wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
40 MASA KRYTYCZNA (czerwiec 2009) Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5967 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Pon 08 Cze 09, 22:29:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emul_007 napisał:
Hmm myśle, ze dośc pomysłowy plakat Wink Mozna by dodać coś jeszcze, żeby urozmaicić to. Przyda się coś zachęcającego własnie ;P


Są cycki! Cóż bardziej zachęcającego może być?? Wink


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5912 (83%)
Postów: 597
Wiek: 31

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Pon 08 Cze 09, 22:33:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe dla panów ;P Dla Pań też coś się przyda, może więcej rowerzystek się zjawi ;P


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5967 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Pon 08 Cze 09, 22:37:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, to domalujcie tam półnagiego pana - w stylu wczesnego Conana.
I będzie git. Very Happy


"Każdy, kto wykaże zdecydowaną inicjatywę,
może wyrwać się z kieratu codzienności."
Andrzej Zawada, himalaista (1928-2000)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5912 (83%)
Postów: 597
Wiek: 31

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Pon 08 Cze 09, 22:56:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodziaż i tak mało prawdopodobne jest pojawienie sie rowerzystek (w dużej ilości) :]


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6935 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pon 08 Cze 09, 23:06:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fludi napisał:
Bardziej by się przydała chyba jakaś riksza, na która dodatkowo można by walnąć nagłośnienie, z którego mógłby lecieć właśnie maxxx Wink


pomysł dobry, ale wątpię żeby ktoś miał taką rikszę na składzie

wiesz, że u nas w Częstochowie riksze się gania z wodą święconą.. Confused

emul_007 --> liczymy więc na Ciebie!

Sebiq --> oczywiście półnagiego w bluzie Twisted Evil


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Fludi (usunięty)







Post Pon 08 Cze 09, 23:24:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
pomysł dobry, ale wątpię żeby ktoś miał taką rikszę na składzie

wiesz, że u nas w Częstochowie riksze się gania z wodą święconą.. Confused

Wiem Wink
Ale mam też i kolejny pomysł Very Happy Przyczepka rowerowa, tylko też kwestia czy ktoś coś takiego posiada i jak duże to jest...
Powrót do góry
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6935 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pon 08 Cze 09, 23:29:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nic nie wynajdziemy to najlepiej gdybyśmy mogli liczyć na naszych zaprzyjaźnionych rolkarzy Exclamation Exclamation


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5912 (83%)
Postów: 597
Wiek: 31

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Pon 08 Cze 09, 23:38:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
Fludi napisał:
Bardziej by się przydała chyba jakaś riksza, na która dodatkowo można by walnąć nagłośnienie, z którego mógłby lecieć właśnie maxxx Wink


pomysł dobry, ale wątpię żeby ktoś miał taką rikszę na składzie

wiesz, że u nas w Częstochowie riksze się gania z wodą święconą.. Confused

emul_007 --> liczymy więc na Ciebie!

Sebiq --> oczywiście półnagiego w bluzie Twisted Evil


A dokładniej w czym na mnie liczycie? Very Happy


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5448 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Wto 09 Cze 09, 8:10:33     moim Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to trafiłeś z tym plakatem i propagowanie masy w radiu też mi się podoba jestem 100% za


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Warrior Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5438 (77%)
Postów: 36
Wiek: 29

czestochowa - śródmieście

Post Wto 09 Cze 09, 8:35:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kiedyś jechał wózek z muzyczką może do niego można by było je przypiąć


Mówią że praca uszlachetnia, kształtuje charakter... ale ja w to nie wierze


sory za ortografie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
slaweks Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6140 (87%)
Postów: 17
Wiek: 49


Post Wto 09 Cze 09, 9:18:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plakat "blabla" mnie osobiście się podoba i nie miałbym nic przeciwko temu, aby takie klimaty panowały na Masie Very Happy, ale trochę nie pasuje do idei imprezy, która jest skierowana nie tylko do męskiej części społeczeństwa, ale także kobiet i dzieci Smile Weźcie pod uwagę, że coraz częściej na Masie pojawiają się całe rodziny z dziećmi, a taki plakat raczej nie przyciągnie rodzin - szczególnie tych bardziej koserwatywnych - bo na pierwszy rzut oka prędzej może się kojarzyć z reklamą agencji towarzyskiej, aniżeli promocją ruchu społecznego. Uważam, że jest zbyt prowokacyjny i nie oddaje charakteru imprezy, ponieważ nie wierzę, aby odbiorca w pierwszej kolejności skoncentrował się tutaj akurat na tematyce rowerowej Smile. Wg mnie plakat powinien być w odbiorze bardziej symboliczny, personalnie anonimowy - analogicznie jak plakaty z poprzednich miesięcy.

Z innej beczki. W zeszłym miesiącu moja koleżanka wystawiła plakat promujący majową Masę w swojej galerii na Naszej-Klasie i uważam, że to bardzo dobry pomysł, bo od razu go zauważyłem. Gdyby każdy kto wchodzi na to forum, a komu zależy na promowaniu imprezy, zrobił podobnie, to od razu informacja dotarłaby do kilku tysięcy osób, bo większość na pewno posiada konto na naszej klasie oraz od kilkudziesięciu do kilkuset znajomych.
Zróbmy tak, to na prawdę dobry pomysł i jedna z najprostszych form promocji, dlatego po ostatecznym zatwierdzeniu plakatów na czerwcową Masę, nie zapomnijcie podać linków do ich wersji w postaci cyfrowej.
A tak na przyszłość - czy co miesiąc musimy mieć nowy plakat? Wybierzmy w głosowaniu jeden (ewentualnie dwa dla rowerzystów i rolkarzy) i niech przynajmniej do końca roku pozostanie w niezmiennej formie. Odpadnie w ten sposób problem pojawiający się ostatnio co miesiąc - kto ma zrobić plakat i który plakat wybrać. W efekcie okazuje się, że plakat pojawia się dopiero na tydzień przed imprezą, a gdyby był od razu, to przecież w internecie można by prowadzić kampanię już od początku miesiąca.

Pozdrawiam
Sławek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6935 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Wto 09 Cze 09, 9:50:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emul_007 napisał:

A dokładniej w czym na mnie liczycie? Very Happy


Na Twoją obecność i propagowanie Masy wśród dziewczyn Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6681 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 09 Cze 09, 11:55:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A tak na przyszłość - czy co miesiąc musimy mieć nowy plakat? Wybierzmy w głosowaniu jeden (ewentualnie dwa dla rowerzystów i rolkarzy) i niech przynajmniej do końca roku pozostanie w niezmiennej formie. Odpadnie w ten sposób problem pojawiający się ostatnio co miesiąc - kto ma zrobić plakat i który plakat wybrać


moim zadaniem plakat na każda masę powinien być inny, bo po drugiej imprezie z takimi samymi plakatami, ludzie przestaną zwracać na nie uwagę ( po prostu będą myśleli , że to plakat z byłej imprezy). plakat oprócz oczywistej funkcji informacyjnej powinien prowokować, zaciekawić, intrygować, wtedy jest szansa, że ktoś zwróci na niego uwagę (i nie piszę tu o mojej propozycji bo jak pisałem jest to luźna propozycja , rzucona na szybko bardziej po to żeby pokazać , że wcale na plakacie nie musi znajdować się jasna góra czy ratusz, a wystarczy tylko akcent rowerowy). a odnośnie robienia plakatów, myślę, że rowerzyści są na tyle kreatywnymi osobami , że bez problemu wymyślą plakaty na każda masę i nie muszą być one całkiem inne, ważne, żeby nie były takie same i różniły się między sobą.

slaweks napisał:
W efekcie okazuje się, że plakat pojawia się dopiero na tydzień przed imprezą, a gdyby był od razu, to przecież w internecie można by prowadzić kampanię już od początku miesiąca.

nic nie stoi na przeszkodzie, żeby projektować plakaty z miesięcznym wyprzedzeniem, ewentualnie, jeśli na daną masę podobają się przypuśćmy 2 plakaty to jeden przesunąć na następną itp.
a co do samego plakatowania to i tak nie ma co robić tego wcześniej niż max 2 tygodnie przed masą ze względu na notoryczne zrywanie plakatów

a ponieważ nie mogłem gdzieś się zabrać za robotę w pracy to podrzucam rolkarską wersje plakatu :





........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5912 (83%)
Postów: 597
Wiek: 31

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Wto 09 Cze 09, 13:24:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
emul_007 napisał:

A dokładniej w czym na mnie liczycie? Very Happy


Na Twoją obecność i propagowanie Masy wśród dziewczyn Wink


No teraz na to na pewno mozecie liczyc Mr. yellow


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Fludi (usunięty)







Post Wto 09 Cze 09, 13:49:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 13:39 09.06.2009 ----------

Kolejna zajebista koncepcja blabla Wink

---------- 13:49 ----------

A tak ogólnie, plakat się musi co masę zmieniać. Można by powiedzmy po roku coś tam odświeżyć, jak nikt już nie pamięta starych plakatów.
A forma plakatu, że w postaci takiej, a nie innej kobiety, wg. mnie pasuje b przede wszystkim prowokuje do przystanięcia i zobaczenia co dalej na plakacie pisze. Każdy inny plakat mniej zwracający uwagę, miesza się w tłumie i ludzie go nie zauważają nawet.
Z czymże pierwszy plakat, nawet nie jest tak powakacyjny jak drugi dla rolkarzy. Bo w przypadku rowerów to głównie się facetów na nich widuje, natomiast na rolkach babeczki, więc to może być nie do końca trafione Wink
Powrót do góry
slaweks Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6140 (87%)
Postów: 17
Wiek: 49


Post Wto 09 Cze 09, 14:02:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:

moim zadaniem plakat na każda masę powinien być inny, bo po drugiej imprezie z takimi samymi plakatami, ludzie przestaną zwracać na nie uwagę ( po prostu będą myśleli , że to plakat z byłej imprezy). plakat oprócz oczywistej funkcji informacyjnej powinien prowokować, zaciekawić, intrygować, wtedy jest szansa, że ktoś zwróci na niego uwagę (i nie piszę tu o mojej propozycji bo jak pisałem jest to luźna propozycja , rzucona na szybko bardziej po to żeby pokazać , że wcale na plakacie nie musi znajdować się jasna góra czy ratusz, a wystarczy tylko akcent rowerowy).


Masz rację - te argumenty mnie całkowicie przekonują Smile Podpisuję się obydwiema rękami pod tymi projektami i jestem za tym, aby zostały oficjalnie zatwierdzone na czerwcową imprezę, a jeżeli powstaną jeszcze inne projekty, to mogłyby przejść do przyszłego miesiąca.

Pozdrawiam
Sławek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5448 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Sro 10 Cze 09, 6:41:09     mam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanko czy ten plakat to ostateczna wersja bo mogę go wydrókowac i zrobic ksero tylko powiedzcie mi ile plakatów miej więcej potrzeba


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6991 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 10 Cze 09, 7:11:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobre bla, ale jest jeden problem: masz prawa autorskie tej panienki Laughing


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6681 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Sro 10 Cze 09, 9:22:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
masz prawa autorskie tej panienk

nie ale bym chciał Razz
panienka jest z jakiegoś kalendarza rolkowego, a nie z żadnego stoku czy jakiejś galerii fotografa, który by się czepiał o prawa autorskie, a wersja rowerowa to bardzo stary plakat Very Happy

PRZEMO2 napisał:
mam pytanko czy ten plakat to ostateczna wersja

ej no poczekajmy na jakieś inne propozycje, ileś osób się deklarowało


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6920 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 10 Cze 09, 12:01:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i poczekajmy na gadgety z RMF Maxx to można dopisać na plakacie coś o konkursach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5912 (83%)
Postów: 597
Wiek: 31

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Sro 10 Cze 09, 21:54:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli projekt plakatu zostaje, to też go wydrukuje i pokseruje ;]
Wiec tylko czy na pewno ?


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
PRZEMO2 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5448 (77%)
Postów: 575
Wiek: 41

czestochowa raków

Post Czw 11 Cze 09, 6:43:35     na wszelki wypadek zrobiłem 20 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na wszelki wypadek zrobiłem 20 plakatów w wersji rowerowej ale są czarno białe bo tylko takie ksero mam w pracy


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6907 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Czw 11 Cze 09, 9:39:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Blabla . świetny plakat ....(chyba rodem z nowojorskich imprez) - Swietnie wygląda i dziewczę ładne - przekaz prosty - jestem za akceptacją i bierzmy się do druku ,żeby wszystkiego na ostatnią chwilę nie robić - niech powiszą sobie dłużej , a przecież szkoły mają zakończenie roku - więc wypadałoby je już w przyszłym tygpdniu "montować".
pozdr.

ps.
sławeks - rozwaliłeś mnie tym textem:
"Na Masie pojawiają się całe rodziny z dziećmi, a taki plakat raczej nie przyciągnie rodzin - szczególnie tych bardziej koserwatywnych - bo na pierwszy rzut oka prędzej może się kojarzyć z reklamą agencji towarzyskiej, aniżeli promocją ruchu społecznego. Uważam, że jest zbyt prowokacyjny i nie oddaje charakteru imprezy, ponieważ nie wierzę, aby odbiorca w pierwszej kolejności skoncentrował się tutaj akurat na tematyce rowerowej"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
emul_007 Kobieta



Status: Offline
Dni: 5912 (83%)
Postów: 597
Wiek: 31

Teraz Krakow/Wreczyca Wielka

Post Czw 11 Cze 09, 10:38:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli plakat można juz zdrukować i zacząć niedlugo powoli rozwieszać?


"Nemo nascitur sapiens, sed fit"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
slaweks Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6140 (87%)
Postów: 17
Wiek: 49


Post Czw 11 Cze 09, 13:08:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:

ps.
sławeks - rozwaliłeś mnie tym textem:
"Na Masie pojawiają się całe rodziny z dziećmi, a taki plakat raczej nie przyciągnie rodzin - szczególnie tych bardziej koserwatywnych - bo na pierwszy rzut oka prędzej może się kojarzyć z reklamą agencji towarzyskiej, aniżeli promocją ruchu społecznego. Uważam, że jest zbyt prowokacyjny i nie oddaje charakteru imprezy, ponieważ nie wierzę, aby odbiorca w pierwszej kolejności skoncentrował się tutaj akurat na tematyce rowerowej"

To taki chwilowy - może zbyt przesadny - przebłysk chęci zachowania politycznej poprawności w odniesieniu do Masy, ale jakby się głębiej zastanowić, to Masa chyba nie musi być politycznie poprawna (?) Smile Uznajmy więc, że jeżeli ktoś nie pojawi się na Masie z powodu zbyt kontrowersyjnych treści plakatów, to znaczy, że nie dorósł do tej imprezy Very Happy

Pozdrawiam
Sławek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy