wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[Manetki] Manetki dual control
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 24 Kwi 07, 13:26:33     [Manetki] Manetki dual control Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie, ma ktoś jakieś doświadczenia? Teraz lx chodzą po 230 więc chyba warto.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6972 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 24 Kwi 07, 13:33:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najwięcej to chyba Monte... Aczkolwiek z tego co pamiętam nie wypowiadał sie o nich w jakiś entuzjastyczny sposób. Nie miałem okazji na tym śmigać, ale oglądałem je w kilku nowych rowerach i przeraża mnie ich "rozklekotanie". Nie wiem czy tak ma być, ale po mojemu to one mają kosmiczne luzy juz na dzień dobry... Poza tym jakoś wydaje mi się mało prawdopodobne żebym co jakiś czas przy hamowaniu nie zmianiał przypadkowo biegu. Ale to takie moje teoretyzowanie...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 24 Kwi 07, 13:41:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie to klekotanie trochę mnie zbija z tropu bo miałem okazję jechać na rowerku z dualkami (nówka) i zmiana biegów była lekka łatwa i przyjemna w porównaniu do zwykłych. Ale to klekotanie, no i fakt że nie wyjeżdżone .....
Monte rzeknij coś ...


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 25 Kwi 07, 0:17:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to tragedia...jeździłem na tym na testach, za cholerę nie mogę się przyzwyczaić.
Musisz kontrolować a co najważniejsze się przyzwyczaić w którą stronę puknąć by podjechać na low, a nie mówię już o odwrotnych sprężynach o_o
Przód to ta cała mikro indeksacja Dual SIS czy jakoś tak musi być idealnie wyregulowana.
Na wstępie są mini luzy ale to nic jak się zjeżdża po wybojach Laughing z dłonią na klamce wyobraźcie sobie. Cały czas musisz mieć palce na niej by hamować i zmieniać bieg...Gdzieś słyszałem, że niektóre firmy mają odchodzić od montowania dual control w seryjnych rowerach...czyżby to plota Rolling Eyes

Może coś jeszcze Question bo nie pamietam Wink

np: zmiana co drugi bieg czy więcej Question zapomnij nie ma to jak gripy Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6673 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Sro 25 Kwi 07, 7:24:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
zapomnij nie ma to jak gripy

co racja to racja już widze jak na nowo rozpęta się dyskusja nad wyższościa jednego nad drugim Smile
a w temacie gripów zgodnie z wczorajszą rozmową dwa linki ode mnie
stronka przedstawiciela na polskę -> TU
i w/g mnie super okazja -> TU


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy