wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
XXXII Masa Krytyczna (Sierpień 2007)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 28 Sie 07, 10:22:19     XXXII Masa Krytyczna (Sierpień 2007) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich po długiej przewie...

Zapraszam na XXXII Masę Krytyczną która odbędzie się już w ten piątek. Start tradycyjnie na placu Biegańskiego o godzinie 18:00. Trasa łatwa do zapamiętania: Biegan, Nowowiejskiego, Waszyngtona, Śląska, Aleje N.M.P. Na których zrobimy 2-3 kółeczka (zależy jak to czasowo wyjdzie) po czym zjazd na biegana tradycyjnie Nowowiejskiego, Waszyngtona, Śląska. Wiem że trasa nie jest zbyt ciekawa ale chodzi o idę żeby jeździć tam gdzie nas nie chcą... Może ktoś zrozumie że na ulicy stwarzamy większy problem niż na środku aleii ?

Niestety(niektórym to będzie na rękę) na najbliższej masie będę musiał ogłosić Casting na nowego organizatora masy. Na moją rezygnacje złożyło się wiele powodów głównie osobistych. Mam nadzieje że uda się znaleźć kogoś godnego sprawowania tej funkcji.
Wymagania z mojej strony ?
granica wiekowa: myślę że 2 kl gim to minimum. (sam wtedy zaczynałem zabawę z masą)
trochę wolnego czasu
umiejętność jazdy na rowerze Smile

Jeżeli ktoś z forumowiczów zechciałby zająć sie organizacją masy proszę o kontakt: (...), gg 5431476

Na znalezienie organizatora zostało mi niewiele czasu ponieważ niedawno dowiedziałem się że nie będę mógł uczestniczyć w Październikowej masie na 50 % ale Listopad, Grudzień nie będzie mnie na 100% Tak więc proszę o możliwie szybkie zgłoszenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Wto 28 Sie 07, 20:57:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To dla ułatwienia podaj co taka osoba będzie musiała robić bo zgłosi się ktoś i później się przerazi i nie podoba.
Powrót do góry
Galeria użytkownika
Reklama
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 30 Sie 07, 15:54:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
granica wiekowa: myślę że 2 kl gim to minimum.



2 kl gimnazjum to chyba nie bałdzo. Ja myślę, że liceum wzwyż. Najlepiej, gdyby osoba zajmująca się w przyszlości Masą była już dorosła (tzn. 18+).


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 30 Sie 07, 17:00:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

t3d1 napisał:
To dla ułatwienia podaj co taka osoba będzie musiała robić bo zgłosi się ktoś i później się przerazi i nie podoba.


Wybaczcie zapomniałem o tym napisać.

Do obowiązków należy przede wszystkim napisanie pisma o prośbę na wyżarzenie zgody na przejazd CZMK do MZD oraz o zabezpieczenie trasy przejazdu do policji. Oba pisma są praktycznie gotowe wystarczy zmienić trasę, datę i numer masy oraz osobiście złożyć je w siedzibie w/w instytucji maksymalnie tydzień przed masą (w poniedziałek jest już za późno).

Kilka dni przed masą należy wysłać informacje prasową, to można wysłać mailem na adresy które organizator dostanie gdy wyrazi chęć przejęcia imprezy.

W tygodniu w którym odbywa się masa należy wysłać projekt szprychówki do drukarni i odebrać je przed masą.

I to by było na tyle. Czasem zdarzy sie jakaś wizyta w MZD na kawke ale to raczej rzadko i na umówioną godzinę wiec nie ma sie oco martwić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6905 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Sob 01 Wrz 07, 12:09:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczorajszy "złotówa" dał nieźle popalić Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
slaweks Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6110 (87%)
Postów: 17
Wiek: 49


Post Nie 02 Wrz 07, 22:22:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oto moje krótkie podsumowanie XXXII Masy Krytycznej:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=55&w=68089525&a=68421491

Pozdrawiam
Sławek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Frantic



Status: Offline
Dni: 6419 (91%)
Postów: 11


Post Sro 05 Wrz 07, 16:11:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pozwole sobie wkleic link do artykulu o rowerzystach w Krakowie
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,47375,4457479.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy