wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
FHU Cyklo na ul Garibaldiego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pon 20 Lut 06, 11:35:57     FHU Cyklo na ul Garibaldiego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Notatka dodana przez szczepana:
W kwestii ścisłości podaję na początku tematu dokładną nazwę i adres sklepu:
FHU CYKLO
Ul. Garibaldiego 30 lok. 2
42-200 Częstochowa



Przejeżdżałem ostatni ulicą garibaldiego i na wysokości filharmoni zauważyłem nowy sklep rowerowy niestety byłem tam o godzinie wczesno rannej więc sklep był zamknięty, nie wiem co prawda czy później był otwart i czy wogóle już działa ale przez szybkę wystawową zobaczyłem, że sprzętu troche tam stoi i wisi i to całkiem porządnego, a przeglądając ostatnio allegro natknąłem się na aukcje chyba własciciela tego sklepu link do niej
TU tak więc przybywa nam sklepów, a co za tym idzie i dostępność towarów mam nadzieję że w normalnych cenach.
Jak bedę miał chwilkę czasu to się tam przejdę w godzinach otwarcia i obczaję co i jak ale pewnie będzie to za jakiś czas dlatego jakby ktoś się tam wybrał to niech potem skrobnie na formu co i jak.
....Pozdrawiam i byle do wiosny Very Happy


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 20 Lut 06, 15:54:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4559001

tu są wszystkie aukcje ich, kurde duży wybór ram widze o_o



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 20 Lut 06, 20:39:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale np. to zdjęcie jest na 99% zrobione w Sprint Bike'u w Aleii:
http://www.allegro.pl/item86849793_nowa_rama_merida_kalahari_590_okazja_.html


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 23 Lut 06, 13:33:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan czyli ja napisał:
Ale np. to zdjęcie jest na 99% zrobione w Sprint Bike'u w Aleii:


No i miałem rację to zdjęcie było właśnie tam zrobione Mr. Green

Dzisiaj, korzystając z chwili wolnego czasu udałem się aby obczaić nowy sklepik, bardzo miłe zaskoczenie, sklep wprawdzie jeszcze nie jest do końca urządzony, ale zapowiada się wyśmienicie, dużo jak na Częstochowę rowerów (no nie licząc Bartolewskiego Wink ), głównie Author (nie wiem czy tylko bo akurat rowerkom się mniej przyglądałem, zwróciłem uwagę na sprzęt), sporo sprzętu (głównie Accent, ale także Shimano, Bontrager, SKS - spory wybów błotników), a zapowiada się, że to dopiero początek, bo sporo sprzętu czeka na swoje miejscówki.
Obsługa miła i co najważniejsze profesjonalna - moi sąsiedzi Mr. Green - rowerami zajmują się od wielu lat - wiem bo widzę Very Happy - posiadają także (i to od wielu lat) sklep w Lublińcu. Mam nadzieję na zniżki sąsiedzkie Wink


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 23 Lut 06, 15:31:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też tam byłem wczoraj, ale za wcześnie bo sklep był jeszcze zamknięty, ale tak z ciekawości obczaić

BTW:
Może nawiążemy współpracę z nimi Mr. Green a reklamę by mozna i zrobić Very Happy ^_^



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Czw 23 Lut 06, 18:49:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:

Może nawiążemy współpracę z nimi Mr. Green a reklamę by mozna i zrobić Very Happy ^_^

Można by zrobić jakiś stosowny plakacik reklamujący forum i rzucić w tym i innych sklepach. Myślę że właściciele nie mieliby nic przeciwko.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pon 06 Mar 06, 15:29:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no więc w końcu znalazłem chwilke czasu i podszedłem do opisowanego sklepiku, i podopnie jak szczepan byłem mile zaskoczony, sklep fajny rowerów bardzo dużo, sprzetu też sporo i widać, że będzie więcej. Pan sprzedający bardzo miły i widać, że znający sie na rzeczy chętnie porozmawia i nie gada bzdur ani nie traktuje cie jak zło konieczne bo nie kupujesz u niego rowerka za powiedzmy 6000 tylko przyszedłes po jakąś część za pardziesiąt złoty (bardzo często takie miałem odczucia po wizycie u wieczorka, choć nie zawsze). A najważniejszą sprawą są ceny które są niewiele droższe niż na allegro przynajmniej tych rzeczy na które zwróciłem uwagę, tak wiec dodając do ceny allegrowej koszt przesyłki plus ewentualnie kilka zł więcej mamy cześć w sklepie od ręki. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że sytuacja ta pozostanie na stałe a nie zmieni się wraz ze wzrostem popularnosci owego sklepu i brakiem chęci walki o klienta, jak na razie polecam


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sob 11 Mar 06, 15:40:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
W kwestii ścisłości podaję na początku tematu dokładną nazwę i adres sklepu:
FHU CYKLO
Ul. Garibaldiego 30 lok. 2
42-200 Częstochowa

W takim razie dorzucam jeszcze numer telefonu, który udało mi się zdobyć
0343683601
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 07 Maj 06, 21:23:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i ja dotarłem do tego sklepiku w sobotkę....a to dlatego , że firma która przysyła mi swoją ofertę rokrocznie zachęcała mnie do odwiedzenia właśnie tego sklepu , a nie jak to było do tej pory -"wieczorka" , wrażenia - same pozytywy - sklep prowadzi znajomy , gościu wie co sprzedaje , towaru jest całkiem sporo...sklepik wart polecenia , a ja tam dopiero teraz trafiłem... Crying or Very sad

Wink Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jogus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6387 (91%)
Postów: 20
Wiek: 36

cz-wa Połnoc

Post Pon 02 Paź 06, 16:13:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej. ja wlasnie u nich skladam kolo w srode jade je odebrac, i szczerze powiem wam ze z obslugi jestem zadowolony i ogolne wrazenie calkiem pozytywne, i tak jak przedmowca mowil ze patrza na cibeie tak jakbys nie wiem po co przyszedl (czyt. malo kosztowna czesc) i wogole jakim prawem im zawracasz glowe, jak dla mnie sklep 10/10 pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
ProPhet



Status: Offline
Dni: 5869 (83%)
Postów: 182

Olsztyn k/CZ-wy

Post Pon 14 Lip 08, 16:43:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W piątek umówiłem się na wymianę kasety, łańcucha oraz wkładu suportu, dzisiaj przyjechałem na serwis. Zakupiłem wyżej wymienione części, do tego jeszcze łatki i Finishline'a. Wymiana części miała trwać maksymalnie godzinę, więc poszedłem na miasto. Przychodze po 1,5 godziny, a roweru niema, pytam się co jest grane? ponoć są problemy z kardridżem, hmm.. dobra to poczekam. Przejżałem całą ofertę sklepu, wszytskie rowery, katalogi, stroje... mineła godzina... roweru niema, otrzymuje wiadomość że włąsnie udało się odkęcić kardidż. No to mówie jeszcze z 10 minut i będzie gotowe, idę się przejść, wracam po 30 minutach... roweru niema, czekam. Wyszedłem.. połaziłem, wracam.. JEST! super, mówie zaraz wsiąde i się przejadę, wsiadam.. kręcę... coś nie tak!! spoglądam w dół, wygląda po straemu, ale jakoś innaczej Smile Okazało się, że kardzridż został źle wkręcony i wynikiem tego jest przesunięcie mechanizmu korbowego względem osi roweru o jakiś 5mm czyli sumując tarcze odstawały od ramy o ponad 1cm w stosunku do tego co było, sorawdziłem jeszcze odległość ramion korby od rurek tylnego trójkąta i utwierdziłem się w przekonaniu, że jest nie tak jak powinno być. Mówie Rafałowi o co chodzi, zdziwiony mówi że nikomu to jeszcze nie przeszkadzało :\ Stanowczo mówie że tak zostać nie może, szukamy przyczyny, porównując stary wkład do nowego, wyglądają identycznie, miski są o dosłownie 1mm krótsze, dł suportu oczywiście taka sama. Rafał stwierdza że trzeba zamówić taki sam wkład jaki był i go założyć. Przszedł mechanik, nawet nie spojrzał na to, bo wiedział co spieprzył, i powiedział że wymienimy. Długo to potrwa?? spytałem, a on "wkład.. to góra 10 minut i będzie gotowe" (WTF???? a ja czekam 3 godziny!!!) Pytam się czy ta rama (Author Basic) zosatła zaprojektowana aby współpracować tylko z jednym rodzaje wkładu?? a co jeśli będę chciał założyć jakiegoś Hollowtecha ?? dostaje odpowiedź, że ta przeżutka którą mam ma pojemność 42T i nie mogę założyć innej korby (WTF??????) a obecna korba ma 44 zęby i przeżutka odpowienią pojemność!!!
Zostawiłem rower i poszedłem na autobus...zobaczymy co jutro powiedzą..
To już drugi raz jak poczułem, że klientowi można wmówić wszystko w tym sklepie i mechanik sie nie spisał, ale dziwić się że tak jest skoro na serwis przychodzą kolesie z rowerwmi za 2-3 tysiące, aby im "naprawić rower" bo gumę złapali...

Czy rzeczywiście wkład o odpowiedniej długości może wystawać z jednej strony 1cm więcej niż z drugiej ?? coś mi się wydaje, że po prostu lewa miska zosatała za głeboko wkręcona, przez co całośc poszła w prawo i niebyło mowy o współosiowości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5935 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Wto 15 Lip 08, 0:10:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale popelina, bracie... :/

Mechanik wie najlepiej (czytaj: rządzi), a najlepiej ten fakt oddają odcinki TVNowskiej "Usterki". I typowo "polskie" podejście; Polak wie wszystko, wie najlepiej i wszystko może zrobić. Gorzej tylko z wykonaniem...

Życzę stalowych nerwów i zimnej krwi!
Pzdr.

P.S. Co do wkładu: nie powinien. No, chyba, że musi. A musi?? I masz odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6017 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Wto 15 Lip 08, 9:22:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg. mnie serwisik jest dobry (założyli mi hollowtecha2 do samej ramy w 10 minut, i zaplatanie razem z centrą to jedyny serwis jaki tam wykonałem Smile poza tym, to nie raz rozmawiałem z Gościem o osprzętach, i dobrze doradzał Smile tylko oczekiwanie na towar... o_o były części na których mi zależało, i czekałem nawet do dwóch tygodni, a zdarzyły sie takie, na których sie nie paliło (Kaseta xT 8-ka) i była 3 dni po zamówieniu, a kupiłem ją ostatnią... Neutral


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
ProPhet



Status: Offline
Dni: 5869 (83%)
Postów: 182

Olsztyn k/CZ-wy

Post Wto 15 Lip 08, 10:37:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaplatanie to inna sprawa, bo robi to Pan Zbyszek, fachowiec znany na całą Częstochowę. Poprzednio jak byłem u nich na "przeglądzie gwarancyjnym" mimo że było wszytsko w porządku (dbam o rower) powymieniali mi linki, fajkę do Vbraków i jeszcze coś tam, powiedziałem że za to nie zapłacę b owiem w jakim było stanie i mogło tak zostać. Po wymianie linek, dostałem rower bez dwóch śrubek przy manetkach, pewnie upadły na podłogę i już nie chchiało się podnieść :\
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 17 Lip 08, 9:12:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ProPhet napisał:
szukamy przyczyny, porównując stary wkład do nowego, wyglądają identycznie, miski są o dosłownie 1mm krótsze, dł suportu oczywiście taka sama.

Znaleźli przyczynę? Bo ja akurat wiem jaka ona była Smile


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
ProPhet



Status: Offline
Dni: 5869 (83%)
Postów: 182

Olsztyn k/CZ-wy

Post Czw 17 Lip 08, 10:20:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie znaleźli przyczyny, Rafał stwierdził, że z tą przerzutką i korbą mogę używać tylko i wyłącznie wkładu VP który był fabrycznie założony i żaden inny nie będzie pasował Very Happy

A jaka była przyczna ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 17 Lip 08, 10:52:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie było tak że kupiłem wkład i postanowiłem go wkręcić identycznie jak był wkręcony stary, niestety z jednej strony wkręcał sie bardziej z drugiej mniej co dało podobny efekt jak u ciebie, dopiero wkręcanie na odwrót niż stary spowodowało że wkład wkręcił sie prawidłowo (to był VP).


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
ProPhet



Status: Offline
Dni: 5869 (83%)
Postów: 182

Olsztyn k/CZ-wy

Post Czw 17 Lip 08, 14:50:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to by było jakieś rozwiązanie, ale jest jedno ale Smile mam przeżuktę mocowaną na osi korby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
piotrek_s Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5740 (81%)
Postów: 2

Częstochowa

Post Czw 17 Lip 08, 16:10:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój rower przeszedł tam przegląd. Serwis zrobił na mnie pozytywne wrażenie, obsługa kompetentna, no i cena bardzo dobra Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 28 Sie 09, 13:44:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś chciał zrobić w najbliższym czasie zakupy w Cyklo - od jutra przez 2 tygodnie sklep będzie zamknięty - urlop.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 10 Sty 11, 12:46:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W najbliższym czasie sklep FHU CYKLO ul. Garibaldiego 30 lok. 2 zmieni siedzibę. Przeniesie się........ do lokalu obok xD po byłym sklepie z materiałami budowlanymi - róg Garibaldiego i Wilsona.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 18 Wrz 13, 12:47:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas dzisiejszej wizyty w sklepie dostałem info, że mają do wyprzedaży trochę zalegającej im galanterii rowerowej. Nietypowe rozmiary (najczęściej S lub XL w górę) i pojedyncze sztuki. Z tego co widziałem to: trochę rękawiczek, czapeczki pod kask, ochraniacze na buty, spodenki kolarskie itp. Podobno odstąpią "po kosztach".


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Sklepy, warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy