wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
kolejne pretensje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 10 Kwi 07, 22:03:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ktoś napisał:
po "inteligencie"

ktoś napisał:
pana bełkota aka blabla

No i co panie ktoś vel cysiek Question Długo pan wytrzymał z w miarę normalnym sposobem bycia i wyrażaniem swoich odczuć w stosunku do innych użytkowników forum Question Nie za długo... Ale przepraszam - nie wiem czy mogę zwracać się w taki sposób do 19 letniego mistrza wszechświata sporów grawitacyjnych, który to już "w tylu zawodach startował". Poza tym przecież "codziennie przjeżdżam przez twoją dzielnicę" a ty przecież masz kolegów, nieprawdaż? Chcesz polemizować z blablą na tematy techniczne? Chętnie cię z nim umówię. Podyskutujesz z absolwentem studiów technicznych, który takimi sprawami zajmuje sie na codzień zawodowo. Chocaż pewnie ty masz większe doswiadczenie po tych paru miesięcach studiów prawda? Ale nie ty wolisz sączyć jad przez net - tak bezpieczniej - można być najlepszym w każdej dziedzinie...
A co do twojej ponownej obecności na tym forum - żałosne... Drugi ban się zbliża... Zero dumy i godności - będąc wypie_przonym i nie tolerowanym przez wiekszość użytkwników przypełznąć ponownie. Nie masz biedactwo gdzie pisać? Może forum TV TRWAM tam sie uspokoisz i wyciszysz...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
ktoś



Status: Offline
Dni: 6222 (88%)
Postów: 68


Post Wto 10 Kwi 07, 22:05:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak amorki do DH do 203mm? Najwieksze? Prosze Poszukaj (rowerowe) Marzocchi Supermonster, Rise II BigFoot. Ale pewnie powiesz że to MX. Nie rozróżniasz stricte DH racingu od EXFR i Huckingu. Z czym do ludzi?


A tu ten co jest gorszy od Twojego Lance bo ma dziecinne 26"

Mylisz gap z dropem. Dropa się spada w dół a gapa leci także w przód. Stąd może wynikać podobna długość lecz przy działaniu innych sił.

http://www.youtube.com/watch?v=OjItIap52f0&mode=related&search=

Aha odpowiedz mi czy skoro koło 29' tak dobrze klei się do podłoża to czy nie większa siłą potrzebna nam jest na podjazdach wprawiając w ruch koło większej średnicy? Czy równoważy się to z resztą plusów czyli prędkością zjazdu, trakcją, stabilnością?

Panie arektacana moderator a robi ewidętne OT? Trafny wybór. Staram się tu pokazać że nie tylko długość szprychy może decydować o szwtyności gdyż są różne sposoby plecenia? KPW? Masz coś do mnie? Spoko. Ty jesteś najlepszy "jad przez neta". Nie masz więcej do dodania w temacie prócz OT o mnie? Książke napisz skoro znasz mnie na wylot. Mnie ban? Ja robię OT? Staram sie wyjasniac z mojego punktu widzenia. Oswiec mnie jesli nie do tego służy forum. Zapraszam na Dh-zone lub BikeAction tam lubią takich co czepiają się innych nie wnosząc nic do tematu ( sam byś był wielki ban). Co do blabla czy umniejszam jego wiedzę? Nie. Więc panie adwokacino sam spie_przaj bo Twoja rola tu jest żadna. Aha zwracając się do innych trzymaj się zasad gramatyki (wielka litera np. Ty, Tobie).A do tych którzy chcą ze mną polemizować obiektywnie nie z przeszłością mam szacunek i jakoś ton moich wypowiedzi jest grzeczny. Coś jeszcze do mnie? Może temat osobny załóż skoro tak Cię fascynuje. Ja nie mam gdzie pisać. Sam się na moda do Bravo zgłoś. Z resztą co ja się będę. Tu sie wiele nie zmieniło maniacy XC i szosy a starają mi się wmówić rzeczy czysto teoretyczne o DH i innych odmianach kolarstwa grawitacyjnego. I to ja ten "wszystkowiedzący". Przypełznąć tak BTW? Wmawiasz mi coś? A teksty w stylu brak dumy i godności sobie w buty wsadź by nie być wulgarniejszym, bo za przeproszeniem guzik wiesz o mnie i mojej dumie oraz godności człowiek. Na tyle Cię stać by walić takimi tekstami. Pokazujesz poziom. Żenua


Wasz "ulubieniec" powraca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 11 Kwi 07, 8:49:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No więc panie ktoś:
Co do gramatyki proponuję żeby wkleił pan swoje posty do word`a - sam pan zobaczy ile robi pan błędów.
ktoś napisał:
szwtyności, ewidętne

Lub poprzedne - zdaje się, że ci alt nie działa. A skoro już o pisowni i gramatyce, to jest coś takiego jak interpunkcja - wiesz co to jest przecinek? Stawia się to przed "który", "że", w zdaniach złożonych... Zerknij na swój ostatni post w świetle "gramatyki", o której piszesz...

Pisanie z dużej litery zwrotów "tobie" czy "ciebie" jest formą grzecznościową, wyrazem szacunku. Do ciebie go nie mam, więc nie widzę powodu pisać do ciebie z dużej litery. Duża litera w tych zwrotach nie jest obwarowana zasadami gramatyki.
W którym miejscu napisałem, że robisz OT? Gdyby bana dostawało się za OT to penie nikt by tu nie został. Ty pracujesz na niego treścią swoich postów. Sam nie wiesz co napisałeś i nawet nie raczysz dokładnie przeczytać moich wypowiedzi.
Twoje zwroty do blabla - pisanie do kogoś "inteligencie" właśnie w cudzysłowiu, czy pisanie tekstów typu "bełkot" jest ironizowaniem i wyśmiewaniem - obrażaniem kogoś i w związku z tym mój post został napisany. Zresztą nic się nie zmianiło - większość twoich postów jest napisanych tonem pretensjonalnym i wybitnie konfrontacyjnym w stosunku do innych użytkowników i to właśnie będę tępił. Nikt nigdy nie zwracał sie na tym forum do innych w tak ironizujący i protekcjonalny sposób jak ty i zapewniam cią że nie będzie tego tu robił.
ktoś napisał:
Staram się tu pokazać że nie tylko długość szprychy może decydować

A czy ja napisałem, że tylko szprychy o tym decydują? W którym miejscu?
"Poprostu jako pierwszy z argumentów wysunąłeś kwestię opon - tak jest w Twoim poście. Co do kwestii fizyki - ok, jest to dla mnie oczywiste" - to moja odpowiedź z początku tego "problemu". Pozostałe moje wypowiedzi nie negują kwestii piast, zaplotu, czy obręczy. Pisałem tylko, że długość szprych TEŻ ma znaczenie, co ty przez całą dyskusję uznajesz za zupełnie pozbawione znaczenia. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
A książki o tobie nie napiszę - nie interesuje mnie pisanie na kiepski temat...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Sro 11 Kwi 07, 10:18:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

daj spokój Arek nie ma sensu się dochodzić z dzieciakiem, wiesz jak to jest jak zaczyna brakować argumentów wtedy zaczyna się agresja, no ale tak to jest z dziećmi neostrady nie potrafią przyznać się do błędu tylko bez sensu brną dalej i zapetlają się sami w swoich infantylnych wywodach. Właściwie to aż troche człowieka strach ogarnia że za kilka lat mury Politechniki opuszczą ludzie, którzy nie potrafią nawet czytać ze zrozumieniem a co więcej nie rozumieją nawet o czym sami piszą. Z ktosiem przestałem dyskutować bo nie ma z kim i o czym, a jak ma cwaniaczek jakiś problem, ewentualnie potrzebuje korepetycji z wytrzymałości materiałów czy chce pogadać o życiu i swojej wewnętrznej frustracji to bardzo chętnie moge z mim podyskutować o tym na żywo w każdy ostatni piatek miesiąca na masie (kolego cysiek możesz wziąć kolegów jesli ci będzie raźniej Smile )
a wracając jeszcze na chwile do tematu od którego zaczeła się aktualna dyskusja to argumentem wyjściowym nie była długośc szprychy tylko porównanie sztywności koła 24" z kołem 26" cali, no ale żeby do tego dojść trzeba by się nauczyć czytać ze zrozumieniem a tego na studiach nie uczą, więc trzeba by chyba kolego cyś cofnąć się trochę w karierze naukowej tak mniej więcej do zerówki bo to chyba tam dzieci uczą sie czytać
SPECJALNE OBJAŚNIENIA DLA KOLEGI KTOSIA:
infantylny->dziecinny
frustracja->zespół przykrych emocji związanych z niemożnością realizacji potrzeby lub osiągnięciu określonego celu, reszte jeśli przeczytasz dwa razy na głos powinienes zrozumieć


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 11 Kwi 07, 10:19:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ktoś napisał:
Mnie ban? Ja robię OT?

Dobrze wiesz, że nie o to chodzi, a o styl twoich wypowiedzi

ktoś napisał:
Zapraszam na Dh-zone lub BikeAction tam lubią takich co czepiają się innych nie wnosząc nic do tematu ( sam byś był wielki ban)

Po co zapraszasz jak chcesz od razu banować Question może po prostu my nie pasowalibyśmy tam tak jak ty nie pasujesz tu ...

ktoś napisał:
Więc panie adwokacino sam spie_przaj bo Twoja rola tu jest żadna

No i tu cię zdziwię, bo czyja rola żadna to żadna, a dzięki takim userom jak Arek to forum może w ogóle normalnie działać, w czyja rola żadna to sam się domyśl. tu masz przykład kolejnej, swojej lekceważącej wypowiedzi.

ktoś napisał:
Coś jeszcze do mnie?

Choćby to, że po tym jak ostatnio podziękowano ci za obecność na forum w tym momencie możesz otrzymać bana za darmo, bo po poprzednich występach zwyczajnie możemy sobie nie życzyć sobie twojej obecności tutaj.

ktoś napisał:
Tu sie wiele nie zmieniło maniacy XC i szosy a starają mi się wmówić rzeczy czysto teoretyczne o DH i innych odmianach kolarstwa grawitacyjnego.

Tu masz połowiczną rację, faktycznie nie ten styl jazdy, a o innych sprawach też się można wypowiadać, wystarczy trochę poczytać, a i same prawa fizyki też sporo mogą wnieść do tematu. Ale muszę cię zmartwić, bo to ty tu nie pasujesz a nie na odwrót, a jak tak wszystkich znasz i wszędzie bywasz, to pewnie zauważyłeś, że my się nie pchamy w Wasze kręgi i nie wymądrzamy się na forach o tematyce odbiegającej od naszej pasji.


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 11 Kwi 07, 11:37:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A już myślałem że gość się ucywilizował i będzie konkretnie się wypowiadał (temat z filmem był ok) ale okazało się Arku że to jednak Ty masz rację (rozmowa na ostatnim wypadzie).
Cysiek pamiętaj że dyskusja może być ostra ale tylko na argumenty, twoje uwagi sprowadzają twoje wywody (może słuszne, może nie) do poziomu zera.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 11 Kwi 07, 16:55:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę że temat z kołami 29" był inny niż dotychczasowe bo dotyczył zagadnień czysto teoretycznych, jako że jestem w pierwszej klasie technikum chętnie czytałem tamte posty bardziej pod względem technicznym żeby sie czegoś dowiedzieć niż oceniać co jest leprze. Byłby to bardzo mądry temat gdyby nie posty "ktosia" który napisał coś technicznie inteligentnego (nie koniecznie poprawnego )i tu zamiast toczyć sie dyskusja na zasadzie "owszem szprychy mają duże znaczenie ale obręcz może zapewnić odpowiednią sztywność przy założeniu że ...." i dalsze techniczne wywody, "ktoś" stwierdził że skoro ktoś podważa jego teorię to należy go zbluzgać, (pana bełkota aka blabla) i powiedzieć że ja jestem super Exclamation myślę że za takie posty należy sie ostrzeżenie, a o banie to już zależy od modów ale nie było by mi brak "ktosia".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
ktoś



Status: Offline
Dni: 6222 (88%)
Postów: 68


Post Sro 11 Kwi 07, 17:23:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider- Dyskusja ostra ale na argumenty ok. Ale co to za argument wmawiając komus brak dumy i godności, to żaden argument w sprawie dyskusji o rozmiarze kół czyż nie?

Marcin- pokaż mi gdzie stwierdziłem że jeżeli ktoś "ktoś" stwierdził że skoro ktoś podważa jego teorię to należy go zbluzgać, " i " powiedzieć że ja jestem super Exclamation ". Spoko nie musisz płakać za mną ale czy sam coś konkretnego do tamtego tematu dorzuciłeś? Nie. Wiec po jaki .|. jeździsz po mnie samemu nie błyszcząc wiedzą?

Szczepna- Nie ten styl jazdy. Bomba ale czemu forum nosi nazwę rowerowego(ogólnik)? Czy rower wiąże się ze stricte dziedzinami tj. XC, szosa itp? Nie. Ja tu nie pasuje bo pare osób których nie wymienię tzw. "kółko wzajemnej adoracji" tak mnie postrzega? Nie pasuje bo co w XC nie jeżdzę? Chciałem boskiemu arkowi pokazać że ja mam na ten temat wiedzę nie tylko teoretyczną? Podważam jego wiedzę? Wytykam mu brak dumy i godności lub coś takiego? To powód za który ja byłbym zbanowany a on dalej okryty chwałą.

blabla- Co do ów pana się nie wypowiadam, cóż ma swój pogląd na temat mojej osoby, nie znając na tyle. Jego sprawa.

Żenua


Wasz "ulubieniec" powraca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 11 Kwi 07, 18:09:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ktoś napisał:
Marcin- pokaż mi gdzie stwierdziłem że jeżeli ktoś "ktoś" stwierdził że skoro ktoś podważa jego teorię to należy go zbluzgać, " i " powiedzieć że ja jestem super Exclamation ". Spoko nie musisz płakać za mną ale czy sam coś konkretnego do tamtego tematu dorzuciłeś? Nie. Wiec po jaki .|. jeździsz po mnie samemu nie błyszcząc wiedzą?

Owszem nie błyszcze wiedzą i zdaje sobie z tego sprawę i napisałem o tym
Marcin napisał:
Myślę że temat z kołami 29" był inny niż dotychczasowe bo dotyczył zagadnień czysto teoretycznych, jako że jestem w pierwszej klasie technikum chętnie czytałem tamte posty bardziej pod względem technicznym żeby sie czegoś dowiedzieć niż oceniać co jest leprze

Gdybym był dobry w tej dziedzinie to nie pisałbym, że chętnie czytam temat żeby sie czegoś dowiedzieć tylko sam wysnuwał bym jakieś wnioski i pisał mądre rzeczy. Ale uczę sie więc chce sie czegoś dowiedzieć. Ja nie muszę wszystkiego wiedzieć.

Dalej chcesz konkretów proszę :

Cytat:
Ale powtarzam znów mamy piasty długości 150mm przygotowane specjalnie dla zwiększenia sztyności, często na oś 20mm dodatkowo. Daje nam to ogromną sztywność wachacza bądź tylnego trójkąta


tu wysuwasz pewną teorie,

Cytat:

odpowiedz sobie na sztywność czego wpływa piasta 150 i oska 20mm, na sztywność całego układu - czyli całego tylniego trójkata , w przednim kole sztywna oska tez nie wpływa tylko na wytrzymałośc koła ale na sztywność amortyzatora, więc przestań pierdzielić bzdury , że długośc szprych nie ma znaczenia na sztywności vertykalną koła ( nie licząc oczywiście zaplotu - ale piszemy tu w pewnych uproszczeniach) słyszałeś o takim zjamwisku jak wyboczenie ???


Tu blabla ją podważył (moim zdaniem w tym momencie twoja dopowiedz powinna być poparta konkretami np wzorem, rysunkiem technicznym z zaznaczonym rozkładem sił, coś co może pokazać że naprawdę tak jest) ale ty :

Cytat:
Dobrze panie "blabla" ja osmieszam, wiesz co niech bedzie szkoda czasu na odpisywanie komus jak Ty, przeciez teoretykow nie brakuje po co odpisywac kazdemu jak Ty. Twój nick mówi sam za siebie co do sensu pana wypowiedzi. Twierdze ze szprycha, szprysze nie rowna i dlatego moze nie byc roznicy w jej dlugosci bo nie rozpatrujemy tu szprych człowieku tych samych firm i tych samych modeli( spoko że nie zaplot widac za tepi niektórzy wedlug Ciebie ze trzeba upraszczac).


Zaczynasz obrażać Blabla. Bynajmniej moim zdaniem teksty typu " szkoda czasu na odpisywanie komus jak Ty" Ja uważam za obraźliwe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Sro 11 Kwi 07, 20:10:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szanowny panie ktoś,

może i rzeczywiście te wszystkie grupki streetowe/dirtowe itp. nie grzeszą sensem wypowiedzi i szanowaniem polskiego języka, ale na forum są także ludzie, którzy nie zaliczają się do tych którzy połowe swojego życia spędzają na skateparkach, dirtparkach... Co prawda ja też kontakty z ludzmi ze skateparku utrzymuję, mówią tam jak chcą, przeklinaja itp, ale w naszej małej spoleczności należy się trochę opanować, ja także się staram Smile Choć do najgorszego towarzystwa się jeszcze nie zaciągnąłem (zapewne Ty też) to już nawet w "normalnym" można sobie trochę "poszaleć" Ale tutaj należy się zachować właśnie z godnością...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
ktoś



Status: Offline
Dni: 6222 (88%)
Postów: 68


Post Sro 11 Kwi 07, 20:52:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W jednym przyznaje że zachowałem się jak gówniarz. Dałem się sprowokować "Blabla" który stwierdził że coś ośmieszam(jakby sam był twórcą wszystkich teorii) i tu mój błąd bo powinienem był go olać a nie iść na słowa. Mój błąd, do innych nikt się nie przyznaje bo po co. Same ideały.

Co do "Marcin" - Spoko jeżeli takie teksty by Cię uraziły. Ale nie były do Ciebie więc kolejny adwokat nie potrzebna i mówię Ci znów zajmij się swoimi sprawami, bo przekleństw ani wulgaryzmów w mojej wypowiedzi jak nie widziałęm tak nie widzę. I uważam że dobrze skwitowałem że nie odpowiem bo co miałem powiedzieć że jest k... lub ch...? Skończ człowiek. Poza tym co nie jest usprawiedliwieniem ale pokazaniem że nie wszystko złe co ja to pan Blabla nie pozostawał dłużny i on zaczął co ja chciałem szybko skończyć. Wszyscy mamy jedną pasję choć inne sposoby jej realizowania. Że jestem w mniejszości tego odłamu kolarstwa nie znaczy że czegoś nie znam lub nie szanuje. Nie zamierzam dalej się kłócić. Zarzucanie braku godności też nie jest na miejscu, bo czym niby na to zasłużyłem? Sprzedałem się? Hę? Więc nie życzę sobie podobnych tekstów i w miarę możliwości zejdę z tonu ( nie żebym się obawiał) ale męczy mnie już to odpieranie ataków i sam dla własnego "widzi mi się" nie zacząłem tej "burdy" . Peace


Wasz "ulubieniec" powraca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Czw 12 Kwi 07, 18:23:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ktoś, w pewnej kwestii jestem z tobą, ale na jakieś wytrzymałości szprych itp. się nie znam to lepiej żebym nie wtrącał się w te Wasze "profesjonalne" pogaduszki :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy