wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Amulet Cat for women
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szarlejak Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6101 (87%)
Postów: 5

Szarlejka

Post Sob 18 Sie 07, 15:15:18     Amulet Cat for women Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Amulet Cat - witam czy ktoś z waszych znajomych ma taki rowerek, chciałem zapytać jak się sprawuje?? Oczywiście nie dla mnie Wink
Bo ładny wygląd to oczywiście nie wszystko no i cena w Czechach mniejsza Mr. yellow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Nie 19 Sie 07, 13:18:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja Andzia kupiła CrystalCat na LX (to ten wyższy model) i rowerek sprawuje się bez zarzutu. Wagowo może nie należy do pierwszej ligi, ale widziałem również dużo cięższe rowery w tej cenie. Po zmianie amorka i kółek, będzie o 1,5 kilo mniej. Rowerek godny polecenia. Nie wiem jak u południowych sąsiadów, ale u nas występuje tylko w jednym rozmiarze ramy.


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
szarlejak Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6101 (87%)
Postów: 5

Szarlejka

Post Nie 19 Sie 07, 13:31:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie zauważyłem że we wszystkich modelach słabe amortyzatory, ale jak dla kobiet do jazdy rekreacyjnej nie potrzeba nic więcej. Jeśli chodzi o CrystalCat to jako jedyny w Czechach kosztuje aż 400 zł mniej a po przecenie 600 tylko że gwarancja za granicą,co do wagi to 12,9 kg według producenta więc i tak mało.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Nie 19 Sie 07, 23:29:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

waga zgodna z danymi producenta, co do amorka, to faktycznie dla kobiety wystarczy, a jeżeli chodzi o cenę, to my kupiliśmy go w mieście z mega rabatem, więc cena w Czechach nie była już taka atrakcyjna, a gwarancja na miejscu. Pozdrawiam


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy