wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Opisy szlaków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 30 Maj 06, 7:54:46     Opisy szlaków Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję umieszczać tu opisy szlaków dla naszych celów.

Żółty szlak pieszy na odcinku Poraj - Zaborze (szlak zamonitu):
Wczoraj postanowiliśmy zbadać szlak którym nigdy wcześniej nie jechałem: żółty szlak pieszy na odcinku Poraj - Zaborze (szlak zamonitu). Polecam go tylko tym którzy lubią kręcić w piasku bo tego dowieźli całymi tonami chociaż czasem jechało się przyjemnie (wydaje mi się że jest gorszy niż ten nasz czarny Cz-wa - Olsztyn). Odcinek dość płaski bez większych wzniesień.

Jadąc tym szlakiem na drodze leśnej widzieliśmy szlak czerwony rowerowy ale oznaczony trochę inaczej niż te w okolicach tzn czarny rower a pod spodem czerwona kreska. Niestety nie ma go na mojej mapie więc daliśmy spokój, tym bardziej że się ściemniało (i tak miałem nocną jazdę) więc jeśli ktoś nim jechał to może napisać dokąd nim można dojechać (lub ma nowszą mapę)


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 30 Maj 06, 13:42:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie trafiłeś na nowy szlak wytyczony przez klub M2 z Myszkowa....oni w tym roku chyba "machneli" jakieś 2 nowe... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Wto 30 Maj 06, 20:14:38     oznaczone i nieoznaczone!? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

....w temacie jest wyraźnie szlaki...
ale szlakiem i to ciekawym może być jakiś nieoznaczony, mało uczęszczany dukt!?
..może w miarę szczegółowo opisywać drogi mało popularne i nie oznaczone na mapach jako szlaki? (dodatkowo oczywiście do treści tematu)!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Adam Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6526 (93%)
Postów: 3
Wiek: 39

Częstochowa - Północ

Post Sro 31 Maj 06, 0:15:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mnie interesuje opis szalków Działoszyński czerwony oraz Krzepicki czarny.

Obydwa rowerowe powstałe chyba w tym roku.
Rozpoczynają sie tuż na samym końcu promenady, tj. tuz przy wjezdzie do lasu aniołowskiego. Potem ciągną się wzdłuż kukuczki i ... mapa mi się urywa Smile

wie ktoś coś więcej o nich?

pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 31 Maj 06, 10:03:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie chodziło mi o oznaczone na mapach, dysponując opisem można łatwiej coś zaplanować. nieoznaczone też mogą być ale należałoby dać skan mapy z zaznaczeniem.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
heg Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6527 (93%)
Postów: 86
Wiek: 36

Poraj

Post Sro 31 Maj 06, 12:28:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja opisze szlak jaki mi pokazał speedy z Złotego do Olsztyna bo według mnie jest to jeden zniewielu praktycznych szlaków, bo co to za szlak kóry jest drogą. To bodajrze byl czarny szlaczek i po prostu bajera wracaliśmy nim z Złotego to się fajnie jechało. A do Złotego waliliśmy Czerwonym, nie radze, bylismy jakieś 5 dni po deszczach a tam bylo błoto i pełno latającego dziadostwa, które lubiło dziabać.


smaruje łańcuch
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen Jabber  
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 31 Maj 06, 13:18:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heg napisał:
To bodajrze byl czarny szlaczek i po prostu bajera wracaliśmy nim z Złotego to się fajnie jechało. A do Złotego waliliśmy Czerwonym, nie radze, bylismy jakieś 5 dni po deszczach a tam bylo błoto i pełno latającego dziadostwa, które lubiło dziabać.


Chłopie nie gdybaj, do Złotego nie dojedziesz bezpośrednio czarnym szlakiem, a akurat czerowny pieszy to jeden z fajniejszych szlaków: szybki i dość łatwy. Napisałeś to czego chciałem uniknąć w tym temacie proponuję się skupić na tzw suchych faktach


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
heg Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6527 (93%)
Postów: 86
Wiek: 36

Poraj

Post Sro 31 Maj 06, 13:42:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teraz to nie wiem o czym piszesz jak jechalismy do złotego to cały czas patrzylem na oznakowanie i jechalismy czerwonym i atakowały nas owady, dla mnie to nie było przyjemne, ale kto co woli. Racja ona była fajna, ale atakujące owady wszytsko zepsuły.

to słowo bodajrze nie musi tam byś i juz to jest faktem Very Happy

i nie pisac ze sę czarnym nei da dojechac ze złotego bo patrzyłem po drzewach i ciągle było oznakowanie Very Happy


smaruje łańcuch
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6839 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sro 31 Maj 06, 16:12:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I tutaj bez dwóch zdań racje ma outsider bo ze Złotego Potoku do Olsztyna nie da się dojechać czarnym szlakiem rowerowym. Ten bowiem odbija przed Przymiłowicami w prawo w kierunku Piasku i Julianki.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
heg Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6527 (93%)
Postów: 86
Wiek: 36

Poraj

Post Sro 31 Maj 06, 19:08:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze to czym ja jechałem jak była od Złotego jakas rowerowa wydaje mi się ze czarna ma ktos na necie mape z tymi trasami?


smaruje łańcuch
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 31 Maj 06, 20:25:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
Chłopie nie gdybaj, do Złotego nie dojedziesz bezpośrednio czarnym szlakiem, a akurat czerowny pieszy to jeden z fajniejszych szlaków: szybki i dość łatwy.


Heg, to była dokładnie ta trasa, tylko od drugiej strony. Na 100%! Chyba nawet kiedyś z Outsider'em i Siwym tamtędy jechałem Razz.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 01 Cze 06, 6:57:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W okolicach samego Złotego jest czarny rowerowy tzw Szlak rowerowy Hotelu Kmicic. To jest pętla wokół Złotego Potoku. Trasa jest bardzo przyjemna.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6982 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Pią 02 Cze 06, 12:30:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krzepicki czarny:

Częstochowa Lasek Aniołowski - Real - Kościół Krwi Chrystusa - Biała -Kamyk - Kłobuck -Zakrzew Zalew - Złochowice - Opatów - Iwanowice Małe- Iwanowice Duże - Krzepice

Notatka dodana przez szczepana:
pierwszy, nie licząc postu Outsidera naprawdę na temat, reszty nie powinno tu być
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 02 Cze 06, 13:43:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KSW napisał:
Krzepicki czarny:
Częstochowa Lasek Aniołowski - Real - Kościół Krwi Chrystusa - Biała -Kamyk - Kłobuck -Zakrzew Zalew - Złochowice - Opatów - Iwanowice Małe- Iwanowice Duże - Krzepice

Cos więcej: pieszy, rowerowy, szosa,teren, łatwy,trudny?


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Yavanna Kobieta



Status: Offline
Dni: 6496 (92%)
Postów: 7

Cz-wa (Północ)

Post Pon 19 Cze 06, 17:49:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wiem tylko, że jest to czarny rowerowy i aż do Miedźna ciągnie się asfaltem (lighcik) a jak dalej - nie mam pojęcia. Zbadam go osobiście w jakiś wakacyjny słoneczny dzionek...^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 19 Cze 06, 18:47:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wie ktoś ile km ma zielony szlak rowerowy Zygmunta Krasińskiego prowadzący z Częstochowy do Myszkowa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Yavanna Kobieta



Status: Offline
Dni: 6496 (92%)
Postów: 7

Cz-wa (Północ)

Post Pon 19 Cze 06, 21:32:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a powinno byc cos okolo 60...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
max Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6539 (93%)
Postów: 16
Wiek: 49

bleszno

Post Czw 11 Sty 07, 21:46:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 00:37 11.01.2007 ----------

To tak dla polecenia chyba tutaj pasuje , dla mnie coś fantastycznego wszyscy czestochowscy rowerzyści powinni złozyć hołd panu ... http://www.rower.czest.org/

Moderowany przez szczepana:
nie wiem czy tu pasuje, ale na pewno znalazło by się kilka tematów, gdzie pasowałoby bardziej:
Trasy wycieczek rowerowych z Panem Andrzejem Siwińskim
proponuję trochę poszukać nie pisać gdzie popadnie


---------- 21:43 11.01.2007 ----------

max napisał:
Moderowany przez szczepana:
nie wiem czy tu pasuje, ale na pewno znalazło by się kilka tematów, gdzie pasowałoby bardziej:
Trasy wycieczek rowerowych z Panem Andrzejem Siwińskim
proponuję trochę poszukać nie pisać gdzie popadnie



a poza tym że pisane gdzie popadnie ?

Notatka dodana przez szczepana:
hmmm, nie bardzo wiem o co Ci chodzi Question



max
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
max Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6539 (93%)
Postów: 16
Wiek: 49

bleszno

Post Pią 12 Sty 07, 23:17:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

max napisał:
Notatka dodana przez szczepana:
hmmm, nie bardzo wiem o co Ci chodzi Question


Myślałem że forum to wymiana poglądów , myśli , przemyśleń , rozważań itp a nie gra w skojarzenia . Wink


max
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Sob 13 Sty 07, 0:52:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

max napisał:
Myślałem że forum to wymiana poglądów , myśli , przemyśleń , rozważań itp


heh... no to bardzo dobrze myślałeś tylko jest taki mały problem,tytuł tematu brzmi "opisy szlaków" i to powinno się znaleśc w tym temacie , a od składania hołdów są inne a jeśli ich nie ma to wystarczy założyć nowy temat, własnie od tego jest forum a nie od pisania gdzie popadnie i nie ma się co obrażać bo musi byc ktoś kto pilnuje by był jako taki porządek, a jak już chciałes podać ta stronkę to trzeba było podac odnośnik tylko do tras wytyczonych przez pana Siwińskiego, bo jeszcze raz napiszę treść tematu to OPISY SZLAKÓW a nie odnośniki do ciekawych stron, pozdrawiam i sorki za OT


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy