wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Telewizja o rowerzystach Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łukasz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6861 (97%)
Postów: 27
Wiek: 36

Częstochowa - Zawodzie

Post Wto 28 Lis 06, 23:37:14     Telewizja o rowerzystach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Regionalna TVP 3 przygotowuje program o częstochowskich rowerzystach.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w nagraniu i polansowania się przed kamerami zapraszamy w najbliższy piątek, tj. 1 grudnia, o godz. 15:00 na Promenadę im. Czesława Niemena.

Spotykamy się koło amfiteatru na Promenadzie

Serdecznie zapraszam i liczę na Waszą obecność

pozdrawiam,
Luk


Częstochowska Dżihad Rowerowa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Nie 03 Gru 06, 16:38:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może ktoś opisać co i jak było bo za późno zobaczyłem notke Sad i kiedy będzie to w TV
Powrót do góry
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 03 Gru 06, 17:23:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

t3d1 napisał:
kiedy będzie to w TV


A będzie, ale chyba w maratonie uśmiechu ...
jednym słowem KLAPA Exclamation
nie ma co opowiadać


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Nie 03 Gru 06, 17:57:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
nie ma co opowiadać



No skoro klapa, to opowiadaj Smile


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 04 Gru 06, 12:32:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie ma o czym opowiadać, bo rowerzystów przyjechało sztuk osiem, z czego dwóch z łapanki. A program miał być o masowości rowerów w Częstochowie... Więc poczeka na lepsze czasy i większą liczbę zaangażowanych...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Pon 04 Gru 06, 17:45:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też właśnie obok przejeżdząlem, ale patrze, że nikogo nie ma, to jade dalej... A wiadomo coś o następnym terminie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 04 Gru 06, 17:50:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najprawdopodobniej na marcowej Masie Krytycznej (ale to nie jest pewne)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Sro 06 Gru 06, 20:54:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogli o tym pomyśleć wcześniej (n aListopadową), bo nawet jakby o tym nie wiedzieli, to i tak na Mase jeździ dużo ludu, ale jak to mowia, lepiej późnom niż wcale..
A o czym oprócz Masy będą rozmawiać z tej telewizji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 06 Gru 06, 21:19:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...pewnie o lotnisku w Rudnikach , o hipermarketach w Częstochowie....no bo o czym można rozmawiać z rowerzystami...??? Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 07 Gru 06, 9:58:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mogli o tym pomyśleć wcześniej (n aListopadową)

No niestety nie mogli. Telewizja ma pewne uwarunkowania techniczne. Trzeba to było zrobić wtedy, gdy jeszcze było jasno. Dlatego taka godzina...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 07 Gru 06, 18:28:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Trzeba to było zrobić wtedy, gdy jeszcze było jasno. Dlatego taka godzina...


No nie mów, że w TV nie mają przenośnego oświetlenia Cool Wink


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 07 Gru 06, 19:15:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panowie jasno się wyrazili: "Czekamy na rowerzystów, ale tylko do momentu "dobrego światła"". Ja tam nie będę im wchodził w kompetencje...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6905 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pią 08 Gru 06, 0:33:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogliby zaczekać jeszcze aż będzie tak z -25 stopni i 1m śniegu - a tak to nie wiem na kogo oni czekali....


od zawsze uważałem TVP regionalną za totalny niewypał, taki niereformowalny beton :]


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 08 Gru 06, 16:37:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Panowie jasno się wyrazili: "Czekamy na rowerzystów, ale tylko do momentu "dobrego światła"".



Brawo, to się nazywa profesjonalizm z ich strony Mr. Green


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Pią 08 Gru 06, 19:15:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do piotrusb: sluchaj, nie czepiaj sie telewizji, trzeba bylo przyjechac!! tak jak kilku z nas zrobilo!! my mozemy miec pretensje ale wlasnie tylko i wylacznie do ludzi ktorzy duzo mowia ale przyjechac to im sie nie chcialo!!!!! wiekszosc tych ktorzy byli... urwala sie albo z uczelni albo z roboty zeby tylko byc!!! tak trzymac chlopaki, kto byl to wie o kim mowie!!! pozdrawiam i ide ukoic zszarpane nerwy pivem...


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Linkin_Dark Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6466 (92%)
Postów: 103

Częstochowa - Północ "D"

Post Pią 08 Gru 06, 22:23:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właściwie ja mogłem tam zostać i pogadać, tylko że co ja bym tam robił - młody nastolatek w gronie dorosłych ludzi? Jak zwykle, moi koledzy nie dotrzymali słowa i nie przyjechali razem ze mną...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Sob 09 Gru 06, 0:56:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ku..a mac! nie wytrzymam! jak mozesz pisac "co ja bym tam robil" - przeciez nadzieja w Was mlodych, nas niedlugo zabraknie, wiadomo wytrzymalosc materialowa nie u wszystkich jest jednakowo silna. wtedy zostaniecie WY mlodzi!! To dorosli beda z boku, a na Was zwroca sie oczy wszystkich i co wtedy powiecie?? myslalem ze jestem za mlody?? mam nadzieje ze w sobote odreaguje ale nie podoba mi sie podejscie NASZYCH mlodych kolegow...


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sob 09 Gru 06, 10:13:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

magnum napisał:
my mozemy miec pretensje ale wlasnie tylko i wylacznie do ludzi ktorzy duzo mowia ale przyjechac to im sie nie chcialo!!!!!



Nie nie chciało, tylko nie mogłem... Na większość akcji rowerowych przyjeżdżam, ale jak nie mogę, to to nie mogę.


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 09 Gru 06, 12:09:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dajcie już spokój. Stało się - trudno. Jest to dla nas nauczka. Jeżeli chcemy być traktowani poważnie to sami podchodźmy tak to naszych spraw. Jedyne wyjście - pełna mobilizacja na następny raz...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Sob 09 Gru 06, 14:32:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ta jasne a gdzie była reklama że takowe spotkanie się odbędzie ? Na mieście nie widziałem nigdzie. Powiesz że tutaj na forum. A jeśli ktoś nie zna adresu i nie zagląda ale na masę uczęszcza ? Najlepiej powiedzieć że Was nie było i to Wy jesteście BEEE.
Powrót do góry
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 09 Gru 06, 15:44:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezu chłopie!!! Nie masz się czego czepiać? Ogłoszenie było na forum i na stronie szprycha.com. Czego się spodziewałeś? Bilboardów przy trasie???Ogłoszenia w Faktach??? A może imienne zaproszenie dla Pana??? Evil or Very Mad


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Sob 09 Gru 06, 17:57:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zobacz ile osób udziela się na forum ! i co myślałeś że przyjdą setki na to spotkanie ! Są inne fora Częstochowskie nie można było tam dać ogłoszenia na gazecie ciężko oczywiście później pretensje do całego świata tylko nie do siebie
Powrót do góry
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 09 Gru 06, 18:20:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na masie było mówione o spotkaniu, a jak by nie patrzeć było tam wiele osób (na masie) Exclamation Ja urwałem się z lekcji żeby przyjechać fakt że za biologią nie przepadam ale mimo wszystko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 09 Gru 06, 21:32:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co za tupet... Shocked

t3d1 napisał:
i co myślałeś że przyjdą setki na to spotkanie


Nie... Wystarczyło by marne 20 - 25 osób. Ale nie 8...

t3d1 napisał:
później pretensje do całego świata tylko nie do siebie


Serdecznie przepraszam Jaśnie Wielmożnego Pana, że my uniżeni słudzy nie wysłaliśmy informacji do Jaśnie Wielmożnego Pana. My uniżeni słudzy świadomi swoich błędów odpokutujemy za to niedopatrzenie 24 godzinnym leżeniem krzyżem na środku Placu Biegańskiego...
Poza tym jeżeli ze mną dyskutujesz, to trzymaj się faktów. Poczytaj ten temat i pokaż mi miejsce w którym mam do kogoś jakieś pretensje... Nie widziałem cię na spotkaniu a kłapiesz najgłośniej ze wszystkich i to ty tutaj masz jakieś wielkie ale. Może kropelki na uspokojenie Question


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
magnum Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6357 (90%)
Postów: 646
Wiek: 46

1/2night

Post Sob 09 Gru 06, 21:56:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podpisuję się pod przed rozmówcą całym sobą i całym moim sprzętem.AMEN!


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy