wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[Opony] Geax Mezcal
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lisu



Status: Offline
Dni: 7020 (99%)
Postów: 144
Wiek: 36

Czestochowa-Zawodzie

Post Czw 03 Kwi 08, 15:33:11     [Opony] Geax Mezcal Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moderowany przez arektacana:
W poprzednim temacie damzac napisał: (Geax Mezcal)"oponka polskiej reprezentacji?". Część dalsza po przeniesieniu poniżej...


Tak dokładnie.Ale reprezentacja od dłuzszego czasu jeździ już na Geax'ach ponieważ mają sponsora pod postacią m.in. Częstochowskiego Pol-Sportu (inaczej p.Krzysztofa Wieczorka).Na zdjeciu jest akurat Mezcal i powiem jedno bardzo szybka opona.Szybsza niż Syncros FLT.Polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6376 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pią 04 Kwi 08, 15:52:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie dość że szybsza to szybciej się ściera...jeżdżę na FLT. sorki za OT


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
Lisu



Status: Offline
Dni: 7020 (99%)
Postów: 144
Wiek: 36

Czestochowa-Zawodzie

Post Pią 04 Kwi 08, 18:14:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jaki masz model 1? 2 ? czy 3? bo jedynki i dwójki fakt sie ścierają ale FLT 3 ma bodajże gradacje powyżej 100 TPI i tak szybko nie padają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6376 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pią 04 Kwi 08, 18:20:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co ma oplot do ścierania gumy bo nie za bardzo rozumiem?? kolejny OT...arek przenieś to gdzieś proszę!

Moderowany przez arektacana:
Mówisz i masz...



"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Lisu



Status: Offline
Dni: 7020 (99%)
Postów: 144
Wiek: 36

Czestochowa-Zawodzie

Post Nie 06 Kwi 08, 10:18:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może i nie ma ale wiem z doświadczenia mojego i innych ze fLT3 ścierają się wolniej niż 1.Sory za błędy z tym oplotem w takim razie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6376 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Nie 06 Kwi 08, 22:28:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli idąc Twoim tokiem, mogę wnioskować że jeździłeś i na FLT3 i FLT1 i na tej podstawie wiesz że 3 ścierają się wolniej niż 1, TAK? czy może coś źle zrozumiałe? bo jeżeli Ty jeździłeś na 3 a kolega na 1 i jemu się wolniej ścierały niż tobie to baaardzo licha argumentacja. tylko testy w jednakowych warunkach (teren, odległość, biker) pozwalają na jednoznaczne wyrażenie opinii, która opona jest lepsza.


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Lisu



Status: Offline
Dni: 7020 (99%)
Postów: 144
Wiek: 36

Czestochowa-Zawodzie

Post Nie 06 Kwi 08, 22:32:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak.jeździłem i na FLT3 i na FLT1...i z całą pewnościa mogę powiedzieć że "trójeczki" się ścierają wolniej.Nie wiem czemu.Warunki był porównywalne.w tamtym roku mialem oba te komplety.Aktualnie jeżdzę na FLT1 tylko dlatego że fundusze nie pozowliły na FLT3.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy