wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[Rower] Wybór do 1500 zł Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6602 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Sro 21 Mar 07, 17:02:53     [Rower] Wybór do 1500 zł Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszukuję jakiegoś dobrego górala za ok. 1500 zł, najlepiej, żeby był dostępny w Częstochowie w ciągu najbliższych dwóch tygodni Wink Może być lekki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6770 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Sro 21 Mar 07, 17:12:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kangel napisał:
Poszukuję jakiegoś dobrego górala za ok. 1500 zł, najlepiej, żeby był dostępny w Częstochowie w ciągu najbliższych dwóch tygodni Wink Może być lekki Smile


Takie rzeczy to tylko w Biedronce.... Mr. Green

Ma być to rower MTB ? :>

Więc: Giant, Author, Kellys.... Basic, SCARPE, QUARTZ jak dobrze pójdzie Smile

Pare linków:

http://www.rower.com.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=6_458_462&products_id=5867

http://www.rower.com.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=6_458_462&products_id=5871

http://www.rower.com.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=6_542_547&products_id=6435



Może uda Ci się wyrwać coś z zeszłego roku, wtedy oczywiście taniej.
Sklep na Garibaldiego bardzo przyjemny, maja tam Authory, pooglądaj, porównaj Smile

Pozdrawiam !


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6602 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Sro 21 Mar 07, 17:17:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytam się, bo się na rowerach tak właściwie nie znam, i nie chcę kupić szajsu za cenę już w miarę niezłego roweru Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6770 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Sro 21 Mar 07, 19:30:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pytam się, bo się na rowerach tak właściwie nie znam, i nie chcę kupić szajsu za cenę już w miarę niezłego roweru Wink


I racja ! Smile Nie kupuj absolutnie żadnego makrokeszu "bo ma fajne amortyzatory" Mr. Green
Tak jak mówię, najlepiej porównać parę marek, zobaczyć który najlepiej "leży".

Pozdrawiam !


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6680 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Sro 21 Mar 07, 19:37:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poszukaj jeszcze jakiś promocji, sezon się jeszcze nie zaczoł na dobre także może się coś trafić - to na przykład jest u wieczorka wydaje mi sie że całkiem ciekawa podstawa do późniejszej rozbudowy:
http://www.erowery.pl/go/_info/?id=465
a i pamietaj szukaj jak najlepszej ramy bo reszte komponentów i tak z czasem zmienisz


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6770 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Sro 21 Mar 07, 20:29:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
http://www.erowery.pl/go/_info/?id=465
a i pamietaj szukaj jak najlepszej ramy bo reszte komponentów i tak z czasem zmienisz


Racja! A scott ma fajne ramki Smile Osprzęt średni....ale ramka wporzo.
Jakby takiego wyrwać za te 1600 zyta to loozik Mr. Green
Mówię Ci, pochodź po sklepach jak najszybciej, póki jeszcze śnieg leży Wink

Pozdrawiam !


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6602 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Sro 21 Mar 07, 21:11:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jakie sklepy mi polecacie obskoczyć? Wink Ten na Garibaldiego na pewno, KTM chyba jeszcze rowerów nie dostał... No i ewentualnie Scout przy Tesco.
BTW. Dla mnie ramy się tylko kolorami, wielkością, kształtem i wagą różnią Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7018 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 21 Mar 07, 21:38:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zajrzeć na Galibardiego, ostatnio rozmawiałem z Rafałem, bo mój qmpel też szukał rowerka w tej cenie, mówił, że jest w stanie coś wykombinować za taką kasę, zajrzyj też do KTM'u bo już dostali rowerki, świeże KTM'y w dodatku po obniżonych cenach (w stosunku do roku poprzedniego), do Scouta ja bym nie jechał, wprawdzie rowerów mają opór ale śmiem twierdzić, że wybór raczej nie teges, ja bym Scouta nie kupował, Mbk nie wiem a Fuji za drogie (za 1,5 tysa chyba nie kupisz), aha Demki też nie polecam bo podobno bardzo kiepskie ramy mają ...

Aha porównanie i opinie o trzech rowerkach wymienionych wyżej znajdziesz w innych tematach w dziale warsztat, miłego szukania, na pewno coś ciekawego znajdziesz


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Sro 21 Mar 07, 21:56:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zajrzyj do najnowszego MR lub jakiegos katalogu, poszukaj na forum, ale podobnie jak moi poprzednicy do 1500zł wg mnie jest tylko jeden faworyt Author Basic lub Kellys Quartz (ale co do kellysa bym uwazal bo za duzo tam marketingowch chwytow, niby daja przerzutke deore ale np w miare uzytkowania kiepskie raczki czy opony potrafia popsuc pierwsze wrazenie, wiem co pisze bo doswiadczenie z pewnym kellysem mialem), no chyba ze zainwestujesz 200zł wiecej w Krossa Level A2 (polski produkt z przyszloscia bardzo fajnie zlozony, choc tez bym sie doczepil do materialu ramy z jakiej jest wykonana, zdecydowanie wieksze zaufanie wzbudzaj poprzednicy). W ostatecznosci za ok 1300zł mozesz nabyc rower Author Solution oczywiscie 07 (i wierz mi ze tez bedziesz mega zadowolony - niedawno kupil kolega, zreszta sam mialem Authora i mam dobre zdanie o tej firmie). wspomne ze zarowno solution i basic sa na tej samej ramie a rama na zywo fajniej wyglada niz ogladac nia na kompie, KTM-y do tej kwoty czy Scotty wiecej placisz za marke niz faktycznie za to co dostajesz , a jak ci sie niespieszy, masz czas i jakies drobne (wiem ze wolalbys je wydac na rower niz bilet) moze wybierz sie do Wa-wy na najblizsze targi ktore sa za tydzien, w zeszlym roku bylem w tym tez sie wybieram i beda rowery i tansze i super drogie, mozna przymierzyc zobaczyc bezposrednio w jednym miejscu porownac, napewno bedzie cala kolekcja Authora czy Krossa (o targach jest inf na forum)




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6387 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Sro 21 Mar 07, 22:53:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprostowanie, wczoraj byłem w KTM, mają pełen wybór rowerów, niektóre całkiem ciekawe i w dobrych pieniądzach. Jednak nie ma to jak dobra marketówka...


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6906 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Sro 21 Mar 07, 23:56:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o authora basic'a to polecam , ma rewelacyjny stosunek osprzętu do ceny , sam jeżdżę na modelu 03' - właściwie tylko rama i sztyca mi została, bo wszystko inne juz zmieniłem , ale właśnie o to chodzi kupujesz w sumie ramę , bo ona najdłużej ma za zadanie ci służyć... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6680 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Czw 22 Mar 07, 10:14:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

damzac napisał:
czy Scotty wiecej placisz za marke

zgadza się w przypadku cen katalogowych, jednak w linku który podałem rowerek jest w promocji także za tą cenę to jest okazja biorąc pod uwagę nie tylko dobrą ramę ale i osprzęt jako taki, bo J1 RS jest na bank lepsza niż capa RST, i korby tam już alivio a nie jakieś santurowskie, możesz tez wpaść do wieczorka chociaż nie zdziw się jak będą cie traktowali jak intruza bo czasem tak tam jest (ten link do scotta to z internetowego sklepu wieczorka), ewentualnie tak jak wszyscy proponuje udac się do rafała na garibaldiego i tam popytaj o rowery z zeszłego roku z wyprzedaży - na stronce TU w zakładce rowery masz pozycję wyprzedaż np author basic 06 kosztuje 1299, czyli zostanie jeszcze kaska na doposażenie rowerka ewentualnie odrazu wymiane jakiegos komponentu na lepszy , KROSS to tez w sumie niezła propozycja ale poniżej A4 to bym raczej nie schodził ale może też się coś znajdzie zeszłorocznego.
pochodź, popytaj, pogoogluj, pooglądaj i jak będziesz miał juz jakieś wstępne typy to wtedy pytaj już o konkretne modele - bo tak to można radzić bez końca


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7018 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 22 Mar 07, 13:18:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
pochodź, popytaj, pogoogluj, pooglądaj i jak będziesz miał juz jakieś wstępne typy to wtedy pytaj już o konkretne modele - bo tak to można radzić bez końca


I to pośpiesz sie, bo pogoda się stabilizuje, więc raz, będzie więcej chętnych na rowery, a dwa wypada jeździć, więc nie ma się co rozgadywać tyko wyłączaj komputer i po sklepach Exclamation


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6602 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Czw 22 Mar 07, 21:16:56     Kangel (niezalogowany) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem w KTMie i polecono mi (ładne mi 1500 zł Wink ) trzy rowerki: Marin Bobcat, Marin Hawk Hill SE i KTM Ultra Fun. "Troszeczkę droższe", ale to się jakoś pod kościołem zdobędzie. W każdym bądź razie: co o nich sądzicie? Do sklepu na Garbaldiego niestety nie zdążyłem, chociaż było przed 18...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Czw 22 Mar 07, 23:05:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to ci ładnie polecili rowery drozsze od ponad 500zl do 800zł jezeli to sa roczniki 2007 chyba ze zesloroczne z duzymi upustami ale niewywnioskowalem z tej informacji tego , szczerze mowiac to powinien cie ktos opier... bo tak naprawde sam niewiesz ile mozesz wydac na rower, masz tyle a tyle kasy kupujesz to i to i koniec kropka a tu wsykoczyles... po drugie to niewiem czy plakac czy smiac sie ale z racji twojego wieku, powiem ci tak niedaj sie tak latwo przekonywac sprzedawcom, uznaje ze poszedles i powiedziales im ze chce kupic rower do 1500zł i ich rola jest widzac mlodego czlowieka profesjonalnie ci doradzic tak zebys byl zadowolony z zakupu za te pieniadze ktore masz, ale w przypadku Horyzontu to mnie troche kolejny raz dziwi ze probowali cie przekonac do np takiego KTM-a ktory jest o blisko 800zł drozszy nieswiadczy to najlepiej o nich bo probuja wykorzystac twoja naiwnosc, a wyzylowanie sie na zakup roweru nie jest najlepszym rozwiazaniem, dobry sprzedawca zaproponowal by ci najpierw roer w tej cenie albo kilka modeli co powiedziales do 1500zł a co nawyzej pozwolil by sobie na roznice 100zł w tym jest jakis rozsadek, swoja droga nieoferowali ci KTM-a Chicago za 1500zł bys kupil (ale tego akurat niewarto), raz jeszcze ci pisze niedaj sie tak oczarowywac wiecej krytycyzmu, no chyba ze masz koles wieksza gotowke to szalej dusza, to w takim przypadku czuje sie zobowiazany jako posiadacz KTM-a Ultra Ride 2006 zobowiazany napisac ze KTM robi fajne maszynki one sie zaczynaja wlasnie w kat MTB od tego modelu co wymieniles w zwyz, sa na prawie jednolitym kompletnym osprzecie napewno bedziesz zadowlony z takiego roweru co wymieniles jesli cie na niego bezproblemowo stac, bo to nie sa rowery (wiem ze z przekasem napisales) "troszeczke droższe" ale zastanawiam sie czy roznica miedzy Basciem Authora a tym KTM-em co wymieniles jest az tak duza minimalnie na korzysc KTM-a, co do Marin-ow sie niewypowiadam bo nigdy niemialem kontaktu z firma. Proponuje raz jeszcze ci przemyslec sprawe ile mam na rower pochodzic po sklepach (niema sensu jesli masz katalog ok 20zł - warto) i jesli masz kogos starszego kto zna sie na rowerach isc z nim! ps. napisz co polecil ci Rafal na Garibaldiego i jak cie obsluzyl




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6680 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pią 23 Mar 07, 9:54:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

buahahhah horyzonyt poraz kolejny pokazał swój profesjonalizm i podejście do klienta, a nie namawiali cie do czegoś z karbonu jak już do 1500 dołozyli 800 to co za problem dołożyć jeszcze z 1000 albo 2000, potwierdzają się moje przypuszczenia, że kolesie w tym sklepie to zwykłe ćwoki, które na siłe wciskają towar,
a co do roweru powiem tak jak masz te 2000 czy więcej, to w tej cenie znajdziesz juz na pewno jakąś ciekawą propozycje z tym że nie weim czy jest sens się tak do końca żyłować na sprzęt, który raczej docelowy nie będzie bo masz 14 lat i pewnie jeszcze sporo podrośniesz także musisz pomysleć co jest dla ciebie priorytetem, czy chcesz mieć rame na teraz, czy ewentualnie ma to byc rama docelowa czyli prawdopodobnie większa niz obecnie potrzebujesz ale z drugiej strony to czyste dywagacje bo nie wiadomo ile jeszcze podrośniesz, ale to zamotałem ale mam nadzieje, że załapiesz o co mi chodzi - ehhh się rozpisałem, no ale pracować mi sie nie chce to się zajmuje pie***łami Wink


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6602 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Sob 31 Mar 07, 13:44:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak widzieliście, wczoraj na masie wciąż byłem na czerwonej damce Wink Trochę to zaniedbałem, więc sorry... Choć w sumie to nie mam za co przepraszać, bo to tylko ja na tym straciłem.

Ale dzisiaj wybrałem się do sklepu na Garibaldiego. Miły pan po usłyszeniu co i za ile, od razu polecił mi... Authora Basic, którego polecaliście. Co prawda był tylko 17", ale został zamówiony niebieski z ramą 19". Około 16 kwietnia będę go miał Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6680 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Sob 31 Mar 07, 18:31:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chłopak a ile ty masz wzrostu????


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6602 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Sob 31 Mar 07, 18:53:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

176 lub 177 cm... coś takiego Smile A co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6602 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Sro 04 Kwi 07, 17:59:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok, rowerek jest już u mnie w domu Very Happy Rama 19" jest ok, raczej nie jest za duża... tak mi się wydaje. Jeszcze raz WIELKIE DZIEKI za pomoc! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6680 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Czw 05 Kwi 07, 8:20:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że jest za duża ale miejmy nadzieje, że podrośniesz, ja mam ramkę authora 19" a wzrostu 187cm,
BTW miłej i bezproblemowej jazdy


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 05 Kwi 07, 9:07:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tymi rozmiarami ram to jest różnie. Kiedyś zdarzały się sytuacje, że jedne firmy podawały rozmiar ramy mierząc odległość od osi suportu do wierzchołka rury podsiodłowej, ale inne mierzyły ją do osi rury poziomej. Stąd brały się nieścisłości. Moja poprzednia 19`` była praktycznie tych samych rozmiarów co obecna 18``... Domowy sposób dobrania rozmiaru ramy, bez zwracania uwagi na cyferki to:
Stajemy w taki sposób, aby mieć rower pomiędzy nogami. Przesuwamy się do tyłu tak, żeby plecy dotykały siodełka. W takiej pozycji przestrzeń pomiędzy rurą poziomą a naszym kroczem powinna być wystarczejąca na to, żeby zmieściła się w nią nasza pięść (minimum). Tak że Kangel stawaj i mierz Laughing


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6602 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Czw 05 Kwi 07, 12:56:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm. Chyba mam za duże krocze, bo o ile ja się mieszczę ok, to pięść już raczej nie Very Happy

Blabla: Dzięki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6958 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 05 Kwi 07, 17:56:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chyba mam za duże krocze



Mr. Green

Skromny xD


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 16 Maj 07, 23:51:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uwaga, uwaga... jest mój post Very Happy

Wyglada na to że w najblizszym czasie kupie nowy rower. Kasa juz (prawie) jest, wiec pozostalo podjac ostateczna decyzje. Wole ja jednak skonsultowac.

Nie zaczynalem nowego tematu, bo kryteria niemal te same: cena do ok. 1500zł, MTB, coś markowego.

W chwili obecnej najbardziej sklanialbym sie do Kelly's Scarpe za 1299,-. Wszystko ok, ale nie do konca jestem przekonany do amorka i zastanawiam sie, czy niebyloby lepiej doplacic do czegos "lepszego".

Inne modele nad ktorymi sie zastanawiam:

Author Basic - ale Kangel juz takiego ma Wink
Giant Rincon - na Boulderze sporo przejechalem i dobrze to wspominam. Podoba mi sie prowadzenie linek po spodniej czesci rury. Alivio tylko z tylu.
Kelly's Spider - lepszy amorek (10cm skoku, tlumienie olejowe, blokada) i hamulce tarczowe.
Kelly's Quartz - cenowo i sprzetowo zblizony do Spider'a, tylko bez tarczowek

Za Kelly'sami przemawia jeszcze fakt, ze maja 2 lata firmowej gwarancji, tylko pytanie czy bede mial okazje z niej skorzystac Wink


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Co warto kupić? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy