wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[osprzęt] - Hierarchia osprzętu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sova1981



Status: Offline
Dni: 6310 (89%)
Postów: 6

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 15 Sty 07, 8:07:53     [osprzęt] - Hierarchia osprzętu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam !

Czy mógłby mi ktoś napisać hierarchię osprzętu co jest najgorsze a co najlepsze, którą firmę polecacie a którą odradzacie itd.
Chciałem sobie kupić jakiś bike ale nie chce się nadziać na jakąś super promocję żeby później nie żałować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6976 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 15 Sty 07, 8:19:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję więcej konkretów: O co chodzi? Rower górski (XC, DH, City Bike, Trial, Dual, Freeride... itp), treking, szosa, bmx.... Confused Jeśli się upierasz to mogę opisać, ale w zasadzie wystarczy wejść na strony Shimano, SRAM`a czy Campagnolo i na nich znajdziesz wszystko poukładane od najsłabszego do najlepszego.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6384 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pon 15 Sty 07, 9:27:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję, żebyś poszedł do Empiku i kupił lub pooglądał jeden z wielu katalogów rowerowych, wszystko pogrupowane z cenami i z wieloma dodatkowymi informacjami.


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Sova1981



Status: Offline
Dni: 6310 (89%)
Postów: 6

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 15 Sty 07, 15:02:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o Dual ewentualnie Freeride, nie chcę się naciąć na coś tandetnego, może inaczej - jaki rower polecacie z tego typu w cenie ok. 1500 zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7016 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 15 Sty 07, 16:38:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz kupić tego typu rower za 1500 zł to masz mały problem, są to rowery dość mocno obciążane dlatego też muszą być mocne a to się wiąże z dość wysoką ceną,
co do konkretnych modeli Ci nie doradze, ale jeśli będziesz składał rower to przede wszystkim rama, resztę osprzętu łatwiej wymienić niż ramę.
A recepta zawsze jest jedna, trzeba się ruszyć, pochodzić po sklepach i spytać czy za tą kasę coś konkretnego mogą zaoferować


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6677 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 16 Sty 07, 12:01:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tu masz przykładowy rower za niewiele wiekszą kasę niz chcesz na niego wydać, http://www.kross.pl/pl/rowery/rower_ex/specyfikacja.php?id=4
co do ramy jej kątów itp. sie nie wypowiadam bo to dual to nie moja bajka ale jeśli chodzi o osprzęt to w tej cenie chyba nic lepszego nie znajdziesz, nie wiem czy nie byłoby lepiej samemu składac rowerek - kupić dobrą ramkę na allegro czy innym rowerowy sklepie internetowym i dotego zbierać reszte osprzętu, wtedy masz co chcesz a nie to co dał producent


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7080 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sro 17 Sty 07, 19:04:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

polecam również złożenie sam złożyłem jakiś czas temu i rower ten świetnie mi służy. jest jeden mankament musisz sobie troszke poczytac . złożony rower będzie na pewno nieco droższy ale tak naprawde będziesz jexdxił na tym na czym chcesz Smile


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy