wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Dzień Bez Samochodu - 22 wrzesień (!!!)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7082 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sob 03 Wrz 05, 9:50:34     Dzień Bez Samochodu - 22 wrzesień (!!!) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,2899008.html?skad=rss

Artykuł o przygotowaniach do Dnia Bez Samochodu w Częstochowie. Jak tylko będę znał jakieś nowiny będę powiadamiał bo szykują się konkretne obchody. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7042 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 03 Wrz 05, 10:09:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kolega Olenderek ciekawie to zaplanował...

ale spójrzcie że nie wszyscy chcą współpracować na postawionych przez niego warunkach:

Cytat:
Pod znakiem zapytania stoi za to wprowadzenie tego dnia - wzorem innych miast - bezpłatnych przejazdów komunikacją publiczną. - Musiałaby być uchwała Rady Miasta, a - jak usłyszałem - jest już na to za późno - mówi Olenderek. Dlatego chce zachęcić MPK, by za darmo można było jeździć od godz. 7 do 9 i 15 do 17 tramwajami. - Te akurat godziny, gdyż hasło tegorocznego Dnia brzmi "Do pracy bez samochodu!" - wyjaśnia.


a oni na to:

Cytat:
Tymczasem MPK proponuje najrzadziej kursującą linię w mieście - 31 (co półtorej godziny) oraz 18 (co 45 min). Olenderek, który oficjalnym organizatorem Dnia bez Samochodu jest dopiero od w piątek, będzie jeszcze rozmawiać z szefami MPK.


31 - autobus widmo ^_^

Przecież opcja którą proponuje MPK mija się kompletnie z celem Rolling Eyes Laughing


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Sob 03 Wrz 05, 11:30:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przecież opcja którą proponuje MPK mija się kompletnie z celem

moze nikt im nie wytlumaczyl co to Dzień Bez Samochodu Smile


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Sob 03 Wrz 05, 17:11:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszytsko ładnie pieknie tylko jednej rzeczy mi tutaj brakuje jakiegos koncertu pod wieczor i by bylo super.

mpk* jak to mpk chamstwo i juz duzo by nie stracili nawet przez caly dzien jelsi w tramwajach nie trezba by bylo kasowac biletow bo wiadomo ze wiekszosc osob ma bilety miesieczne.

Zamkniecie jednej ulicy ?? wg mnie powinno byc zamknietych znacznei wiecej w centrum miasta jedynie te glowne zostawic otwarte przeciez to TYLKO jeden dzien w roku.

Powinien byc tez przejazd po CALYM miescie na rowerach i blokada drog. cos takiego jak Masa. Niech wszyscy widza ze na rowerach tez mozna jezdzic nie tylko samochodem !!

* celowon napisane z malych liter
Powrót do góry
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7082 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Sob 03 Wrz 05, 17:28:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

t3d1 napisał:
Wszytsko ładnie pieknie tylko jednej rzeczy mi tutaj brakuje jakiegos koncertu pod wieczor i by bylo super.

Z tego co mi wiadomo koncert był w planach na początku, ale nie wyszło bo to duże koszty (scena, ochrona, nagłośnienie) i nie znaleźli się na to zbytnio sponsorzy. Poza tym to spore wyzywanie organizacyjne, a przy takiej liczbie innych spraw organizatorzy mogliby nie podołać poprostu.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
t3d1 (usunięty)







Post Sob 03 Wrz 05, 21:16:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macus nom tak duze koszty ale powiedz (napisz) mi w ostatnich dniach miesiacach jaka impreza wieksza byla w Częstochowie ja sobie nic takiego z prawdziwego zdazenia nie przypominam Neutral i to jest smutne bo inne miasta maja wielkie imprezy potrafia cos zorganizowac tylko Cz-wa zawsze jakies koncerciki w utopi czy czyms podobnym a nawet jesli juz cos jest to zespoly z 2 polki Neutral nie chodzi o jakies potegi swiatowe ale polskich artystow !! Szkoda slow !! Sorka ze nie na temat Razz
Powrót do góry
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 03 Wrz 05, 21:22:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z drugiej półki?
Przecież tylko w te wakacje pamiętam, że byli choćby: Kasia Kowalska, Perfekt, T-Love... a było ich dużo więcej!

A co tej dużej imprezy to rzeczywiście nie bylo dawno czegoś takiego. I szkoda Sad


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7019 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 04 Wrz 05, 0:57:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety w Czewie nie ma takich imprez.

Ale wracając do tematu to wielki szacunek dla ludzi, którzy chcą organizować takie imprezy. Dzięki nim mamy Masę i propagowanie jazdy na rowerze Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7013 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Nie 04 Wrz 05, 20:29:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z drugiej półki?
Przecież tylko w te wakacje pamiętam, że byli choćby: Kasia Kowalska, Perfekt, T-Love... a było ich dużo więcej!


Perfektu nie było chyba- ja pamiętam że było Lady Pank. Panowie jak zwykle dali czadu ;]

Szczepan- dziękuję za miłe słowa Wink


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Pon 05 Wrz 05, 9:45:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pisalem nie liczac Juwenali Smile Ja tam nic nie pamietam zeby cos bylo Neutral A 2 polka to dla mnie takie zespoly jak teraz graja w Utopi i te mniej znane Smile

Z mila checia wybral bym sie na Budke Suflera Very Happy hehehe
Powrót do góry
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 05 Wrz 05, 14:37:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale niestety t3d1 podejżewam że o zespołach typu Budka Suflera to możemy sobie pomażyć Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7010 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Czw 15 Wrz 05, 21:48:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ahoj, tu Konrad z Porozumienia na rzecz Przyjaznego Miasta.

Na dniach pojawi sie na forum program częstochowskich obchodów Dnia bez Samochodu. Zapraszam też do odwiedzania naszej strony internetowej www.22wrzesien.czest.pl (do piątku powinna już harczeć )

A póki co mam do Wszystkich forumowiczów wielką prośbę:

Pilnie poszukujemy osób dysponujących własną rikszą i gotowych nią troche pojeździć po mieście 22 września (Dzień bez Samochodu) lub przynajmniej nam jej pożyczyć.
Jesteśmy w stanie sie zrewanżować.. (szczegóły na privie )

To naprawde pilne!

Szukamy też ochotników na "szoferów" (kto wie, może trafi sie Wam jakiś poważniejszy VIP do wożenia... )

Sami dyponujemy niestety tylko jedną rikszą..

Oczywiście zapraszam też wszystkich chętnych do współpracy przy robieniu Dnia bez Samochodu (pomoc techniczna potrzebna będzie zwłaszcza przy okazji Wielkiej Parady Rowerów i imprez na Satrym Rynku) i nie tylko...

Zainteresowanych proszę o kontakt na priva:
[email protected]
lub tel: 509 422 994

pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7082 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Nie 18 Wrz 05, 20:36:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 15:24 18.09.2005 ----------

http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,2920852.html?skad=rss - nowiny i program
www.22wrzesien.czest.pl - już działa!

---------- 18:36 ----------

http://www.22wrzesien.org/download/2005/piosenka_remix_vacuum.mp3 - posłuchajcie Laughing


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 19 Wrz 05, 11:53:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

qrde fajna ta piosenka, dobre rytmy, ale przede wszystkim kojarzy mi się z Lechem Janerką Very Happy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 19 Wrz 05, 16:27:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jednak nadal pozostanę przy swoich klimatach..... MANDARYNA RULEEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZ JOOOOOOOOOOŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁL!!! Smile


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6991 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 20 Wrz 05, 7:10:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przesdzaj Monte, pioseneczka ok ale gdzie tam do Lecha Janerki zupełnie inne klimaty..


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 21 Wrz 05, 14:15:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kto zwas jedzie na parade o 18 i czy ktoś z was przebiera swój rower ?? bo ja chętnie bym sie na to wybrał ale rower to nie choinka wiec stroić go chyba nie będe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
K@czor Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6920 (98%)
Postów: 54
Wiek: 37

Cz-wa

Post Sro 21 Wrz 05, 16:24:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie przebieram bo mam pomarańoczowy i i tak go widac z daleka Smile A pojawie się niewatpliwie Smile




Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 21 Wrz 05, 16:31:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
kto zwas jedzie na parade o 18 i czy ktoś z was przebiera swój rower ??


nie nie skorzystam Laughing Laughing Laughing

oczywiście mowie o przystrajaniu bika Very Happy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sro 21 Wrz 05, 20:34:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mnie nie bedzie cos moje notowania i czestotliwosc rowerowania drastycznie spadla SadSadSadSad


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7019 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 21 Wrz 05, 21:17:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja swojego nie przebieram bo go ostatnio mocno przebrałem Very Happy i więcej już mi nie trzeba Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 22 Wrz 05, 7:27:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jeszcze nie wiem czy się pojawię, bo ostatnio chory byłem dość mocno i nie wiem czy rodizce pozwolą :/


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sro 12 Wrz 07, 22:57:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

informacje na temat Dnia bez samochodu!Smile heh po przeczytaniu artykulu w gazecie... to wyszlo jak zwykle, niby checi sa a ... na poczatek proponuje zapoznac sie z programem a w drugim linku odsylam do ciekawego komentarza gazety.pl:)
1. http://www.czestochowa.pl/samorzad/wydarzenia_samorzad/plonearticle.2007-09-12.4399089728
2.
http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,4484042.html

"20 września, czwartek - Otwarte warsztaty i dyskusja dla osób uprawiających turystykę rowerową, godz. 17.00, aula Biblioteki Publicznej im. Władysława Biegańskiego, Aleja Najświętszej Maryi Panny 22. W programie:
17.00 Prezentacja nowych propozycji:
* Szlak Reszków - „Muzyka i konie” przedstawi Krzysztof Wójcik, regionalista, organizator wycieczek rowerowych, członek Stowarzyszenia Razem na Wyżyny
* Szlak rowerowy „Siedem szkół” przedstawi Adam Michalak, opiekun Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego PTTK w Rudnikach.
17.30 „Turystyka rowerowa – nasza sprawa” – dyskusja panelowa z udziałem Elżbiety Trzeciak – dyrektor Biura Częstochowskiej Organizacji Turystycznej, Lecha Toty – prezesa Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego Oddział Regionalny w Częstochowie oraz Marka Lewandowskiego – kierownika Wydziału Inżynierii Ruchu Drogowego Miejskiego Zarządu Dróg."
chyba najciekawsza pozycja tych dni...Smile




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6935 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pią 14 Wrz 07, 16:45:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Komisja Europejska poszła dalej - zamiast Dnia bez samochodu, promuje Piątek na rowerze Smile

http://wiadomosci.onet.pl/1605615,69,item.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pią 14 Wrz 07, 21:04:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i bardzo dobrze, a ja bym poszedl jeszcze dalej promowac caly tydzien na rowerze:)




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy