wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[Pancerze] [porady] Przygotowanie linek i pancerzy Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5890 (83%)
Postów: 732


Post Nie 31 Maj 09, 21:19:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

everest napisał:
Zobaczymy jak przejdzie to jutrzejsza próbe w terenie

opowiadaj jak hamulec przeszłedł dzisiejszą próbe Question o ile jeździłeś oczywiście Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
everest Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6245 (88%)
Postów: 74
Wiek: 36

Częstochowa - Stradom

Post Nie 31 Maj 09, 22:02:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

siema Smile


jezdziłem, swoje "testy" prowadziłem na rożnych nawierzchniach i na kilku zjazdach lekkich


Narzekałem na strzelanie linki - odkryłem sprawce. Linka była sztywna w żaden sposób nie "Wyrobiona" i strasznie ocierała w przelotkach- w miejscach gdzie wchodziła do pancerza.

Gdy ją powyginałem i powykręcałem we wszystkie strony okazało sie ze nabrała większej elastyczności i juz bezszelestnie się dostaje do pancerza. Siła hamowania się poprawiła ale to efekt dociągnięcia szczek na "błysk szprychy", dosłownie na mikrometry od obręczy. Lekkie poczucie gumy w lince pozostało ale dziś hamowały sprawnie i skutecznie , bez trzasków jak to działo się dotychczas.

Bez wątpienia Avidy to inne hample niz Szkotowskie Compy na których jeździłem dotychczas ale mysle ze różnica w pracy np . siła z jaka trzeba docisnąć klamkę by obręcz stanęła wynika pewnie z gorszej jakosci linek w krossie które sa no namemowe i pewnie z innego, możne lepszego ustawienia okładzin względem tarcz

Linke i tak pewnie wymienię wraz z pancerzem na jakiegoś jagwire'a czy clark'sa tak jak proponował Fludi ale to pod koniec czerwca a teraz zobaczę jak będzie radzić sobie ta

Co do przedniej Avidy zastrzeżeń brak , dziś przy hamowaniu kontrolnym prawie przeleciałem Smile


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Fludi (usunięty)







Post Nie 31 Maj 09, 23:50:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

everest napisał:
siema Smile
dosłownie na mikrometry od obręczy

Tej odległości, gołym okiem nie zmierzysz, ani nie ustawisz Razz
Powrót do góry
everest Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6245 (88%)
Postów: 74
Wiek: 36

Częstochowa - Stradom

Post Pon 01 Cze 09, 8:46:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ale lepiej brzmiało od milimetry Smile


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy