wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wycieczka w Dzień Niepodległości Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Faki Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5830 (82%)
Postów: 237
Wiek: 60

London, Wembley

Post Wto 11 Lis 08, 21:42:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musze się również dołączyć do podziękowań za super wycieczkę. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak fajnie.
Pozdrawiam
Faki


Na drodze spotykam prawdziwych rowerowych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi aż ciężko ich czasem wyprzedzić...

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6672 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 11 Lis 08, 21:53:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no no wypad całkiem spoko oprócz oczywistych podziękowań dla Jacka, wypada również podziękować inicjatorowi całego zamieszania czyli Arkowi, co prawda moja wrodzona niezdarność nie pozwoliła mi na dokończenie wycieczki w spólnym gronie, ale za to noga wyglądała jak bym ja przez pół dnia w miednicy z woda moczył Very Happy , a tak z ciekawości to ile wam wyszło km???


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 11 Lis 08, 22:29:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odkąd tylko Arek wysunął pomysł wspólnej wycieczki 11 listopada wiedziałem, że muszę być obecny i że szykuje się naprawdę fajny wyjazd. Pozostawała tylko kwestia pogody, która ma u mnie wielkiego plusa za współpracę i chętnych do wyjazdu, których również nie zabrakło i frekwencja była naprawdę dobra. Kiedy Jacek zadeklarował się, że poprowadzi wycieczkę i pokaże Nam ciekawe miejsca wiadomo było, że nie może być nudno i pospolicie w kwestii trasy. Wszystko razem po wymieszaniu dało naprawdę porządny efekt w postaci całodniowej wycieczki w doborowym towarzystwie, przy pięknej pogodzie i oczywiście w pięknych miejscach.
Dzięki wielkie wszystkim uczestnikom za mile spędzony dzień i fajną wycieczkę.

W sprawie przebiegów zapraszam na:
http://szczepan.bikestats.pl
a tam też odnośniki do innych blogów


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
ProPhet



Status: Offline
Dni: 5891 (83%)
Postów: 182

Olsztyn k/CZ-wy

Post Wto 11 Lis 08, 22:49:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za wspólny wyjazd, dawno już nie miałem okazji popedałować w tak zacnym gronie Very Happy
Dys 160,5km
AVS 21,5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6982 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 12 Lis 08, 8:42:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Było świetnie, mam nadzieję że będzie trochę częściej. Very Happy


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6881 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sro 12 Lis 08, 9:01:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyjazd bardzo fajny. Dzięki wszystkim za wspólną jazdę i do następnego.

Edit:
Zdjęcia jakie wczoraj zrobiłem tym razem wrzucone na inny serwer, gdyż z tamtym były problemy przy ściąganiu. Archiwum ZIP ~106MB. Mam nadzieję że z tym serwerem nie będzie problemów. Przepraszam za utrudnienia.


Ostatnio zmieniony przez STi dnia Sro 12 Lis 08, 17:33:49, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6861 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sro 12 Lis 08, 13:01:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajne zdjątka i fajna wycieczka. Mnie co prawda rzadko zdarza się jeździć nie tylko w tak licznym towarzystwie ale wogóle w towarzystwie, ale jakaś odmiana wyjść może tylko na zdrowie, zwłaszcza taka jak wczorajsza. Dzięki wszystkim za miłe towarzystwo i do zobaczyska gdzieś na szlaku.

Jeszcze trasa:
Pająk-Kowale-Huta Szklana-Dębowa Góra-Zumpy-Hadra-Kierzki-Drapacze-Kolonia Lisów-Głąby-Turza-Łebki-Stasiowe-Zborowskie-Pawełki-Brzoza-Lubockie-Kochanowice-Droniowice-Harbułtowice-Cieszowa-Rzyce-Koszęcin-Hucisko-Boronów-Okrąglik Niwy-Hutki-Rększowice-Nierada-Młynek a stąd każdy do domciu.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7067 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Czw 13 Lis 08, 23:43:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niewiele mialem tych zdjec to co na blogu + troche wiecej na http://damzac.fotosik.pl/albumy/539218.html




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy