wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Oficjalna strona Pana Andrzeja Siwińskiego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7006 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 16 Sty 06, 16:38:27     Oficjalna strona Pana Andrzeja Siwińskiego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Notatka dodana przez Speedy:
Z częstochowskiego portalu gazeta.pl:
Na stronie internetowej www.rower.czest.org można znaleźć trasy wycieczek, które dla Czytelników "Gazety" organizował Andrzej Siwiński

Wielki miłośnik kolarstwa i krajoznawca od 2001 roku w wiosenne i letnie niedziele zapraszał częstochowian na podróże rowerowe po regionie. Sam opracowywał trasy pełne atrakcji przyrodniczych oraz miejsc związanych z historią, o których ze swadą opowiadał. Teraz opisy umieścił w internecie, aby mogli z nich skorzystać wszyscy miłośnicy podróży rowerowych oraz dziejów naszego regionu. - Stronę pomógł mi stworzyć wnuk - przyznaje Andrzej Siwiński, który zaczął zbierać materiały 13 lat temu.

Na stronie można znaleźć nie tylko teksty, ale też kilkaset fotografii prezentujących zarówno najciekawsze zwiedzane miejsca, jak i uczestników niedzielnych wycieczek. - To niemal kompletne podsumowanie mojej działalności turystyczno-krajoznawczej - mówi autor, który przejechał na rowerze niemal wszystkie drogi, dróżki i dukty dawnego województwa częstochowskiego.

www.rower.czest.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 16 Sty 06, 18:42:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że jestem pod bardzo dużym wrażeniem, dla Pana Andrzeja, po przeczytaniu zamieszczonego na stronie tekstu muszę znaleźć czas na conajmniej jedną z wycieczek organizowanych przez Pana Andrzeja.
Wielki Szacunek Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6879 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pon 16 Sty 06, 18:48:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie dzisiaj przeczytałem o tej stronie w Gazecie Wyborczej, jednak nie wiem czy ja ślepy jestem bo jakoś nie widzę tras wycieczek o których napisano w artykule. Chyba że strona dopiero się rozrasta.
ps. Nataszka ledwie Cię poznałem na tych fotkach pod koniec w ubranku innym niż rowerowe Shocked Razz Very Happy
Coś się spóźniłem ze swoim postem (jak zaczynałem pisać to notatki jeszcze nie było)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6858 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pon 16 Sty 06, 20:44:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też niestety nie mogę znaleźć na tej stronie opisów wycieczek chociaż adres strony dostałem od Grześka jakiś czas temu. Ale nic straconego wystarczy wpisać w goglach Andrzej Siwiński a potem do opisów już trafisz.
Zresztą od wiosny z moimi uczniakami będę przemierzał te trasy, konkretnie 6 z nich, niektóre trochę przerobione ale tylko troszkę. Będę dawał znać na forum wcześniej i jeśli ktoś chciałby wybrać się z nami to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie .... oprócz zimy Laughing Laughing Laughing
Pierwszy wyjazd jaki planuję to wycieczka po okolicach Żarek.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7070 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 16 Sty 06, 23:23:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widzę, że Pan Andrzej mieszka na mojej ulicy, nawet nie wiedziałem Embarassed Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 17 Sty 06, 22:15:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to teraz musze się wybrać na jakąś wycieczkę z Panem Andrzejem Very Happy Bo zazwyczaj za późno się dowiadywałem i jakoś tak nie mogłem sobie nic rozplanować Cry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6858 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Wto 17 Sty 06, 23:29:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
No to teraz musze się wybrać na jakąś wycieczkę z Panem Andrzejem Bo zazwyczaj za późno się dowiadywałem i jakoś tak nie mogłem sobie nic rozplanować


No to niestety nie będziesz miał okazji. Wyjazdów już nie będzie. Pan Siwiński zakończył 5letni cykl wycieczek po regionie.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 21 Sty 06, 17:45:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to będzie trzeba zaliczyć je bez Pana Andrzeja Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7006 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 26 Sty 06, 10:35:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 08:52 26.01.2006 ----------

Jestem w posiadaniu wszystkich tras Pana Andrzeja skrupulatnie wszystkie wycinki z Wyborczej zbierałam, polecam bo większość tras jest świetna tylko bardzo trzeba uważać zwłaszcza na krzyżyki na drzewach Very Happy

---------- 09:35 ----------

Jeżeli ktoś chciałby sobie zrobić ksero to pożyczę nie ma sprawy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
max Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6558 (93%)
Postów: 16
Wiek: 49

bleszno

Post Czw 11 Paź 07, 0:01:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj Pan Andrzej był w radio pr.III polskie radio
Tak tylko ciekawostka .


max
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy