wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[licznik] - Sigma Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michu23



Status: Offline
Dni: 6212 (88%)
Postów: 10


Post Sro 28 Mar 07, 22:40:40     [licznik] - Sigma Sport Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Shocked
Jak to miło! Nareszcie prężnie rozwijający sie temat. Chłoń wiedzę michu23 Very Happy Witamy na forum, ale jedna, mała prośba od moderatora: używaj czasem alt`u, bo to polskie forum. 34 błędy w twoim ostatnim poście to lekka przesada... Very Happy

jasne nie ma problemu , pisze bardzo szybko i nie wciskam alt'u a jeżeli to ma duże znaczenie to ok. Wiedzę połykam i to sporą ale w innej dziedzinie ale tu też wypadałoby. Tutaj mam sprawę zamkniętą wiem co i jak.

żeby nie zakładać nowego tematu zapytam czy jest sens przepłacać za licznik sigma model 1106 porównując go z modelem 906 - dużej różnicy nie ma podświetlenie aż mi nie jest tak potrzebne które jest w modelu 1106 Ważne jest dla mnie w sumie aby na bieżąco był pokazany bieżący przebyty dystans , nie wiem czy w obu tych modelach jest dostępny w czasie jazdy czy tylko i wyłącznie w modelu 1106.


Moderowany przez szczepana:
BŁĄD Exclamation
trzeba było założyć jednak nowy temat, bo już się OT robi a tu o pompkach jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 28 Mar 07, 22:50:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o 906 to jest spoko - sam taką posiadam - dystans bieżący może być wyświetlany w czasie jazdy łącznie z aktualną prędkością , natomiast dystans całkowity , jest możliwy do odczytania tylko w czasie zatrzymania bajka...to tyle Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7052 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 28 Mar 07, 22:53:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

michu23 napisał:
żeby nie zakładać nowego tematu zapytam czy jest sens przepłacać za licznik

a co chcesz robic OT Question :>
michu23 napisał:
sigma model 1106 porównując go z modelem 906 - dużej różnicy nie ma podświetlenie aż mi nie jest tak potrzebne które jest w modelu 1106 Ważne jest dla mnie w sumie aby na bieżąco był pokazany bieżący przebyty dystans , nie wiem czy w obu tych modelach jest dostępny w czasie jazdy czy tylko i wyłącznie w modelu 1106.

no w 1106 jest wszystko w czasie rzeczywistym Very Happy, mam go na kierownicy Wink w 906 ta funkcja jest niedostępna podczas jazdy Rolling Eyes



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
michu23



Status: Offline
Dni: 6212 (88%)
Postów: 10


Post Sro 28 Mar 07, 23:21:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli wszystko jasne model 1106 o to mi chodzi , wersja 1106 dts też wchodzi w grę ale cena jest znacznie wyższa chyba że allegro to będzie w granicach 100zł

do pompek możemy wrócićSmile widzę że co niektórym podoba się ten temat , bardzo oryginalny... może jutro zapodam zdjęcie mojego wentyla to mi zaproponujecie coś interesującego:)SmileSmile

oo super mamy nowy temat, a tak bardzo chciałem w poprzednim:)


Moderowany przez szczepana:
pozwoliłem sobie pozmieniać nie tylko Twoje posty, bo teraz już pompek nie dotyczy to i wpisy o pompkach zniknęły, a co do nowych tematów to jeśli nie znalazłeś tematu, który Cię interesuje i nie pasuje do Twojego pytania lub opinii to zakładaj nowy... tylko pod jednym warunkiem, najpierw naprawdę poszukaj, aż tak dużo tego nie ma. A zawsze lepiej założyć nowy temat niż robić zamieszanie w innym ...
to tyle pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7052 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 28 Mar 07, 23:41:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sory mała pomyłka mam sigmę 1606 Embarassed a w tej co pisałeś michu 1106 nie ma podświetlenia, 1606 ma tylko podświetlenie i dts bezprzewodowy 1606

a jeśli nie zależy Ci na podświetleniu i nie używasz licznika na dwóch rowerach jednocześnie to możesz spokojnie wziąć 1106 chyba, że wyczaisz dobrą cenę jak ja Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
michu23



Status: Offline
Dni: 6212 (88%)
Postów: 10


Post Czw 29 Mar 07, 0:06:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
sory mała pomyłka mam sigmę 1606 Embarassed a w tej co pisałeś michu 1106 nie ma podświetlenia, 1606 ma tylko podświetlenie i dts bezprzewodowy 1606

a jeśli nie zależy Ci na podświetleniu i nie używasz licznika na dwóch rowerach jednocześnie to możesz spokojnie wziąć 1106 chyba, że wyczaisz dobrą cenę jak ja Laughing

niektóre bajery nie są mi potrzebne więc ten model 1106 będzie chyba najlepszy. Tylko właśnie zastanawiam się czy rzucać się na allegro skoro piszesz, że kupiłeś w zeszłym roku swój model za cenę około 100zł , a obecnie na allegro modele 1106 sa za około 55 zł + koszty wysyłki, w czewie będą może ciut droższe choć do końca nie wiem muszę odwiedzić sklep rowerowy.
Oczywiście mam na myśli cały czas wersje 1106 przewodową

rozumiem ze kłopotu z montażem nie ma kwestia tylko wbicia w licznik rozmiar

który sklep rowerowy ma przystępne ceny w czewie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy