wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[porady] - Czyszczenie kasety...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6740 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Wto 16 Maj 06, 20:55:34     [porady] - Czyszczenie kasety... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobiłem już jeden temat na ten temat, ale się skasował xD Razz

A więc:
potrzebujemy:
-płyte CD
-ściereczke
-benzyna estarkcyjna (opcjonalnie)

Ściereczke zwilżamy benzyną. owijamy płyte CD i zaczynamy czyścić kasete naszą ukochaną, ośmiorzędową w moim przypadku Wink Razz

Efekt jak dla mnie super....
A jak Wam wyszło to napiszcie... Wink
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Wto 16 Maj 06, 20:58:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

....kiedyś jak używałem tłustych smarów (o zgrozo) trza było czyścić pędzlem płaskim i naftą.............ale teraz używam finishline i wystarczy szmatką przetrzeć z kurzu i piasku Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 17 Maj 06, 12:04:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ziązku z tym., że dysponuję praktycznie kompletem ważniejszych narzędzi to zawsze przy gruntownym czyszczeniu rozbieram cały napęd i czyszczę wszystko naftą. Ale to tylko przy większym czyszczeniu. a tak to szmatka i przecieram...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Nie 21 Maj 06, 16:21:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mam problemow z czyszczeniem wielobiegu.. uzywam finishline wiec - nie ma syfu Very Happy


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 10 Lis 06, 15:31:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sposób bardzo dobry, szczególnie jeśli chcemy dopieścić kasetę, moja po zastosowaniu błyszczy się jak nowa ale nie tylko od tego ....

Bardzo dobry środek do czyszczenia nie tylko kasety ale załego napędu a nawet roweru to odtłuszczacz o nazwie Meglio Lo Sgrassatore - odtłuszczacz uniwersalny butelka z rozpylaczem więc bardzo wygodna w użyciu, wystarczy rozpylić na kasetę i trochę poczekać, ja swoją potem trochę przeczyściłem szczoteczką do zębów ( te poświęcenia Wink ), po spłukaniu wodą kasteta była czyściutka, potem zastosowałem technikę z płytą i kaseta świeci się jak nowa, naprawdę bardzo dobry środek i nie drogi bo cena ok 12 zł za butelkę 0,75 l do tego wydajny a do samego roweru starczy na długo


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy