wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Nasze dzienne przebiegi ale i nie tylko... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 64, 65, 66  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6944 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 17 Lip 07, 10:35:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj z koleżanką zaliczyliśmy wypad nad jezioro Turawskie Smile
Na początek trochę danych :

Wyjazd pociągiem: 6:30
Przyjazd do Krasiejowa: 8:05
powrót do domu 19:45
Dystans: 140 km
Średnia: 18,7
Czas jazdy: 7 godzin 45 min

Opis:

Z Czestochowy wyjechaliśmy pociągiem do Ozimka o 6:30. Niestety na mapie nie było zaznaczonej stacji w Krasiejowie (ostatnia przed Ozimkiem) i wysiedliśmy za wcześnie. Z tamtątd czerwonym szlakiem przez Ozimek, Aniołów, później zboczyliśmy ze szlaku i dotarliśmy do Rzędzowa a z tamtąd nad jezioro. Zwiedziliśmy kilka ośrodków wczasowych po czym krótka przerwa na plaży Smile Następnie dalej czerwonym do tamy na zachodniej części zbiornika, tam łamiąc zakaz przejechaliśmy wałem na południową stronę skąd do Ozimka wróciliśmy zielonym szlakiem rowerowym. Z Ozimka przez Zamoście do czarnego a nim przez Myśline do Dobrodzienia. Tu Obiadek w bardzo miłek knajpce i uzupełnienie zapasów wody. Dalej asfaltem przez Jeżową, Ciasną do Zborowskich górnych (tu trochę błądzenia po lasach) w końcu lasem do Łebków. później lasem do Jeziora, Cisie, Blachownia,Łojki, Gorzelnia i Częstochowa Smile Dużo km zrobiliśmy błądząc po lasach w obok Jeziora Turawskiego i szukając drogi do łebków dlatego wynik może wydawać sie zawyżony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6412 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Wto 17 Lip 07, 13:59:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzisiaj, w tak pięknych okolicznościach przyrody szybka wycieczka do Gidel. temperatura w słońcu chyba niewiele odbiegała od 100... lało się ze mnie jak z wiaderka. czas 2,5h, średnia 28km/h. dodam tylko, że podróż skutecznie ograniczały klejące się do ancfaltu opony...


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Reklama
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6442 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pią 20 Lip 07, 18:18:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

23 VI pociągiem do Hamburga Dalej już rowerami do Kilonii z Kilonii brzegiem
morza do Puttgarden skąd promem do Danii. Dwa dni do Kopenhagi.
Kopenhaga rowerowy Amsterdam północy ! Z Kopenhagi promem do Oslo.
Z Oslo na północ do największego i najgłębszego fiordu Sognefiorden.Trasą
przez Vang, Burgund do Laerdal nad fiordem. Dwie wycieczki promami po
fiordzie .Kolejką "flamsbana" która na odcinku 20 km wspina się nad przepaściami od 0 m npm do 850 m npm do Myrdal. Po pokrytym śniegiem
szlaku rowerowym do Finse /najwyżej położona stacja kolejowa w Norwegi/.Powr.
do Oslo. Z Oslo przez Szwecję /Askim, Geteborg, Falkenberg, Halmstad/ do
Ystad skąd 18 VII promem do Polski. Poza 5 "kapciami" które syn złapał
w ciągu 2 dni nie było problemów ze sprzętem.Pogoda niezbyt sprzejająca
w Norwegii często lało. Męczące ,długie podjazdy . Zjazdy z 1600 m npm do
"0" na odcinku 30 km wśród pięknych pokrytych śniegiem dzikich gór
rewelacyjne.Noclegi w namiocie na kempingach ale w większości na dziko.
Dzienne przebiegi od 28 km /"gumy"/ do 164 km. Łącznie 2100 km.
Mówią że w Norwegii drogo ! Ja straciłem ... 4 kilogramy !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7099 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sob 21 Lip 07, 22:31:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok 73 km czestochowa rynek i na zielony rowerowy pozniej wzdluz warty bez szlaku do przeprosnej tam powrot na szlak i do mstowa pozniej na skrzydlow, adamow (wspolczuje ludziom ktorzy tam mieszkaja niesamowite sa te zniszczenia po trabie powietrznej) zawracamy w klobukowicach kolo palacyku odbijamy na czarny rowerowy (jakis nowy ten szlak czy co? nie mam go na mapie? z 2007) tymze szlakiem dojezdzamy do zielonego rowerowego i nim do mstowa we mstowie na niebieski pieszy do turowa olsztyn i od sokolich pedalujemy na zolty pieszy (przemalowany na zolty z zielonego? - chyba to niedawno robili?) no i powrot do czewy wyjazd 14:15 powrot 19:15 tempo rekreacyjne chyba najdluzej w pamieci utkwia zniszczenia w adamowie:( oprocz tego traska bardzo ladna,




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Paveu Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6507 (92%)
Postów: 23
Wiek: 35

Czestochowa

Post Nie 29 Lip 07, 21:07:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

145km, 6,5h
Wyjazd przed 10

trasa: Olsztyn - Biskupice - Zaborze - Żarki Letnisko - Żarki - Mirów - Bobolice - Ostrężnik - Siedlec - Olsztyn - Częstochowa odstawienie kumpla - Olsztyn - Częstochowa (zrobiłem jeszcze jedną rundkę, bo mi było mało Smile )

Chciałem jeszcze pokręcić, ale nie bardzo było z kim, więc zjechałem na obiadek.
Genialna traska czerwonym pieszym w okolicach zamku Mirów - Bobolice awansowała i stała się moim ulubionym odcinkiem Jury. Mimo że w niektórych momentach trzeba zejść z roweru Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7042 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 30 Lip 07, 8:47:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niedzielna wyprawa z Panem Andrzejem Siwińskim wyjazd 5,30 rano Cz-wa Mstów - Koniecpol - wycieczka wokół Koniecpola - powrót Koniecpol - Knieja( obiadek - przepyszna rybka) - Mstów - Cz-wa. Jak zwykle cudowna atmosfera no i nowość na całą wycieczkę z Siwińskim tylko 2 krótkie postoje, wycieczkowicze spisywali się bardzo dzielnie. No i reasumując km 152 na liczniku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6412 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Nie 05 Sie 07, 23:53:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niedzielna,popołudniowa wycieczka do Złotego Potoku, trochę pogoni po lasach Janowskich i w sumie 100km bez kilku metrów. Pogoda ok, tempo średnie 18km/h. Do Złotego czerwonym pieszym (trochę piachu), Andzia znosiła wszystko, nie zniosła tylko gościa na "marketówce", który chciał ją wyprzedzić na lesie...dobrze że go nie pogryzła... Laughing Laughing Laughing


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7099 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pon 06 Sie 07, 13:05:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 11:03 06.08.2007 ----------

niedzielny wypad zakonczyl sie bardzo udanie, chodz nieobylo sie bez pomyłki:) ale jak ktos lubi jezdzic ... Dist dzienny = 147,14 km Vśr=22,67 km/h Czas trip= 6g29min24sek Vmax=51km/h To tyle z suchych faktów. Wyjechalismy o godzinie 10:00 najpierw udalismy sie w kierunku Mirowa a tamtedy czerwonym pieszym w kierunku Gory Ossona, od niej zjezdzamy na Przeprośną Gorke i dalej czerwonym pieszym kierunek Mstów, we Mstowie wjezdzamy na niebieski rowerowy jednak po drodze mijamy wypadek i przez przypadek zjechalismy ze szlaku jadac przez pola a jechalo sie fajnie dojechalimsy do Rzerzeczyc (przejazd kolejowey) a tam za Witkowicami mieslimy wrocic na niebieski rowerowy...hehe i wrocilismy bo jakos znajomy kosciol we Mstowie znow spotkalismy (zle skrecilismy - ale tak to jest jak sie niemysli... o tym o czym trzeba)... wracajac na niebieski rowerowy juz pilnujemy go uwaznie i dojezdzamy do Kruszyny niestety niewiele zobaczylismy z opisywanego na mapie renesansowego pałacu Denholfa (wykupil go kilka lat temu jakis Amerykanin i ogrodzil... jak tubylcy powiedzieli tak zostalo do dzis...;/ szkoda bo to co sie dalo podejrzec wygladalo na ciekawe) z tamtad juz bez szlaku polami na Jackow, Widzow od strony Pławna wjezdzamy do Gidel kilka minut postoju i jedziemy na Św Anne przez Garnek, Św Anna dotychczas bardziej kojarzyła mi sie z Knieja(i mozliwoscia zjedzenia tam ryb, pstrag za 100g na 4zł) to jednak barokowy zespoł klasztorny Dominikanek z 1609r. jest godny odwiedzenia... od Knieji wjezdzamy na czarny rowerowy przejezdzajac przez bardzo urokliwy Park Krajobrazowy Stawki (polecam, przejechac sie tam ze swoja drugą połówką...) docieramy do Żurawia (tam tez ciekawy dwór Laseckich z 2 polowy XIXw ale rowniez byl niedostepny, przynajmniej plot byl przyzwoity wiec mozna bylo zobaczyc jak zyja bogacze:)) tamtedy przez Małusy Wielkie spotykamy niebieski pieszy i na lewo do Turowa, dalej z tamtad znana wszystkim trasa asfaltowa do Olsztyna (piwko u Kota) i po krotkim postoju przez Skrajnice do Cz-wy na popoludniowy objad o 18:)...trasa w 60% asfaltowa, generalnie lekki teren (plaskie odcinki szutrowe 75% reszta piachy) ladna byla wczoraj pogoda nogi dopisaly i nie dziwi mnie tez duza ilosc turystow na min rowerowych szlakach nie wspominajac juz o grzybiarzach...POLECAM




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7042 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 14 Sie 07, 10:31:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cz-wa - Dębowiec - Masłońskie - Żarki Letnisko - Żarki - zamek w Mirowie - strażnica w Łutowcu - Czatchowa - Suleszowice - Zaborze - Biskupice -Olsztyn - Częstochowa dystans 100 km. Zjazd z Biskupic w mega deszczu Very Happy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pią 24 Sie 07, 23:46:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czwa - Poraj - Myszków - Zawiercie - Ogrodzieniec - Podzamcze - Pilica - Wolbrom - Skała - Kraków.

DST: 123km
AVG: 19km/h
CZAS: 5:48
MAX: 49.7 km/h

Trasa faktycznie bardzo fajna. Polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6442 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Sob 25 Sie 07, 22:13:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 21:35 25.08.2007 ----------

Jedliście ciulim , czulent , pipkę ? Nie ? To jedżcie jutro /niedziela 26,08/ do
Lelowa na Festyn Dziś tam dojechałem przez Koniecpol, Moskorzew,Szczekociny
154 km.

---------- 22:02 ----------

6,08,07 o 13.05.01 damzac pisze cyt. ...trasa asfaltem do Olsztyna
/piwko u Kota / i po krótkim postoju ...
20,o8,07 o 12.00.26 damzac pisze w temacie Pijanym rowerzystom STOP :cyt.
...mam nadzieję że nikt z tego forum, i tez to, że nikomu się takie "coś"
nie przydarzy ! swoją drogą upić się i jechać na rowerze to lekka przesada...
koniec cytatu.

---------- 22:13 ----------

20,08,07 Lukas w temacie Pijanym rowerzystom STOP pisze o nich : cyt ...
Większość tych "rowerzystów" to takie typowe żulki na składakach.
Bądż co bądż stanowią poważne zagrożenie. ...koniec cytatu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7099 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pon 27 Sie 07, 8:39:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no no widze ze ktos uwaznie forum czyta, fajnie ze zauwazyles to, ale bardziej mi chodzilo o poruszenie spraw upicia sie kilkoma piwami lub czyms mocniejszym i poruszanie sie jakimkolwiek pojazdem tu akurat rowerem, od szlaczka do szlaczka, 1x pifko u Kota ma niejeden z Nas zaliczone, ale po 2 godzinnym postoju lub nawet dluzszym jestes w zupelnosci trzezwy, wiec lekko to naciagniete przez ciebie zostalo:) ale oki... gratuluje za uwage... (ps. temat niepowinien byc poruszany tutaj, ale w odpowiedzi piszem:))




http://zabiegani.czest.pl


Ostatnio zmieniony przez damzac dnia Pon 27 Sie 07, 19:27:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7099 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pon 27 Sie 07, 21:49:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w Dużym skrócie...
Weekendowe rowerowanie po okolicy tej bliższej i tej dalszej...
- Sobota godz. 9.00 juz w Żurawiu tam dowiadujemy sie ze znajomy ks. wchodzi z pielgrzymką tarnowską do Cz-wy, szybko do Srocka sie z Nim przywitac, powrót do Zurawia i na czary rowerowy zwiedzamy Park Krajobrazowy Stawki (tym razem troche dokladniej) - Knieja - Św Anna (dokladniej zwiedzamy Zespół Klasztorny Sióstr Dominikanek) - dalej sciezkami i drózkami na Cielętniki (ogladamy 700-letnią Lipe, mało dodać najwieksza i nasjtarsza w Polsce! z ciekawą historią...) - rybka przy stawach w Cieletnikach (polecam fajny klimacik) i dalej wracamy tą samą trasa do Cz-wy zachaczając o Turów i Olsztyn, w sumie licznik pokazał równe 140km
- Niedziela od 7.00 rano juz na rowerze z ekipą z forum (pozdrawiam wszystkich:)) pendałujemy:) do Herb Nowych z tamtąd pociagiem do Pątnowa Wieluńskiego (woj łódzkie) zwiedzamy bardzo ciekawy i ładny Załęczański Park Krajobrazowy (tamże te kopce chyba sie zwiące "kurhawami" Smile, źródła krasowe, przepiękne odcinki Warty i Liswarty i innyych okolic których sposób nie wymienić) z sporej ilości miejscowości których mijaliśmy pamiętam jeszcze Prusicko i smacznego pstrąga (dzieki Wszystkim za większy kawałek:)) i dalej fajnym tempem nocą juzdo Cz-wy w domku ok 21.00 (opis tej trasy o wiele ciekawszy zrobiłby np. Jacek bo ja tam pierwszy raz:)) w sumie zegarek stanął na 179km
----PODSUMOWUJĄC w dwa dni tylko 319km:) i jakoś chcialoby się pojezdzić więcej...Smile




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6894 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pon 27 Sie 07, 23:19:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A Jackowi nie chce się opisywać trasy ale przyznać trzeba że była rewelacyjna. Zrobiłem o 1km więcej - 180 z niewielkim haczykiem.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7004 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 28 Sie 07, 7:56:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eeeeeee tam panowie... Co Wy macie za przebiegi... Ja to dopiero daję czadu Exclamation Exclamation Exclamation Od początku wakacji przejechałem w sumie 59 km xD xD xD Generalny remont mieszkania to jednak piękna sprawa i wcale nie zajmuje dużo czasu xD xD xD


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7106 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 29 Sie 07, 22:39:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe toż to jestem lepszy od Arka w sezonie wakacyjnym Very Happy prawie 400 km przetoczyłem Mr. Green



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7106 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pią 31 Sie 07, 23:20:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień "masowy" w duecie ze znajomym...na czterech kółkach do Ogrodzieńca, później już rower: Podzamcze czerwonym rowerowym do Ryczowa, następnie żółtym Szlakiem Pustynnym do Golczowic i dalej żółty przez Zalesie Golczowickie, Jaroszowiec aż do Kluczy, zwiedzanie punktu widokowego Czubatka na Pustynie Błędowską, następnie przeprawa przez Pustynię nieudana szlakiem konnym i powrót, szlak niebieski rowerowy do Chechła. Stamtąd do drogi nr 791 ancfaltem w kierunku Ogrodzieńca przez Rodaki. Pakowanie sprzętu i powrót na czterech kołach do Częstochowy. 52km, całkowity czas wyprawy 8h Wink Polecam szczególnie etap do Kluczy!



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6894 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Pon 03 Wrz 07, 17:18:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W niedzielę szlakiem śląskich kościołów drewnianych prawie 160 km.
Świetna pogoda, fantastyczne towarzystwo i piękne tereny.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7099 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Pon 03 Wrz 07, 20:40:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh no tak ja w niedziele tylko 123km szlakiem... "Nepomuków" odwiedzilismy m.in w Wąsoszu - Kalwarie, dystans mały ale w miłym towarzystwie...również...




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7043 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 04 Wrz 07, 23:02:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co Wy wiecie o dużych przebiegach ... przez całe dwa miechy nawet nie spojrzałem na swojego bike'a. Zresztą nawet nie widziałem zbyt wielu rowerów. Generalnie na wyspie mało kto śmiga na rowerze, jak coś to już na szosowym (przez dwa miesiące widziałem tylko JEDNEGO !!! górala wartego uwagi ). Przez całe wakacje wykręciłem wiec bardzo okrągłą liczbę kilometrów: 0 To by było na tyle, choć ja liczę, że jeszcze będę miał trochę wakacji.


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7099 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sro 05 Wrz 07, 11:24:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to najblizsza okazje masz przypedalowac troche na Niedzielnej wycieczcce z Siwińskim:)




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6442 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pon 10 Wrz 07, 13:27:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj pierwszy raz wybrałem się na wycieczkę krajoznawczą z Panem
Siwińskim, mimo padającego deszczu było fajnie .Ale tylko do Olsztyna.
W Olsztynie rozwaliłem oponę.Mimo lejącego deszczu został ze mną Marcin
i pomagał mi usunąć awarię. Dętka w prowizorycznie załatanej oponie
wystrzeliła po 2 km. Nie było juz co reperować.Marcin z którym razem jechałem
czekał aż nadjedzie samochodowa odsiecz z Częstochowy. To jest
prawdziwa solidarność rowerzysty! Dzięki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7099 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sob 15 Wrz 07, 22:23:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a króciutka dzis trasa tylko 79.97km w az 6 godzin:) czas nie jest rewelacyjny bo tez wyjazd mial charatker popoludniowy, a wiec: Cz-wa, Olsztyn i z tamtad czerwonym rowerowym do Zlotego Potoku, powrót juz w wiekszosci czarnym rowerowym z tym ze w Zrebicach odbijam na ścieżki Idziego, oglądam kapliczke i przez Olsztyn (bo jak by inaczej) w dom:) w drodze do Zlotego spotykam zagubionych turystów gdzies na rozjezdzie kolo Krasawy, uczestnicy jakiegos integracyjnego rajdu pieszego na orientacje (zorganizowanego przez ich firmę , generalnie warszawiacy) a jak to stołeczni w prawdziwej "dżungli" sie zgubili i pytajac mnie... tak mnie wkrecili, bo niemogli uwierzyc ze to nie Sokole Gory (taki podjazd wysoki jak sie zjezdza z Zrębic na czerwonym rowerowym), chodz mieli mapke i ja mialem swoja to 10 min zajelo mi wytlumaczenie im ze zgubili droge hehe i poszli od Zrębic przy kościółku nie w prawo tylko w lewo i zupelnie nie tam gdzie trzeba, heh miny mieli nie tegie, a swoja droga wygaladali jakby uczestniczyli w tym za kare a nie dla przyjemnosci:) dzien minął fajnie w miłym towarzystwie mimo poczatkowego dosc silnego wiatru...Smile




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 1116
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Sob 15 Wrz 07, 23:51:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idziego, Idziego... czytałem ostatnio o tym na Wyborczej.. przy najbliższej okazji muszę wybrać się i zobaczyć co to takiego Smile

Ja z kolei dziś wybrałem się na spontaniczny wypad do Rudnik - celem przyjrzenia się tamtejszemu wapiennikowi z bliska i pokrążenia po tamtejszych okolicach. Ciekawa budowla, nie wiedziałem, że to takie wielkie z bliska.

Dystans tylko 40km.

Ogólnie w Rudnikach jak i Częstochowie - pustki!! Tak samo jak na naszym Forum Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7099 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Nie 16 Wrz 07, 17:17:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idziego wlasciwei zrobili z polaczenia kilku szlakow (nam znanych), ale Idzi to najlepiej na pieszo we dwoje Embarassed




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 64, 65, 66  Następny
Strona 29 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy