wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
trenuj przez zime profesjonalnie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
plan11 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5631 (80%)
Postów: 8


Post Pon 27 Paź 08, 14:39:57     trenuj przez zime profesjonalnie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie mam wam do zaoferowania plany treningowe zbudowane specjalnie dla ciebie. Jestem w stanie zrobić plan każdemu, osoba jezdzacym rekreacujnie jaki i tym który chcą zacząć przygode z kolarstwem na powazniej.Jednak moja oferta jest skierowana dla początkujących choc super by było gdybys miał już jakies pojecie. Specjalizuje się w kolarstwie szosowym ale na MTB rownize jestem w stanie skonstruować odpowiedni plan. Dysponuje dużym doświadczeniem w tej dziedzinie jak i wieloma opiniami zadowolonych klientów. Po dokonanimu tranzakcji przesle za meila pytania dotyczące twoich umiejętności, oczekiwań, tego ile czasu możesz poswiecic na trening jak i wiele innych które pozwola mi na perfekcyjne dobranie planu. Możesz podac mi dowolny okres na który mam wykonac pan może być to tylko okres zimowy lub tylko okres samego sezonu ale jak wiadomo to w zime wygrywa się wyscigiJJ cena dotyczy plany całorocznego może się wydawac ze to drogo ale ja musze na ułożenie takiego planu poświęcić co najmniej 3godziny . Jestem osoba uczicwa o czym mogą świadczyć komentarze również za plany,ostatni rowniez z pomysłu klientow biore pod opieke zawodnika robiac plan na biezaco kontaktujac sie z nim zawsze na koniec tygodnia taki plan kosztuje 50zł miesiecznie WARTO MI ZAUFAĆ POZDRAWIAM. Wszyscy zawsze sa zadowoleni Kontakt [email protected] GG 9596735
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 27 Paź 08, 14:49:23     Re: trenuj przez zime profesjonalnie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plan11 napisał:
Dysponuje dużym doświadczeniem w tej dziedzinie jak i wieloma opiniami zadowolonych klientów.


Jakieś szczegóły, własne osiagnięcia?


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Reklama
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Pon 27 Paź 08, 20:54:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
plan11 napisał:

Dysponuje dużym doświadczeniem w tej dziedzinie jak i wieloma opiniami zadowolonych klientów.

Jakieś szczegóły, własne osiagnięcia?


Dopisuję się do tego pytania. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pon 27 Paź 08, 21:56:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sądząc po stylu ogłoszenia Masz małe doświadczenie w posługiwaniu się językiem polskim. Jeśli podobne doświadczenie Masz w układaniu planów
treningowych to ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
plan11 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5631 (80%)
Postów: 8


Post Pon 27 Paź 08, 22:59:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem co ma wspolnego jezyk polski do robienia planow..na marginesie choruje na desleksje i przy tak duzej ileosc jaka pisze na roznych forach i klientami nie moge pilowac sie i sprawdzac wszystkiego po 3 razy bo bym siedział całe dnie przed komputerem...jakos niekt nie nazekał jeszcze na pisownie tylko wszyscy chwalili plany i jeszcze nikt był niezadowolony..trenuje juz od 3 lat przez internet chociaz stad doswiadecznie..jeden z moich podopiecznych to brazowy medalista mistrzostw irlandi jesli wiece jakie tam sa zasady to powinno wam duzo powiedziec..sam trenuje od lat 7..ale szczez te wole trenowac innych sam nie potrafie sie zmobilizowac podczas treningu mysle tylko o moich podopipecznych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5936 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Pon 27 Paź 08, 23:45:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plan11 napisał:
..trenuje juz od 3 lat przez internet (...)


Ja też trenuję; znajdziecie mnie na makao i literakach:
http://www.kurnik.pl/

Pozdro Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6388 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Wto 28 Paź 08, 0:03:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plany wykonujesz w języku polskim /przynajmniej tak Ci się wydaje/ jeśli będą niezrozumiałe to efekty takich treningów będą marne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 28 Paź 08, 8:14:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy na jakiś wspólny wypad (choćby 11.11.2008), pogadamy, poznamy się, bo wirtualnie to wiesz .... (ja np. też czytałem biblie kolarstwa i plan napiszę Wink). No i jeżeli jesteś profi to dobrze jednak podpisywać się imieniem i nazwiskiem, skąd jesteś itd. bo trener musi wzbudzać zaufanie.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 28 Paź 08, 10:46:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy to chodzi o plan treningu na świeżym powietrzu (bo zimą jak jest śnieg to takie plany trudno wdrożyć)zwłaszcza jeżeli jeździ się na góralu czy o plan treningu na rowerze stacjonarnym. Czy plan jest dla osób chcących zdobywać medale czy jeżdżących rekreacyjnie, a może dla sakwiarzy Smile ? Piszesz o zawodnikach a na naszym forum to chyba tylko ze 2 osoby biorą udział w maratonach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Wto 28 Paź 08, 11:35:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
na naszym forum to chyba tylko ze 2 osoby biorą udział w maratonach.

plus kilku w XC Smile
posiadanie planu napewno jest dobrym pomysłem:) ale na poziomie jaki reprezentujemy wystarczy przeczytać "biblie... " i samemu sobie coś ułożyćSmile
choć z drugiej strony wydanie 50pln miesięcznie samo z siebie jest pewną motywacją i może poprawić wyniki Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 28 Paź 08, 14:28:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam gdzieś w domu jakiś kalendarz treningowy dołączony kiedyś do magazynu rowerowego, jak go tylko znajdę to chętnie go udostępnię za darmo + vat Very Happy a myślę że poziomem i profesjonalizmem nie będzie odbiegał zbytnio od super,mega wypasionego planu pana pro zawodowego układacza planów
plan11 napisał:
.ale szczez te wole trenowac innych sam nie potrafie sie zmobilizowac podczas treningu mysle tylko o moich podopipecznych

a z tym to kolega się powinien do lekarza raczej zgłosić ewentualnie do rozmów w toku
co nie zmienia faktu, że może kolega być mega specjalista od planów treningowych,a nie zwyczajnym naciągaczem


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
plan11 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5631 (80%)
Postów: 8


Post Wto 28 Paź 08, 14:48:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh to jest tak ze ogłaszałem sie na wielu forach i tez trafiłem na to. i nie widziałem ze tylko 2 startuje w zawodach..a jesli wy piszecie o planach z magazynu rowerowego i bibli kolarza to faktycznie nie mamy o czym rozmawiac..jeszcze dodajcie do tego plan ktory jest w Armstronga ksiazce to juz macie receptne na sukces:)SmileSmilea co do tego kolesia co wymysla ze cos jest nie zrozumiałe to jakos mnie zrozumiłes chyba nie było problemu prawda??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Wto 28 Paź 08, 16:17:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plan11 napisał:
jesli wy piszecie o planach z magazynu rowerowego i bibli kolarza to faktycznie nie mamy o czym rozmawiac

ano widzisz. taka specyfika tego forum. tu nie ma niewiadomo jakich zawodników którzy niewiadomo jak profesjonalnie podchodzą do trningów Smile
życzę oczywiście powodzenia w zdobywaniu klientów ale raczej na bardziej wyspecjalizowanych forach Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
plan11 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5631 (80%)
Postów: 8


Post Wto 28 Paź 08, 18:02:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki.. nawet nie wiem na jakie forum umieszczam grunt ze klienci sa pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Wto 28 Paź 08, 23:13:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja bym chetnie z takiego planu skorzystal, pod warunkiem ze "twoj" plan uwzglednilby wiekszosc ilosc mojego wolnego czasu:)




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Sro 29 Paź 08, 12:27:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

damzac napisał:
pod warunkiem ze "twoj" plan uwzglednilby wiekszosc ilosc mojego wolnego czasu:)

na tym to polega. plan ma być ułożony indywidualnie dla każdego bikera uwzględniając jego "zasoby". ma je w pełni wykorzystać Smile
ile razy kolego damzac startowałeś w tym roku??? ile razy planujesz wystartować w roku przyszłym??? 600pln za sezon... myślisz że warto???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
plan11 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5631 (80%)
Postów: 8


Post Sro 29 Paź 08, 13:31:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bys skozystał tp pisz na gg albo meila czesto juz na dane formu nie wracam..600zł na sezon to nie wiele porownujac z innym virtualnymi trenerami pewnie nawet sobie nie wyobrazacie ile czasu trwa analiza i pisanie kolejnych zadan ja na prawde nie robie nikogo w wała ten kto ze mna prcuje dobrze to wie pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sro 29 Paź 08, 18:39:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nikt mnie nie rozumie... Confused Cool ja potrzebuje wiecej wolnego czasu zeby ewentualnie z takich planow korzystac... a tak to zaden plan sie zda jesli przez 5 dni praktycznie nie mam wolnego czasu...;/




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
plan11 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5631 (80%)
Postów: 8


Post Sro 29 Paź 08, 19:59:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no racje 2 dni w tygodniu szału nie zrobią nawet nie podchodz do trenowania zgodnie z jakism planem bo to bez sensu by było
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy