wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Może by tak zmotać coś samemu w Czewie?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6592 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Wto 03 Cze 08, 9:56:12     Może by tak zmotać coś samemu w Czewie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może sami sobie zrobimy jakiś wyścig?? Smile
Mamy tyle fajnych terenów, że jakiś kameralny wyścig dla ludzi z forum(ewentualnie innych zainteresowanych) by się zmotało.
Nie mówie tu naturalnie o nagrodach rzeczowych bo nie ma na to raczej opcji ale Dyplomy podrukować można Smile
Trase w kilku miejscach oznaczyc tasmami, przecież okrążenie nie musi być strasznie długie a wiele górek u nas ma takie ścieżki, że nie trzeba ich oznaczać Razz

Ja jako piwerwszy deklaruję swoją osobę chętną do realizacji takiej imprezy.
Nawet mam kilka miejsc i pomysłów jak to zmotać.
Koś się jeszcze odważy ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Wto 03 Cze 08, 14:56:36     to niestety prawda... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...że w cze-wie nic się nie udaje...
maraton organizowany kiedyś przez Scouta, wyścigi XC tego samego organizatora, Cross park, wyścig w Michałowie Kłomnickim, Masa, Jura Maraton... Jurajska Liga Rowerowa też obumiera...

więc jakie są Twoje pomysły by tu COŚ ZROBIĆ???
wyścigi we własnym gronie ??? dla mnie to nie pomysł.
...swego czasu KS Jura Częstochowa ( dawniej Kolejarz chyba ) miała zorganizować maraton w Olsztynie, władze gminy były chętne ale klub sobie organizacje odpuścił...
czyli może w Olsztynie właśnie??? np. przy okazji jakiejś większej imprezy???

ok. miejsce zawsze się jakieś znajdzie, jest ich tu u nas dostatek:) i co dalej???
taki wyścig to koszta... jakaś reklama, chociaż kilka plakatów rozwieszonych po sklepach, jakieś dyplomy, coś do picia dla uczestników... nagrody???
niech by to wszystko było.
ale jak TO pociągnąć??? tak sobie myślę, że po jednym starcie przeciętny rowerzysta nie zechce już więcej stawać na starcie z kolesiami z którymi w żaden sposób nie jest w stanie konkurować a spodziewam się że poziom byłby zbyt zróżnicowany...
to w moim przekonaniu musi być impreza masowa taka w której każdy znajdzie dla siebie przeciwnika i później będzie dumny że tak zajadle walczył o jakieś tam 30 miejsce...

trochę ciemno to widzę ale co Wy na to??? czy nie miło byłoby się sprawdzić w boju, tu na miejscu w miłej atmosferze i bez zbędnych kosztów???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Nie 08 Cze 08, 18:29:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i co???
nie chciałem nikogo zniechęcać, inicjatywa bardzo mi się podoba a że u nas jest jak jest...
może to już pora by się wreszcie coś udało???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6049 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Nie 08 Cze 08, 19:23:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja popieram musha :] po dzisiejszym wspólnym wyścigu, mam chęć na jeszcze Very Happy tylko muszę nad formą popracować Wink

MUSHU123 POPIERAM CIE !!!!


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Nie 08 Cze 08, 20:14:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poparcie to, przyznasz sam, trochę mało...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6049 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Nie 08 Cze 08, 20:21:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja wezmę w tym udział, jak sie tylko uda :] mogę nawet pomoc mushowi w zorganizowaniu, w wolnych chwilach :]


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Sro 11 Cze 08, 21:12:36     Re: Może by tak zmotać coś samemu w Czewie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mushu123 napisał:

Nawet mam kilka miejsc i pomysłów jak to zmotać.


nooo... napisz coś więcej, chyba ze to taka niespodzewanka ma być Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6592 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Sro 11 Cze 08, 21:25:31     :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można by się pościgać po okolicach Mirowa z racji, że łatwo można trasę określić Smile
Choć w głowie mi siedzi ciekawe miejsce blisko mojego osiedla gdzie można zrobić spokojnie kilka okrążeń po 2km, nie wyznaczając nawet żadną taśmą trasy bo jest ona na tyle oczywista a jednocześnie nie da się zrobić skrutów Smile
Zresztą nie chodzi o ściemnianie tylko o to żeby się pościgać, sprawdzić i dobrze przy tym bawić Wink

Jakieś kategorie będą zależne tylko i wyłącznie od ilości chętnych na udział w tej hmm kameralnej zabawie podwórkowej Laughing

Jeśli by była jakaś kategoria wiekowa lub też podzielona z uwagi na płeć to problem mierzenia czasu jest z głowy.

Można wstępnie zrobić jakąś ankietę kto by się pisał na udział w tej imprezie, wtedy można się spotkać pokaże proponowaną trasę i sami ocenicie.

Tyle odemnie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5895 (83%)
Postów: 732


Post Czw 12 Cze 08, 13:38:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sam bym się na takowy wyścig pisał ale sam widzisz oddźwięk niewielki Confused
inna sprawa, zapewne zauważyłeś że Częstochowa ma całkiem mocną ekipę...
gdyby tak zebrać stały skład, jakiś transport, "teamowe" koszulki...
zaproponowany przez Ciebie wyścig mógłby stanowić swego rodzaju kwalifikacje-najmocniejsi w danym momencie jechali by na jakiś maraton czy XC.
trochę się rozmarzyłem ale skoro część z nas i tak się ściga to czemu by tego nie usystematyzować???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6592 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Czw 12 Cze 08, 16:33:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ogólnie wychodze z założenia, że nic na siłe. Jak nie chcą się ludzie zorganizować i dobrze bawić to mnie to lotto Wink Ja mam z kim jeździć i ewentualnie gdzie na wyścig jechać, jedynie chciałem żeby coś się więcej zaczęło dziać dla tych którzy przygodę ze ściganiem albo zaczynają albo poprostu nie mają możliwości jechać na jakiś profesjonalny wyścig Wink
Jak będzie więcej chętnych to się coś zmota a jak nie to nie Smile

A co do koszulek i wspólnych wyjazdów to jasne, że można sobie jeździć Smile
Nawet nie ma co wybierać kto ma jechać kto nie bo im więcej tym fajniej Wink
Jasne, że można jakieś koszulki zmotać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6991 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 13 Cze 08, 7:09:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dam Wam przykład takiego pozytywnego działania jak Wam się marzy Smile
Bardzo dynamiczna zaprzyjaźniona ekipa z Krakowa:
http://rowerowanie.pl/


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy