wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
potrzebni rowerzyści, nie statyści!! Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6037 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Wto 01 Lip 08, 14:35:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale jaja Shocked niemoglem sie oprzec tej opini... pewnie gdyby nie gazety, i opinia ich, to by tego nie zrobili... ale jestem naprawde w szoku Shocked Gratuluje efektu !!!!!


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6376 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Wto 01 Lip 08, 15:13:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dużego rozrzutu nie mieliśmy... trzeba dopracować metody technologiczne malowania...
p.s.
wysłałem smsa do TVP3 z tą informacją. w odpowiedzi otrzymałem: "Super! Polecam się na przyszłość Smile" Idea


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6923 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Wto 01 Lip 08, 15:17:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przejeżdżałem tam jak malowali pierwszy rower!! Aż mnie ścisnęło w dołku z wrażenia Smile

Pogadałem sobie z panami i życzyłem im miłego dnia.

Gratulacje dla piątkowej ekipy za efekt!


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7064 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Wto 01 Lip 08, 15:27:43     hehe... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing ale sie usmiałem... ciezko bylo im sfrezowac tez stare-nowe (piatkowe) znaki no i ...jak juz tam byli przynajmniej mogli zrobic pasy dla pieszych... ale co tam grunt ze rowerzysci "bezpieczni"... moze MZD potrzebuje pozaznaczania im miejsc gdzie nalezy malowac - wiecie taka obrazkowa instrukcja jak dla amerykanów (ostatni przyklad)




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
junior Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5768 (82%)
Postów: 8
Wiek: 41

Czwa-śródmiescie

Post Wto 01 Lip 08, 19:44:25     POtrzebne happeningi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co ja widzę?!Platformersi robią happeningi rowerowe, gratulacje. Pomalujcie teraz przejście na rogu Nowowiejskiego i Waszyngtona Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6376 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Wto 01 Lip 08, 21:09:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba nie zrozumiałem kto to platformersi... ale ja może jakiś dziwny jestem...


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7064 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Wto 01 Lip 08, 21:14:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
POtrzebne happeningi
Co ja widzę?!Platformersi robią happeningi rowerowe, gratulacje. Pomalujcie teraz przejście na rogu Nowowiejskiego i Waszyngtona Smile


tez nie rozumiem kolesia? Rolling Eyes




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6407 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Wto 01 Lip 08, 21:57:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Platformersi to członkowie P O ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6895 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Wto 01 Lip 08, 22:03:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szkoda tylko ,że " panowie od pędzla" poszli na łatwiznę i nie namalowali jeszcze jednej przerywanej lini , która powinna znajdować się jakiś 2-1,5 od ścieżki rowerowej (tak jak to ma miejsce przy przejeździe znajdującym się po przekątnej od tego co malowaliśmy) , wtedy byłoby już 100% bezpiecznie bo autka zatrzymują się nie przy samej ścieżce , ale w pewnej odległośći....taki margines bezpieczeństwa , ale cóż widocznie nasi malarze nie mają nadzorcy , który choćby troszkę kumał znaki drogowe i lecą formą minimalistyczną....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6376 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Sro 02 Lip 08, 6:32:59     Re: POtrzebne happeningi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

junior napisał:
Co ja widzę?!Platformersi robią happeningi rowerowe, gratulacje. Pomalujcie teraz przejście na rogu Nowowiejskiego i Waszyngtona Smile
a no to chyba że to może znaczy że ten tego junior jest z PiSu i smutny że to nie oni zrobili?? byłoby tak fajnie, rodzinnie, może nawet z księdzem dyrektorem, a tak, banda rowerzystów i po krzyku...żal...


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6504 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 02 Lip 08, 16:59:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Junior PISiorek się nie POpisał Twisted Evil


WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE JEŻDŻĄ NA ROWERZE

ON BIKE TILL DEATH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
junior Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5768 (82%)
Postów: 8
Wiek: 41

Czwa-śródmiescie

Post Sro 02 Lip 08, 21:55:42     LIDer peletonu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napisałem tylko, że za dużo w częstochowskich "rowerach" polityki i polityków.Są tu radni, niedoszli radni, przyszli radni, jest nawet spec komisja ds. częstochowskich ścieżek i jej raport. Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7064 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sro 02 Lip 08, 22:06:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

junior napisał:
Napisałem tylko, że za dużo w częstochowskich "rowerach" polityki i polityków.Są tu radni, niedoszli radni, przyszli radni, jest nawet spec komisja ds. częstochowskich ścieżek i jej raport.


nie uczestniczylem w tej akcji ale znam te Osoby, i politykami z zawodu, Oni raczej nie są - wyśli z niezłą a co najważniejsze skuteczną inicjatywą, a co jesli byliby to jakikolwiek polityk w okresie gdy nie ma "zadnej kampani" (choc ona trwa caly czas, ale nie tuz przed wyborami) uwazam ze nie ma w tym nic zlego jesli probuja cokolwiek zdzialac w "czasie normalnym" (okres kadencji) a nie na szybko przed wyborami, to niech w tym czasie błyszcza -hm... jesli im sie uda zabłysnąć w końcu sami ich wybieramy:)
...ale nic sie na to nie poradzi bo co nie którzy z Nas mają awersję do działań społecznych i bedą marudzić... junior-ku




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6407 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Czw 03 Lip 08, 1:42:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uczestniczyłem w "akcji" i zaobserwowałem że część jej uczestników malowało
trzymając puszkę z farbą w lewej a część w prawej ręce ! To wskazuje wyrażnie
na preferencje polityczne. Kilka osób przekładało puszkę z lewej do prawej ręki
a część z prawej do lewej. Może to być oznaką chwiejności przekonań.
Zapytałem jednego z malujących: czy przekładając puszkę z lewej do prawej
manifestuje odejście od pięknych ideałów lewicy? Odpowiedział...bo mnie k....a
prawa boli od malowania ! Czy to była szczera odpowiedż czy strach przed
ujawnieniem tak modnej ostatnio zmiany przekonań i partii ?Jeden ze łzami w oczach powiedział - widzicie ! możemy malować tylko jak świeci czerwone, bo
czerwień to symbol wolności! Jeden z kolegów namalował małą zieloną koniczynkę a inny wspominał...kiedyś się robiło blokadę i można było swobodnie malować! Dawno temu o uczestnikach takich podstępnych akcji Jerzy Urban pisał że ... manipulują członkami pod płaszczykiem !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5955 (84%)
Postów: 690

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Czw 03 Lip 08, 9:03:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jurczyk napisał:
(...) Jerzy Urban pisał że ... manipulują członkami pod płaszczykiem !


ROTFL xD
Urban rządzi !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6669 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Czw 03 Lip 08, 9:09:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heheh jurczyk jestes najlepszy Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
a odnośnie juniora -może byś się trochę koleś ogarnął i poczytał zaległe wątki wtedy rozjaśniłoby ci się w główce, że każdy przejaw lansowania swojej osoby inaczej niż jako rowerzysty, czy ewentualnie człowieka mogącego przysłuzyć się rowerzystą jest bezwzglednie tępiony. jakoś nie widzę w stopce pana Krawczyka (bo jak mniemam o niego ci się rozchodzi) odnośnika do jakiejkolwiek strony z której można by wywnioskować jaką partie popiera - jest tylko wzmianka , że jest radnym , a to ważne aby mieć kogoś kto ma większą szanse na to , że jego głos zostanie dostrzeżony ( używając modnego terminu bedzie lobbował sprawy rowerzystów ). Był tu taki jeden kolega, który pewnie i miał dobre chęci ale chciał ugrać co nieco dla siebie, przez lansowanie siebie jako polityka i teraz jest z lekka obrażony na forum bo forumowiczom niespodobało się takie zachowanie. Także zanim się coś napisze wypadało by trochę poczytać, a jeśli taka forma forum ci nie odpowiada to powiem krótko wypierdalaj stąd na inne fora , na których bedziesz mógł opluwać swoim jadem wszystkich i wszystko,a forum rowerowe zostaw dla ludzi zainteresowanych rowerami ,a nie polityką
ps. przepraszam normalnych za wylgaryzmy ale mnie coś trafia jak czytam posty takich kolesi jak junior


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 03 Lip 08, 10:55:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bla bla, poprawiłeś mi z rana humor Laughing Mr. Green


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7064 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Czw 03 Lip 08, 11:08:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
powiem krótko wypierdalaj stąd na inne fora , na których bedziesz mógł opluwać swoim jadem wszystkich i wszystko,a forum rowerowe zostaw dla ludzi zainteresowanych rowerami ,a nie polityką
ps. przepraszam normalnych za wylgaryzmy ale mnie coś trafia jak czytam posty takich kolesi jak junior


hehe no Panowie... rzeczowa dyskusja sie na wywiązała... ale PAMIETAJCIE to forum czytaja dzieci...




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 03 Lip 08, 14:15:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Junior`ku: Zaglądnij pod swój dekielek i sprawdź jak tam twoje szare komóreczki. Może się przegrzały od nadmiaru wysokiej temperatury? Patrząc ogółem na cały ten wątek to początek politycznej dyskusji w tym temacie wypłynął od ciebie. Nikt inny nie napisał tu absolutnie nic o jakimkolwiek zabarwieniu politycznym. Akcja miała charakter spontaniczny i nie miała nic wspólnego z polityką - byłem, widziałem, malowałem!!! Jeszcze jedna aluzja polityczna z twojej strony i będą sankcje. Moderator.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6376 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Czw 03 Lip 08, 16:50:17     Re: POtrzebne happeningi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

junior napisał:
Co ja widzę?!Platformersi robią happeningi rowerowe, gratulacje. Pomalujcie teraz przejście na rogu Nowowiejskiego i Waszyngtona Smile
A SAM WEŹ I POMALUJ!!!!!!


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
junior Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5768 (82%)
Postów: 8
Wiek: 41

Czwa-śródmiescie

Post Czw 03 Lip 08, 23:07:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 22:55 03.07.2008 ----------

Nie chodziło mi o Krawczyka(radnego PO), ale miło że go bronicie... a może sam sie bronisz Embarassed

---------- 23:07 ----------

arektacana napisał:
Patrząc ogółem na cały ten wątek to początek politycznej dyskusji w tym temacie wypłynął od ciebie. Nikt inny nie napisał tu absolutnie nic o jakimkolwiek zabarwieniu politycznym. Akcja miała charakter spontaniczny i nie miała nic wspólnego z polityką - byłem, widziałem, malowałem!!! Jeszcze jedna aluzja polityczna z twojej strony i będą sankcje.

Straszenie "sankcjami" jest niestosowne. Sygnalizuje, jako pierwszy, że na forum rowerowym ktoś bawi sie w politykę. Jest jeden znany z imienia i nazwiska oraz nazwy partii politycznej radny twórczy i aktywny, piszecie że inny radny - pewnie mniej twórczy i aktywny - został z forum przegnany...Kto tu robi politykę i wobec kogo sankcje :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 04 Lip 08, 7:31:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Powtarzam jeszcze raz: Junior`ku: Zaglądnij pod swój dekielek i sprawdź jak tam twoje szare komóreczki. Może się przegrzały od nadmiaru wysokiej temperatury? Nie masz pojęcia o kim i o czym piszesz. Wieje od ciebie spiskową teorią dziejów. Nie uczestniczyłeś w akcji o której piszesz, nie znasz nas osobiście więc NIE MASZ PRAWA WYPOWIADAĆ SIĘ NA NASZ TEMAT!!! Nikt z nas, uczestników i organizatorów akcji - a znamy się dobrze - nie ma nic wspólnego z polityką.
2. Nikt nie napisał, że "że inny radny - pewnie mniej twórczy i aktywny - został z forum przegnany...". Człowiek ten nie został z forum usunięty, lecz sam przestał na nim pisać z powodu jawnej niechęci innych jego użytkowników do promowania swojej osoby na forum w okresie "gorączki wyborczej". Więc to nie ty "jako pierwszy" odkrywasz, że "na forum rowerowym ktoś bawi się w politykę"...
3. A jako nowy użytkownik i strażnik porządku na forum rowerowym powinieneś zapoznać się regulaminem, w którym stoi jak byk:
"II.5. Zabronione jest pisanie dwóch lub więcej postów pod sobą. Używamy opcji edycji poprzedniego posta."


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7064 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pią 04 Lip 08, 8:07:46     uwaga uwaga nadczłapują podróbki rowerzystów! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

junior napisał:
Sygnalizuje, jako pierwszy, że na forum rowerowym ktoś bawi sie w politykę. Jest jeden znany z imienia i nazwiska oraz nazwy partii politycznej radny twórczy i aktywny, piszecie że inny radny - pewnie mniej twórczy i aktywny - został z forum przegnany...Kto tu robi politykę i wobec kogo sankcje


nie moge z kolsiem... Rolling Eyes nie dosc ze nowy, to jedyne jego posty dotycza "podobno polityki" i "spiskowej teorii"... to żałośne...i zaloze sie ze popisze troche, pomiesza, obrazi sie (jak go wczesniej admin nie wyrzuci) i zniknie... w cz-wie jest dwoch radnych ktorym spodobal sie temat rowerzystow (dzialaja mniej luib bardziej udanie) i potrafiles wymienic tylko jednego a czy i oto pytanie wymienisz drugiego? znawco "polityczno-rowerowej teorii spisku w cz-wie" cos kolego uslsyszales w ostatnim czasie, cos wiesz ze gdzies dzwoni, i probujesz wypowiadac sie co gorsze zawierac zdanie w sprawie na ktorej wogole ci niezalezy i sie nie znasz... przyszywany rowerzysto.... Neutral polityke to ty wprowadziles tutaj... znasz wszystkie watki na tym forum?
Rady na przyszłość:
po pierwsze: sparwdzic informacje i upewnic sie ze zanim cos sie napisze bedzie zgodne z rzeczywista prawda
po drugie: nie wkurzac Szanowanych i Uznanych Forumowiczów swoimi nie przemyslanymi wypowiedziami
po trzecie: reszte dopisze zycie... Cool Laughing




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6968 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 04 Lip 08, 8:33:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra panowie. Koniec dyskusji z obywatelem juniorem. Temat tego wątku - zresztą jak całe to forum - nie dotyczy kwestii politycznych. Ja przynajmniej nie mam zamiaru już wdawać się w dyskusje rodem z forum Gazety Wyborczej. Powtarzam tylko jeszcze raz: ponowne próby zaśmiecania forum żenującymi spostrzeżeniami politycznymi będą skutkować ostrzeżeniem a w dalszej kolejności banem...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy