wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wiosna dba o białko w naszej diecie, czyli ROBACTWO latające
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dukenstein Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6727 (95%)
Postów: 45
Wiek: 38

Częstochowa-Lisiniec

Post Nie 14 Maj 06, 20:12:24     Wiosna dba o białko w naszej diecie, czyli ROBACTWO latające Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem wczoraj dośc ciekawy wypadek kiedy to wybrałem się ze znajomym na przejazd po mieście. Ciekawy dlatego, bo wiele złego się nie stało choć z początku sprawa wyglądała groźnie Wink Słońce chowało się za chmurami to kolega się nie przejął tym, że zapomniał oksów. W okolicach polibudy dostał bąkiem w oko ^_^ Jechaliśmy dość ostro więc to musiało boleć (kumpla prawie wyrwało z siodła Razz ). DLa mnie oksy to już postrawa (cały rok) ale zdarza się mi nie raz wsamać jakiegoś większego muchola (bleh). Może ktoś opracował jakiś patent dla tych co nie potrafią utrzymać zamkniętej japy podczas jazdy ? ^_^ (katar, ciężka szczena).

A może taka mucha od czasu do czasu to pożadany składnik w diecie rowerzysty ?Razz


g=9,81 m/s^2 ... bullshit!

http://czestochowaforum.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Nie 14 Maj 06, 20:34:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dukenstein napisał:
DLa mnie oksy to już postrawa (cały rok)

bandana.....cały rok Laughing
....a jeśli chodzi o kwestje kulinarne to dobry na popitkę byłby sok z żuka Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 15 Maj 06, 10:17:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to słuchajcie... Jeżdżąc przez ostatnie trzy dni widziałem tyle robactwa co w całym poprzednim roku. Nie wiem co się stało, że tyle się tego wyroiło. W lesie jest prawdziwy dramat. Szczepan może potwierdzić - jadąc przez szlak w sobotę widzieliśmy i czuliśmy na sobie tyle robactwa, że patrząc na nie pod światło miało się wrażenie ruchomej mgły... A z efektów specjalnych - robaki odbijały mi się od okularów, a i parę zjadłem, ale najgorsze było to, że było ich tyle, że kilka wciągnąłem NOSEM!!! w momencie nabierania powietrza... rewelacyjne uczucie... Posmarkałem się po pas...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Czw 18 Maj 06, 14:32:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

śmiałem się, ale po dzisiejszej trasce wróciłem z mocno zaciśniętymi ustami...................jest tego tyle, że holera mnie łapała na trasie.................skubańce musiały się nieźle zbunkrować, bo zima raczej była konkretna Laughing ..................a, gatunków tyle na ciuchy wyłapałem, że znawca robali, by się podubił Shocked .................może nawet jakiegoś chronionego do miasta przywiozłem!!! Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7084 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Czw 18 Maj 06, 18:25:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aa robale to przednia sprawa jak jedziesz i sie obijaja albo zostaje tu i ówdzie to jeszczeprzeboleje jak polkne kilka tez loozik dla mie oksy to tesh podstawa na biku. ale nie daj boshe stanac gdzies w lesie po ostrej jexdxie czyli nieco spoconym i dotego zxiajanym loodzie ale jazda jesc moge je ale jak one mnie jedza to jush lekka przesada chyba zaopatrze sie w jakis srodek bo normalnie tyle babli ostatnionalapalem a i na roztoczu tesh bylem niexle pogryziony .$$%@##$ mac


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
pumbus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6561 (93%)
Postów: 86
Wiek: 40

Czewa - Jasna Góra

Post Czw 18 Maj 06, 20:39:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najgorsze są te latające badyle przy zadyszcze, lecą prostu do płuc
bardzo też nie lubie jak mi się w brodzie zaplątują
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6771 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Czw 18 Maj 06, 20:55:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I ostatnio potwierdziło się to, że moskitiera w kasku jest przydatna Wink
Pojeździłem troche i na Zamku w Olszynie przysiadłem na chwilke, spoglądajać na kask zobaczyłem jak sobie osa/pszczoła leży na moskitierze xD
A nawet sobie nie chce wyobrazić jakby taka menda wpadła do gardła..... Confused
Ale tak to multum tego lata w powietrzu.....jeszcze jak człek spocony to bajerka.... xD Wink


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
dukenstein Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6727 (95%)
Postów: 45
Wiek: 38

Częstochowa-Lisiniec

Post Czw 18 Maj 06, 22:11:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak się jedzie ponad 50km/h to się rozbijają na oksach Razz Kumpel przyjechał do mnie pare dni temu z przyklejoną osą czy czymś podobnym na szybce:P Specjalnie nie wycierał żeby się pochwalić Razz


g=9,81 m/s^2 ... bullshit!

http://czestochowaforum.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7082 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pią 19 Maj 06, 0:38:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie da sie normalnie jechać, pełno zielonych kropek mam na koszulinie jak jade, jakiś nowy gatunek tego jeszcze nie widziałem, klei sie do gęby i wszędzie i ta moskitiera to jednak bardzo przydatna rzecz się okazuje, trza coś zmontować Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6991 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pią 19 Maj 06, 7:02:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety, fakt. Wczoraj wieczorem juz po zmroku w lesie zatrzymaliśmy się na chwilę bo kumpel montował lampkę i dopadła nas chmara komarów, nawet nie wiem ile mam bombli Evil or Very Mad


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 19 Maj 06, 7:54:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
nie da sie normalnie jechać, pełno zielonych kropek mam na koszulinie jak jade, jakiś nowy gatunek tego jeszcze nie widziałem, klei sie do gęby i wszędzie


To zielone gówno nawet samo do ust się pcha, czasem jak strzepuje to z ubrania to odrazu lecą do otworu gardłowego i trzeba je wypluć. Zmutowane jakieś czy co ? ^_^


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7020 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 19 Maj 06, 9:26:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję, ze niedługo im przejdzie i pofruną w pi... bo są starsznie irytujące Evil or Very Mad Evil or Very Mad Confused


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6920 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 19 Maj 06, 15:59:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wczoraj wpadł mi jakiś robal do kasku i zanim zdiełem kask to zdążyło wplątać sie we włosy i nie było to przyjemne jak musiałem to wygrzebywać Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
dukenstein Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6727 (95%)
Postów: 45
Wiek: 38

Częstochowa-Lisiniec

Post Nie 21 Maj 06, 14:36:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Totalna plaga zielonych mend :/ jak wracałem z kumplami z masy to wpadliśmy na prawdziwy wysyp robactwa w okolicy skrzyżowania Jadwigi i Wyszyńskiego. Mnie oczywiście dopadł agresor z powodu bezsilności przesiwko robactwu i wszystko roztarłem po ciuchach. God damn motherfuckers!


g=9,81 m/s^2 ... bullshit!

http://czestochowaforum.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7020 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 11 Sty 07, 15:28:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie do wiosny jeszcze trochę czasu to pogoda udaje już wiosnę, chyba nie trzeba mówić co się będzie działo wiosną i wczesnym latem na szlakach w lesie, jeśli nie będzie zimy w tym roku to zjedzą nas robaki, nie mówiąc już o tym ile my ich zjemy na szlaku ... Exclamation


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6681 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pią 12 Sty 07, 15:20:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eeee ja wiem w zeszłym roku zima była ostra a latającego syfu pełno było także chyba nie ma na to reguły


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy