wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Nasze dzienne przebiegi ale i nie tylko... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 64, 65, 66  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5911 (83%)
Postów: 732


Post Nie 25 Maj 08, 13:15:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jacek napisał:

Tak naprawdę nie jest ważne ile przejedziemy, ważne żeby jeździć!

tak, chyba masz racje:)
coprawda dziś jeździł raczej nie będę ale w przyszłym tygodniu...
pogoda niby lepsza ma być, zdrowie już OK:) nic tylko jeździć Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
ryś Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6765 (95%)
Postów: 57

Raków

Post Nie 25 Maj 08, 20:40:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj 167 km. głownie w trzy osobowej obsadzie...Trasa: poczesna , boronow , koszęcin, lubliniec,pawonków , pludry- ( w tym miejscu zaczelismy wspolna wycieczke organizowana przez p. siwińskiego-: kolonowskie, myslina, lgota dobrodzienska, dobrodzien, stara bzinica,- w tym miejscu odłaczylismy sie od wycieczki siwińskiego i kontynuowalismy swoja wycieczke w 6 osobowej obsadzie przez: gwożdziany, pawonków, lubecko, kochcice, pawełki, jezioro, cisie, blachownie i czestochowe...


edek dla tych co znają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6435 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Nie 25 Maj 08, 21:34:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj 154 km . Damzac , STI i ja . Częstochowa w Pludrach spotkanie z grupą
A Siwińskiego, wspólny przejazd do Dobrodzienia Z Dobrodzienia w trójkę przez Pawonków, Lubecko , Kochcice, Pawełki, rez. rododendronów ,Taninę , Jezioro.
Cisie , Blachownię do Częstochowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7092 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pon 26 Maj 08, 8:10:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w niedziele pobudka 4.30 rano, o 5.10 wyjazd, a o 18.30 licznik przestaje bić z 165km, rano na rozgrzewke 60km do Pluder razem z Jurczykiem, STi, pozniej dlaczenie do siwisnkiego, z reszta trasa jak powyzej...Smile
Dzieki Jurczyk za poprowadzenie i mila gościne czuć już lato a wraz z latem dzien udany to dzien powyzej 100km i wiecej... na mniej sie nie pisze Cool




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 26 Maj 08, 11:54:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Długi weekend za nami 410 km. Pojechaliśmy w 3 Ja, Michaill,Kris(obsada z ostatniego wypadu) Cz-wa - Zalew Sulejowski .Co warto zobaczyć: Hodowlę Żubrów w Smardzewicach, kopalnię Białe Piaski, dwa schrony kolejowe dla pociągów niemieckich. Posiadają one ok. 350 - 385 m długości. w Jelonku i Konewce. Przy czym w Konewce został zaadoptowany na muzeum . Można zobaczyć broń 2 wojny światowej. A także połazić w schronach bocznych gdzie schodzi się po drabinie niżej i przechodzi do bunkrów technicznych. Naprawdę fajna sprawa.
Spałę, błękitne źródła, skansen w Tomaszowie Mazowieckim , jaskinie, zamek na Bąkowej Górze, cmentarz choleryków, podklasztorze w Sulejowie no i wiele innych atrakcji. Tereny wymarzone dla rowerzystów. Jak wjechaliśmy na szlaki wokół zalewu to wyjechaliśmy dopiero po 100 km czyli teren i jeszcze raz teren, dodam ,że lasy cudowne, widoki przepiękne.Spaliśmy w namiotach nad samym zalewem z daleka od ludzi tylko ptaszki nam świergoliły, wieczorkiem ognisko, no i ramo pakowanko sakw i dalej w traskę.Z soboty na niedzielę spaliśmy już nad Pilicą. Bardzo lubią ją bobry bo w wielu miejscach znaleźliśmy dowody ich bytności. Powrót w niedzielę ale, już asfaltem, est bardzo fajna droga boczna przez Wielgomłyny ,Żytno, Cieletniki(oczywiście obejrzeliśmy jeszcze raz) słynną lipę. Very Happy Wieczorkiem dodam jeszcze zdjęcia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
ProPhet



Status: Offline
Dni: 5916 (83%)
Postów: 182

Olsztyn k/CZ-wy

Post Pon 26 Maj 08, 14:12:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trasa asfaltowa do Krakowa, przez Zawiercie, Olkusz, Ogrodzieniec. 135km 5,27h z przygodami, te 27minut można by było urwać. Powrót dzisiaj z samego rana pociągiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7092 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Nie 01 Cze 08, 22:49:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sobota rododendrony i okolice 101km, niedziela Podlesice-Rabsztyn-Podlesice czerwonym rowerowym 120km = weekend ponad 200km... z tego poand połowa w terenie...




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6065 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Pon 02 Cze 08, 22:28:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja sobota popoludniu olsztyn i okolice, a potem krazenie po mojej okolicy = 92km, a w niedziele 48km do olsztyna i z powrotem z kolezanka, lajtowym tepem Rolling Eyes


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6907 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sob 07 Cze 08, 14:34:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj Złoty Potok i okolice - 78km. Całe szczęście zdążyłem przed deszczem, tylko odrobinę mnie pokropiło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 10 Cze 08, 18:59:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niedzielna wycieczka do Przystajni gdzie kolega roweromaniak Boguś robił otwarcie nowej ścieżki rowerowej wokół Przystajni. Impreza z całą pompą , przecięcie wstęgi przez Pana Andrzeja Siwińskiego , poczęstunek. Mieliśmy okazję popróbować regionalnych potraw jak: żelazne kluski, prażuchy i super pyszną grochówkę. Trasa śliczna rodzinna czyli dla wszystkich.Ciągnie się przez najładniejsze zakątki tamtych okolic. Są i stare chaty, przepiękny zabytkowy młyn, zabytkowy kościółek i przepiękne lasy. Ścieżka ma ok 30 km. Niedzielny wypad z dojazdem, testowaniem trasy i z powrotem wyszedł nam 103 km. Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6886 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sob 14 Cze 08, 8:10:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czwartek - pojechałem do Pilicy - 133km


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 16 Cze 08, 9:41:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cz-wa -Boronów - Koszęcin - Kalety - Miasteczko Śląskie - Nakło - Chechło - Świerklaniec (Pałac Kawalera w Świerklańcu ,neogotycki kościółek wraz z mauzoleum rodziny Henckel von Donnersmarck, Park o pow. 154 ha to historyczne założenia pałacowo-parkowe ze 120 letnimi dębami, sosnami wejmutkami i wieloma cennymi gatunkami drzew. W centralnej części parku znajduje się siedmiohektarowy staw z przeznaczeniem na wędkowanie. Na terenie parku istnieje możliwość jazdy konnej, jazdy na rolkach bądź rowerze. Właśnie tutaj znaleźć można miejsce na relaks, ciszę i odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku. Niepowtarzalne walory parku stwarzają możliwości poprawy samopoczucia i regeneracji sił witalnych.) - wokół zbiornika wodnego Kozłowa Góra , zbiornik na rz. Brynicy. Droga powrotna przez: Nakło Chechło - Wożniki - Starcza - Młynek - Częstochowa. Wycieczka 150 km- trasa mieszana teren i asfalt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7092 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Wto 17 Cze 08, 14:32:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krótka relacja z wypadu w Sudety... http://damzac.bikestats.pl/ + wiecej fotek na: http://damzac.fotosik.pl/albumy/453376.html




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5983 (84%)
Postów: 691

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Sro 18 Cze 08, 15:28:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ostatnich dniach zwiedzałem Gorzów Wielkopolski i jeździłem tamże po okolicach.
Wykręciłem coś 250 - 300 km, ale nie liczyłem jeszcze dokładnie Smile

Na zdjęciach poniżej: katedra gorzowska; nowoczesne rondo z przejściem podziemnym i wieżą widokową; pomnik Szymona Giętego; najgrubszy w Polsce bluszcz pospolity; fontanna "Motylia"; Santok - wieża widokowa z 1936 r.; ujście Noteci (z lewej) do Warty w Santoku; niebezpieczny barszcz Sosnowskiego.



Poniżej: przed burzą; parowozownia w Wolsztynie; jezioro w Lginiu; kamienice we Wschowej; pomnik kobziarza w Zbąszynie; szachulcowy kościół w Janczewie; ruiny kościoła we Wronińcu; cmentarz żołnierzy radzieckich w Górze; jeden z noclegów.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5911 (83%)
Postów: 732


Post Czw 19 Cze 08, 21:53:27     troche boli Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ała... po dziewięciu dniach przerwy siedemdziesiąt kilka km...
ale jeśli pogoda ma się popsuć jak zapowiadają prognozy to trudno, jakoś przeboleję Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
KsRydzyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6065 (85%)
Postów: 203
Wiek: 33

Energetyków

Post Czw 19 Cze 08, 22:12:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JA dzisiaj ponad 70km, po części razem z STi, pojechalismy na olsztyn,poraj i do domku Wink to była pierwsza wyprawa mojego nowego rowerQ :] spisał sie Very Happy staralismy sie terenem, ale niestety nie zawsze Smile podjazdy tez byly techniczne (cos ala radzionkow Wink ) i zjazdy strome Wink predkosc maxymalna to 61,7km/h :]


http://img177.imageshack.us/img177/4101/rydzolaz8.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/8152/ksrydzykja2.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
CSA Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5876 (83%)
Postów: 44
Wiek: 42

1000

Post Pon 23 Cze 08, 17:54:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W zeszłym tygodniu, konkretnie od środy do piątku, urządziliśmy sobie rekreacyjno-piwną wycieczkę ze Świętego Miasta do Krakowa. Głównie pieszy SOG, z lekkimi modyfikacjami Smile Pogoda rewelacyjna, innych rowerzystów na trasie niestety nie napotkaliśmy.
Był plan pociągnięcia wycieczki do Zakopanego z lekkim wsparciem PKP, ale obowiązki ściągnęły nas na sobotę do Częstochowy.

Ja już pojedynkę nocną rzeźnią dojechałem w niedziele rano do Nowego Targu i przejechałem przez Maruszynę, Bachledówkę, Ząb, Dzianisz do Chochołowa. Powrót do Zakopanego asfaltem.
Krajobrazowo trasa poprostu niszczy, szczególnie jeśli ktoś kocha nasze piękne góry i odwiedza je w taką pogodę jaka panowała w ostatni weekend Smile

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6404 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pon 23 Cze 08, 19:59:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sobotę 116km:częstochowa-gidle-ewina-włynice-kotfin-chrostowa-nadolnik-zagórze-strzałków-grzebień-zagórze-gidle-częstochowa. połowa asfalt, połowa pięknymi duktami leśnymi, a w końcówce "herbata" w malowniczym miejscu na "rybce". chętnych do zwiedzenia tej części byłego naszego województwa zapraszam na wspólną wycieczkę w przyszłości!!
p.s.
w niedziele 60 km: do olsztyna czerwonym rowerowym, trochę kręcenia po olsztynie i powrót przez skrajnicę.


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6996 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 24 Cze 08, 8:47:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj 150 km. Wycieczka do Krakowa ze szczepanem i STi. Opis i zdjęcia: http://poisonek.bikestats.pl/99149,Wycieczka-do-Krakowa-Wyjazd-o.html


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG


Ostatnio zmieniony przez Poisonek dnia Pią 18 Lis 11, 13:05:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6532 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 24 Cze 08, 17:14:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

134KM po górach w dwa dni. Kto jeździł po górskich pieszymi szlakami to wie Ze to całkiem sporo Embarassed. Zjazdy z 1200 metrowych pagórków Laughing były zaje...fajne a i mój rowerek doczekał się czasu kiedy ja musiałem go wnosić lub ciągnąć pod górę Laughing Podziękowania za wspólny wypad dla Pabla, Yatzy a w szczególności dla dzielnej Nataszki


WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE JEŻDŻĄ NA ROWERZE

ON BIKE TILL DEATH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7092 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Wto 24 Cze 08, 23:15:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
134KM po górach w dwa dni. Kto jeździł po górskich pieszymi szlakami to wie


potwierdzam duzio Wink a w jakich górach jeździliście, czyzby znów Beskid Śląski?




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6886 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pią 27 Cze 08, 8:45:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

We wtorek i środę po Górach Świętokrzyskich-265km
Więcej na www.yacek.bikestats.pl


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Sebiq Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5983 (84%)
Postów: 691

Częstochowa - Ostatni Groszek

Post Sob 28 Cze 08, 19:41:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krótka przedwieczorna przejażdżka w okolicach Borowna:
...Marianka Rędzińska - lotnisko Rudniki - Kościelec - Łochynia - Borowno - Kruszyna - Nieznanice - Rudniki...
Trochę pokropiło, ale większe opady minęły mnie bokiem Smile

DST: 55 km.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6952 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Sob 28 Cze 08, 20:16:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dziś odwiedziłem województwo łódzkie. Pooglądałem łowisko w Prusicku i w drobnych kroplach deszczu wróciłem do domu - dystans 70km.

Pogoda dziś strasznie niepewna.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
marsman Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 5911 (83%)
Postów: 732


Post Sob 28 Cze 08, 21:14:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczęściarze... ja już od tygodnia na rowerze nie siedziałem :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 64, 65, 66  Następny
Strona 36 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy