wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
XXV Masa Krytyczna (styczeń 2007)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 18 Sty 07, 18:43:39     XXV Masa Krytyczna (styczeń 2007) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Konrad z Łukaszem napisali że zawieszają masę do wiosny ale masa kręci sie dalej na 2 kółkach. Najbliższa jest za tydzień i myślę że sie odbędzie. W związku z tym mam pytanie: Czy chcemy policje na masie ? Nie chce tutaj robić za organizatora bo obecnie takiego nie ma Exclamation Po prostu mam gotowy wzór podania i wpisać datę i trasę (z tym drugim już gorzej) i zanieść to na policje i do MZD to dla mnie żaden problem. A jak nie było policji to wiem że sie ludziom nie podobało więc pytam jako jeden z forumowiczów czy chcemy policje na masie ? Bo jak widać masa powoli zostaje w naszych rękach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7010 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 18 Sty 07, 21:51:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie zamawiał policji, ostatnio daliśmy sobie radę więc dlaczego teraz nie mielibyśmy sobie poradzić Very Happy
Myślę, sporo ludzi też się wypowie za wolnym przejazdem i pełnym spontanem Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6672 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pią 19 Sty 07, 10:59:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba nie będzie aż takiej obsady masy by konieczna była pomoc policji, bo znając życie to będzie góra z 20 osób ale i to przy bardzo optymistycznych prognozach


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 19 Sty 07, 11:41:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie masz rację. Bez sensu brać eskortę na kilka osób. Damy sobie radę :>


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pią 19 Sty 07, 16:14:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Damy radę !!! Oświetlenie karnawałowe obowiązkowe ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Pią 19 Sty 07, 19:13:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...już zdemontowane!!!
A co do policji , to mają inne problemy na karku , a tu każdy jedzie na własną odpowiedzialność , więc nie ma sensu. Swoją drogą taki wizerunek , masy jest bardziej zbliżony do oryginału , więc znów na spokojnie damy sobie radę....a może kamizeleczki weźmiemy??? , zawsze to człek lepiej widoczny... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 19 Sty 07, 19:28:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I bardzo dobrze ja zawsze wolałem masę bez policji. No to ja z Piotrkiem i Andrzejem weźmiemy nagłośnienie żeby jakoś urozmaicić przejazd jeżeli nikt nie ma nic przeciwko Twisted Evil Jaką muze preferujecie ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6378 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pią 19 Sty 07, 19:34:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście wolałbym przejazd bez nagłośnienia, przecież nie o robienie hałasu tutaj chodzi. Takie moje zdanie. Pomysł Pitera z kamizelkami przedni, niech i kierowcy widzą że co miesiąc mamy inne pomysły (niektórych sam się boję). Niestety, na styczniowej masie nie zobaczymy się... wyjazd służbowy. Do zobaczenia na lutowej! p.s. jak mi daj Boże odwołają wyjazd to będę obowiązkowo!!


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 25 Sty 07, 16:09:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jutro jedziemy w ekstremalnych warunkach Twisted Evil
Myślę że kierowcy będą sie zastanawiać z czym bardziej po*****o Question
Z tym żeby w taką pogodę wyjechać na rower czy z tym aby w takich warunkach blokować ruch skoro samochody i tak ledwo jadą Twisted Evil
Ciekawe kto pierwszy glebę zaliczy Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
jurczyk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6409 (91%)
Postów: 1207

Częstochowa Śródmieście

Post Pią 26 Sty 07, 16:14:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przyjadę, niestety. Jazda na moich gładkich i wąskich oponach jest w tych
warunkach niemożliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6971 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pią 26 Sty 07, 18:03:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eeeeee Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Widzę, że nie za wiele osób ma zamiar przyjachać. Szkoda... Nie ma sensu jechać w pięć osób... Idę do teściowej na urodziny... Do czego to doszło, żebym był zmuszony z powodu braku chętnych na wspólną przejażdżkę, rezygnować z bike`a na rzecz teściowej...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6507 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Pią 26 Sty 07, 18:18:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To i ja odpuszczam dzisiejszą mase!!! Idę na sale pograć w siatkę Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 26 Sty 07, 22:21:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no panowie WSTYD Exclamation Ja na waszym miejscu bym nawet z domu nie wychodził żeby was ktoś nie wyśmiał Evil or Very Mad Na dzisiejszej masie były tylko 4 osoby na rowerach Ja Andrzej i 2 z poza forum no i Szczepan i Piter po cywilu Exclamation Jeszcze Szczepan powiedział że Arek wpadnie czekamy... czekamy... i zonk Arka nie ma Sad no to dzwonie i co Question "poszedł do teściowej" ten tekst mnie po prostu rozwalił Mr. Green Jeden z najbardziej hardcorowych użytkowników nie przyjedzie. No i pojechaliśmy we 4 lecz kierowcy byli bardzo agresywni i szybko skończyliśmy Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7010 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 26 Sty 07, 22:43:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wielki szacunek dla czwóreczki, ale mnie nie jest wstyd, nie mogłem i już, czasami tak bywa, a zobaczymy się na jeszcze nie jednej masie, pozdro


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
matstep Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6347 (90%)
Postów: 2
Wiek: 32

Częstochowa-tysiąclecie

Post Sob 27 Sty 07, 12:34:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My nie z poza forum tylko mało czasu miałem i nie pisałem (1 post) Ale fajna masa była, pozdro


KTM Rider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6488 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Sob 27 Sty 07, 16:06:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie mogłem przyjechać bo cały czas mam rower w rozsypce...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Nie 28 Sty 07, 16:31:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra było minęło nie ma sensu żeby każdy pisał tu dlaczego go nie było. Jeden był chory drugi bał się o sprzęt, trzeci nie miał czasu.

Proponuje zamknąć temat !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy