wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
DRACO - sklep rowerowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pią 31 Gru 04, 19:10:34     DRACO - sklep rowerowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DRACO
Sklep rowerowy

Poleca rowery (...)
Zapewniamy profesjonalny serwis - naprawy
Części - ogumienie
Tuning rowerowy

Adres:
Wały Dwernickiego 97
42-200 Częstochowa

Tel. (34) 361 30 02

Spisane z wizytówki Wink

To czekamy na opinie o sklepie i serwisie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 02 Sty 05, 22:45:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jako sklepik mi znajomy jest lecz to za czym bylem to sie nie popisał bo nie miał (jak zreszta inne sklepy w cz-wie), co do obsługi serwisowej nie wiem nie miałem przyjemności.

jeżeli chodzi o serwis to jexdxę do przemka po drugiej stronie przejazdu kolejowego od draco (wiem ze zrobi mi to w fachowy sposób)

no a jezeli chodzi o zakup części to róznie bo u nas na peryferiach polski to ciężko dostać coś czego akurat potrzebuje wiec zamówienie wchodzi w grę...


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Reklama
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Nie 02 Sty 05, 22:58:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale wchodząc do DRACO mamy całkiem spory wybór części (albo to celowe złudzenie... Wink ). Najbardziej podobała mi się rozmowa tego typu:

Cytat:

Kumpel:
- Chcialem się dowiedzieć jaki mogę kupić amorek do roweru.
- A w jakiej cenie?
- Coś taniego. Tak ok 150 zł....

Gościu z obsługi prawie wybuchł śmiechem, ale ledwo się powstrzymał Wink. Ale potem powiedzial ze amorki to od 300 zł jak juz coś Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 02 Sty 05, 23:14:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no za 150 mozna kupic tanią używkę dobrze wyjechaną - ale rzeczywiście za 300zeta można już kupić coś niedrogiego a zarazem dobrego sam jeżdzę na rst 381 el i swietnie sie on sprawuje przez bagatela 5 sezonów- i bez zadnych grzybów - raz na sezon serwisik (smarowanie) i tyle....


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 08 Sty 05, 20:19:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie kojarze, który to sklep a moze to ten z relamą Gianta??



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sro 26 Sty 05, 13:05:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście ma on chyba reklamę Giant-a. Znajduje się w takim małym domku jednorodzinnym. Sprzętu z tego co pamiętam całkiem niezły wybór i sporo części o przystępnej cenie.

Natomiast ten po drugiej stronie torów... Z serwisu nie korzystałem, ale jeśli chodzi o zaopatrzenie to zajmują się głównie marką "Kellys" (dobra cena, a jakość też podobno przyzwoita).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 26 Sty 05, 22:57:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to ten w takim żółtym domku przy przejeździe kolejowym i ma parking dla rowerów Very Happy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 18 Cze 05, 11:47:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio coraz częściej tutaj kupuję, bo części jest dużo w tym sporo niedrogich. Obsługa całkiem miła, doradzi, pokaże, ale wpadki też się im zdarzają Very Happy


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 19 Cze 05, 18:46:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Qrde, nigdy tam nie byłem, ale w najbliższych dniach postaram się tam dotrzeć Very Happy
Speedy napisał:
bo części jest dużo w tym sporo niedrogich


może coś się kupi Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Sob 03 Lut 07, 12:57:17     serwis draco Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale wpadki też się im zdarzają Very Happy

no cóż, na kółkach się nie znam. najzwyklejsza obręcz, najprostsza piasta shimano. kółko do złożenia na obecną porę, takie do ścierania i nie patrzenia czy zaczęło rdzewieć.
gość skręcił, tanio z tym, że po włożeniu do ramy okazało się że przy jednej rurce opona idzie 8mm a przy drugiej 2,5 cm. ręce mi opadły i nawet nie miałem siły iść mu tego pokazać, do tego dobrze dobrany zacisk okazał się być krótki, tak że 2 zwoje gwintu łapało nakrętkę (trochę mało), gość chyba zakręcał na sposób ritcheya tylko nie popatrzał, że obręcz jest prosta, a nie profilowana Laughing przy odbiorze nyple i szprychy były od środka wypolerowane, pytam po co tak, a gość - kilka szprych było za długich i zeszlifowałem kąkówką, myślałem, że składał ze szprych z różnych parafi i kilka nie pasowało, ale jak miały pasować jak jest krzywo obręcz zamontowana

jednym słowem brak słów, to była moja ostatnia wizyta w tym sklepie, kółko rozkręcę i zostawię jako części zapasowe do zimówki (w między czasie łyknąłem lepsze i normalne) Laughing Confused Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6485 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Sob 03 Lut 07, 18:40:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 17:38 03.02.2007 ----------

Parę razy próbowałem coś tam kupić lecz ceny większe niż u Rafała na Galibardieg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5864 (83%)
Postów: 732


Post Sob 06 Wrz 08, 23:21:39     mania lekkości :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sklep, no cóż...
ale napisać muszę że mają tam na sprzedaż nakrętkę kasety CS770 o ile dobrze pamiętam. czyli aluminiową taką jak w kasecie XT ( 9b w ósemce jest stalowa 13,13g ) Smile
waga ok 4,7g a cena chyba 27pln czyli sporo mniej niż na Pro-bolt Smile
i ode mnie to tyle na temat tego sklepu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy