sprzętowych Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6936 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Wto 23 Cze 09, 7:42:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marsman - to samo albo jeszcze lepiej (błoto, błoto, błoto) szykuje się w niedzielę w Krakowie na Bike Maratonie - jedzie ktoś z Forum?


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Wto 23 Cze 09, 10:37:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej ktoś pojedzie. koledzy zachwalają trasę i impreze w ogóle. również roweryści z którymi niedawno wdałem się w gadke w Olsztynie coś o tym wspominali.
osobiście chciałbym jechać do miejscowości Strzegowa Podduchowna (dojazd od Domaniewic) na "Szlakami Jury". wyścig XC który chciałbym potraktować jako trening przed kolejnym maratonem z cyklu mtbcrossmaraton.pl Smile
nastawiam się tam na dobrą pozycję w generalce i wiesz Smile
możesz pytać Smudka z serwisu na Okólnej może jedzie a może ktoś z Jego ziomków?
przy okazji.
http://www.mtbcrossmaraton.pl/maraton-suchedniow coraz bliżej. właściwie to chyba najbliżej bo chyba żadnego maratonu w takim sąsiedztwie Cze-wy nie będzie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6936 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Czw 25 Cze 09, 8:49:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Faktycznie blisko. Ogólnie Świętokrzyska Liga Rowerowa jest chwalona i w przyszłości pewnie wystartuję w którejś edycji.

Natomiast jeśli chodzi o Grabka w niedzielę to tak wygląda obecnie trasa:

http://picasaweb.google.pl/kubus181818/WarunkiNaTrasie

jadę razem ze Sforzare'ą - nie wyobrażam sobie jak będziemy wyglądać po 59km takiej jazdy Twisted Evil

istny hardcore - kto się jeszcze pisze? Twisted Evil Twisted Evil


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Czw 25 Cze 09, 11:21:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
http://picasaweb.google.pl/kubus181818/WarunkiNaTrasie

szczerze? po Grabinie te zdjęcia nie robią na mnie jakoś wrażenia Cool
ale może jest tak jak z fotkami z powyższej. nikt, świadom warunków tam panujących, nie zapuszczał się w najciekawsze zakądki trasy Smile
a w niedziele udanej zabawy życzę Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7076 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Czw 25 Cze 09, 18:47:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Faktycznie blisko. Ogólnie Świętokrzyska Liga Rowerowa jest chwalona i w przyszłości pewnie wystartuję w którejś edycji.

Natomiast jeśli chodzi o Grabka w niedzielę to tak wygląda obecnie trasa:

http://picasaweb.google.pl/kubus181818/WarunkiNaTrasie

jadę razem ze Sforzare'ą - nie wyobrażam sobie jak będziemy wyglądać po 59km takiej jazdy Twisted Evil

istny hardcore - kto się jeszcze pisze? Twisted Evil Twisted Evil


na hardcore to mi to nie wyglada...Wink ale kazdy ma swoje pojecie hardcor-uWink




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6936 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Czw 25 Cze 09, 19:33:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

damzac napisał:
kazdy ma swoje pojecie hardcor-uWink


właśnie...


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7076 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pią 26 Cze 09, 21:56:36     zblizone pojecie hardcoru - zeszloroczny maraton w Istebnej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem





wiecej na moim blogu: http://damzac.bikestats.pl/index.php?did=113994#comment118446

Wink




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6936 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pią 26 Cze 09, 23:03:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Respect Wink

właśnie, zależy co kto przeżył i ile maratonów przejechał.

Ta Istebna to już chyba klasyk. Pamiętam jak opowiadałeś.

Przejechałem dopiero 2 maratony - ten będzie trzeci i pojęcie hardcore'u mam inne Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Fludi (usunięty)







Post Pią 26 Cze 09, 23:10:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Aż się chyba na trasę tego maratonu wybiorę jak będę w górach tam Very Happy
Powrót do góry
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Sob 27 Cze 09, 16:35:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozmawialem na Masie z Marcinem Gembiczem. jedzie do krakowa Smile
kiedyś gość od Jumara wspominal że ktoś ( nie napiszę kto bo to u nas znana dość osoba ) mial problem z przejechaniem Mazovi w Łodzi... początek sezonu różnie to z formą jest...
no i pogoda. jeśli dopisze nawet łatwa trasa może dać się we znaki.

Cytat:
Przejechałem dopiero 2 maratony - ten będzie trzeci i pojęcie hardcore'u mam inne

przyjedź do Suchedniowa. trzy edycje już były i ktoś się bardzo stara by nikt nie powiedział że było łatwo Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6936 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Sob 27 Cze 09, 17:22:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

marsman napisał:
przyjedź do Suchedniowa. trzy edycje już były i ktoś się bardzo stara by nikt nie powiedział że było łatwo Smile


w kolejnym sezonie chyba skorzystam z zaproszenia Wink W tym roku czas i forma nie pozwala.

a co do jutra.. to poprzednie warunki dotyczyły dystansu mini. Poniżej fotki z mega:





Pogoda zrobiła niezłego psikusa.

okolice Błoni - Kraków 25 czerwca 2009:




Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Fludi (usunięty)







Post Sob 27 Cze 09, 17:23:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to będzie gruuubo Twisted Evil
Zmieniłeś oponki Question
Powrót do góry
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6936 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Sob 27 Cze 09, 17:27:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie się za to zabieram... nie lubię tego robić, ale wyjścia nie ma.

Jutro startuję na oponach "z tym czerwonym paseczkiem"


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Sob 27 Cze 09, 17:57:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

M900. ładna przerzutka Smile
widzę że będzie zabawnie Twisted Evil
i pewnie też kosztownie Confused
po ostatnim wyścigu ( ponad 3h w deszczu/błocie ) padły kółeczka przerzutki i łożysko suportu. kółeczka już mam. suport będę reanimował ale łożyska jeszcze nie znalazlem stosownego( z "uszczelnieniem" ZZ to nie problem ale 2RS na Warszawskiej nie mieli Confused ). koszt tych napraw to już ok 70pln ale mogło być gorzej Confused
na to się przygotuj psychicznie. a na maraton lepiej weź nowe klocki. różnie to bywa-lepiej być przygotowanym Smile
a na wyścigu jedź ostrożnie. zebranie się po upadku kosztuje sporo nerwów/czasu i grozi defektem/kontuzją. lepiej tego uniknąć Smile
powodzenia Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6936 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pon 29 Cze 09, 18:18:04     Bike Maraton Kraków 2009 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki marsman za rady Wink

Jazda była ostra. Tylko na nielicznych asfaltach dało się nieco odetchnąć i nie walczyć z grawitacją. Co chwila ktoś glebował - jak dobrze, że mam pancerne Panaracery. W połowie trasy praktycznie co podjazd trzeba było podprowadzać rowery i jednocześnie walczyć ze śliskim błotem - moje buty są płaskie jak stół i raz glebowałem przy podchodzeniu - na szczęście krzak wytrzymał mój ciężar i tylko sobie klęknąłem Wink Ja i Sforzare staraliśmy się jechać rozsądnie i udało dojechać do mety Wink Rower niestety do generalnej rozbiórki i czyszczenia, ale warto było!

Byłem jednym z nielicznych, którzy jechali na platformach Confused








Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy