wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[licznik] - Kelly's KCC 13
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 01 Sty 06, 17:45:57     [licznik] - Kelly's KCC 13 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Licznik, nie o serwisie awariach itp, poprostu o licznikach, chciałem się pochwalić i spytać co sądzicie o moim nowym zakupie, wprawdzie jeszcze go nie dostałem, ale wydaje mi się, że raczej dobry zakup za takie pieniądze, zobaczymy jak będzie mi służył, a oto i on:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78564179
Wydaje mi się, że nie ma sensu bawić się w bezprzewodowy, taki spokojnie mi wystarczy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved




Ostatnio zmieniony przez szczepan dnia Sro 14 Mar 07, 21:39:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Nie 01 Sty 06, 18:57:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pierwszy rzut oka licznik wydaje się całkiem fajny ma wiele funkcji i nie jest to dziadostwo made in TESCO. Niestety jest to licznik który wyszedł w tym roku więc niewiadomo jak się sprawdza w użytkowaniu ale myślę że będziesz zadowolony. Gratuluje zakupu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 01 Sty 06, 20:59:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie wiedzialem ze kellys robi liczniki no ale zaleglosci w niewiedzy trzeba bedzie nadrobic


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 04 Sty 06, 20:42:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i doczekałem się na przesyłkę Very Happy, dzisiaj dostałem paczkę i i nie omieszkałem od razu założyć licznik, ma ciekawy sposób mocowania, ponieważ obejma jest standartowo na kierownicy, a sam uchwyt znajduje się nad mostkiem, więc oszczędza się trochę miejsca na kieownicy. Co do samego licznika to ma wszystkie niezbędne funkcje, duży, czytelny wyświetlacz i ogólnie mnie się podoba Mr. Green

.... teraz tylko trzeba nabić na nim odpowiedniną liczbę kilometrów, mam nadzieję, że będzie dużo lepiej niż w zeszłym roku Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6840 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sro 04 Sty 06, 20:55:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
.... teraz tylko trzeba nabić na nim odpowiedniną liczbę kilometrów, mam nadzieję, że będzie dużo lepiej niż w zeszłym roku


No to postaw rower kołami do góry i zaczynaj kręcić Laughing Laughing Laughing


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 04 Sty 06, 23:04:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Albo pokombinuj z jakimś starym silnikiem np. od pralki i się będzie samo kręcić . Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 05 Sty 06, 11:36:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobre jest też zaMontowanie ( xD ) czujnika na końcówce mamusiowego miksera - max speed 170 km/h xD xD xD . A co do aukcji - ale Ci gratisa dodał Exclamation xD


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 05 Sty 06, 16:04:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
A co do aukcji - ale Ci gratisa dodał



A ja jestem taki cham, że nie chciałem Twisted Evil a co Exclamation sam sobie zrobię Very Happy
Nie wiem czy widzieliście, ale ceny na innych aukcjach są sporo wyższe:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78933309 ja z przesyłką dałem taniej Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 09 Mar 07, 14:56:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak Ci sie sprawuje ten licznik ? Posiadasz KCC-13 czy KCC-09 Myślę nad kupnem KCC-09 więc chciałbym wiedzieć czy warto ? prędkość maksymalna jest zerowana podczas zerowania dystansu dziennego czy jest to maksymalna prędkość w sezonie ? Czy jest możliwość po zmianie baterii ustawić sobie dystans całkowity ? chodzi o to żeby nie tracić cennych kilometrów które zbieraliśmy przez pół roku Wink Z góry dzięki za odp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 09 Mar 07, 17:36:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sam licznik sprawuje się bardzo dobrze, jeździłem na mrozie i nie było żadnych problemem z zamarzaniem, z wodą podczas deszczu też nie ma problemu, prędkość maksymalną kasuje się niezależnie od dystansu dziennego, nie określa też maksymalnej prędkości w sezonie, bo jak napisałem w każdej chwili można skasować, po założeniu baterii można wstukać dowolny dystans, więc można sumować kilometry, licznik jest bardzo wygodny w obsłudze, bo ma duże przyciski, więc nawet w rękawiczkach nie ma problemu z obsługą, ma duży, czytelny wyświetlacz.
Jedyne co to na pierwszej w tym roku wycieczce złamałem uchwyt kolanem i nie wiem czy aż tak mocno uderzyłem czy taki słaby materiał, fakt faktem ramię mocowania było dość długie, więc i spory odcinek, na którym mogło pęknąć, po tym wszystkim licznik zamocowałem na zipy do mostka, tak więc i służy i wygląda dobrze, ogólnie z zakupu jestem zadowolony, ale myślę nad jakąś sigmą ...


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
everest Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6219 (88%)
Postów: 74
Wiek: 36

Częstochowa - Stradom

Post Pią 23 Mar 07, 21:11:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam kc 09 i tez jestem zadowolony :]31 zł na allegro to dobra cena:]


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
uranium



Status: Offline
Dni: 5840 (83%)
Postów: 1


Post Wto 01 Kwi 08, 23:06:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też jestem od niedawna posiadaczem licznika KCC-09.
Ogólnie sprawuje się dobrze... chociaż wg mnie zbyt łatwo o total reset - wciśnięcie prze 2sek. obu klawiszy (np. wciskając na środku belki). Ale to nieważne.

Mam takie pytanie do innych szczęśliwych posiadaczy:
Czy udało się Wam wprowadzić do pamięci własną wartość ODO?
Ja próbuję tak jak opisane w instrukcji: w pozycji ODO, przez 2 sek. trzymać lewy przycisk - i nic się nie dzieje.

Zegarek mogę przestawiać etc. tylko ustawianie ODO nie działa Sad
stąd pytanie, bo tak mi trochę głupio oddawać licznik na gwarancji Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 02 Kwi 08, 7:43:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najpierw sprawdź czy twój model łapie się na daną funkcję, instrukcje z reguły są pisane na kilka modeli i można się zrobić w balona.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy