wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Jazda z bagażnikiem [->]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 10 Mar 05, 8:35:28     Jazda z bagażnikiem [->] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moderowany przez Speedy:
Temat wydzielony z innego.


no dobry pomysł ale kto z Nas może mieć rower a bagażnikiem Question wątpię, że ktoś zakłada tego typu ozdoby do roweru Confused


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 10 Mar 05, 13:30:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w tamtym roku w wakacje jechalem z dziewczyna na wypad na jure i mielismy oboje bagarzniki z plecakami... cieezko sie jezdzi Smile ale jak juz sie czlowiek rozpedzi z gorki to strach zachamowac Very Happy .. plecak mi wazyl cos kolo 12kg ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 10 Mar 05, 15:38:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem Wiem czasami nie ma wybory raz jak wracałem z wakacji to miałem plecak pełny tak że ledwo go zakładałem, do tego pełna torebka pod ramę i spiwór przypięty do plecaka,
maiłem do przejechania tylko 20 km, ale męczy to pięknie z takim bagażem w pełnym słońcu


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 10 Mar 05, 15:50:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po zalozeniu bagarzu ledwo wyprowadzilem rower z piwnicy Smile ... wyprowadzalem go w dwie osoby Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 10 Mar 05, 15:57:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to faktycznie dobry był bagaż, czasami jak się wyprowadza rower z bagażnikiem (kiedys miałem) załadowanym do pełna to można fiknąć ze schodów


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 10 Mar 05, 16:01:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehehe... a sprobuj jadac zrobic tzw. "swiece" Very HappyVery HappyVery Happy... upadek murowany Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 10 Mar 05, 16:03:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie dziękuję, chyba nie skożystam, raczej miło mi bez upadków szczególnie na plecy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 10 Mar 05, 16:11:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli moj poprzedni post moze byc przestroga dla innych Smile ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 10 Mar 05, 18:09:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałem przejsciowo bagażnik w starym biku Very Happy i woziłem siostre Very Happy, albo robiłem takie wyczyny, że saiadałem na bagazniku sam, łapy na kiere nogi na pedały i jechałęm tak jak na czoperze Twisted Evil



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 10 Mar 05, 18:40:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też ale to jak jeszcze maiłem stary rower, tj Domino mówi Wam to coś Question


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 10 Mar 05, 18:57:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe... jasne ze mowi...

ja na poczatku mialem "Smyka" pozniej "Pelikana" (to bylo to samo co Domino) ... pozniej "Ifane" (takie jak wigry 3 tylko ze bardziej wypasione.. tata mi z niemiec przywiozl) ... pozniej "Douglas" (pierwszy goral - o dziwo mialem w nim opony Good-Year ktore mial w standardzie i po roku na przegladzie dostalem takie same - nowe.. ) ...

no a teraz mam zmodyfikowanego "Kellys`a" z ktorego bardzo sie ciesze Smile ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 10 Mar 05, 18:59:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to ja tez na początku miałem coś w rodzaju smyka (ale pamietam dokładnie bo byłem łebek a tamto z niemiec przyjchało), później dostałem mini bmx'a a poźniej mój tata wygrał scout'a w konkursie a teraz mam rowerek własnej roboty bo złożony na ramie no name na różnym osprzęcie


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Czw 10 Mar 05, 21:28:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lol... ja nigdy nie jeździłem długotrwale na żadnym biku z bagażnikiem... a może kiedyś się przystrafi... Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 10 Mar 05, 22:01:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

... bagaznik mialem jeszcze w moim 3 z kolei rowerq czyli Ifanie Very Happy ... to byl sprzet... bagaznik byl zapinany pasami (cos takiego jak guma ale inne) ...

ten rower to wogole niezle wygladal:D ... to jest cos na wzor Wigry 3 ... zalozylem mu rogi Tranz-x Very Happy.. takie wypasione Very Happy z regulacjami polozenia z poziomie:D (aluminiowe - w tych czasach bylo to niezle osiagniecie).. byl niezle oklejony.... a pozatym to bylo duzo lat temu i bylem jeszcze mlody i glupi ... Very Happy ... nie wspomne o oponach semi-slick Very Happy do wigry ciezko bylo dostac takie opony Very Happy ... bylem jedyny na osiedlu co mial taka maszyne Very Happy ... byla naprawde szybka bo miala baaaardzo duzy wieniec z przodu... mam tez do niego przezutke w suporcie, ktora chcialem zalozyc ale sie nie doczekalem bo kupilem gorala Very Happy ...

--- od tego pasja sie zaczela Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 10 Mar 05, 22:45:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A widzieliście takie rowery z bagażnikiem, który jest częścią ramy Question to jest ładna lipa


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 10 Mar 05, 23:00:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widzielem takie... lipa na maxa Very Happy.. nie ma jak "Smyk" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pią 11 Mar 05, 10:50:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety mój Kellisek ma ozdobę w formie bagażnika i to na stałe. Jest to rzecz konieczna przy długich wypadach bo przecież do czegoś trzeba przypiąć sakwy. Wyobraźcie sobie jak wygląda rower jeżeli na sakwy mam napakowaną jeszcze : karimatę, śpiwór albo 2 bo mój facet ma namiocik, to dopiero waży . Ale rozpędzic się można i to nieźle. Przyznaję, że gorzej się jeździ z obciązeniem niż bez ale jak się jedzie np. na kilka dni to ni da rady .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 11 Mar 05, 16:09:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja stosoawłe taką metodę jak jeździłem rowerem na ryby, jak potrzebowałem to zakładałem bagażnik, jak nie to jeżdziłem bez


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pią 11 Mar 05, 19:49:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jest najlepiej.. zakladasz kiedy jest Ci on potrzebny a jak nie jest to zdejmujesz...

pozdrawiam wlascicieli bagaznikow Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy