wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Nasze dzienne przebiegi ale i nie tylko... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 64, 65, 66  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6533 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 21 Sie 06, 17:41:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

michaill też nie opisze bo zajeło by mi to godzinę Very Happy wolę pokazać zdjęcia
http://nataszka.fotosik.pl/albumy/44979.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6924 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Nie 27 Sie 06, 21:09:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Historyczny , pierwszy wypad z żonką....traska bardzo przyjemna do Mirowa z biegiem Warty....
dst - 24,3km
średnia - 13,6km
..no cóż , jak to mówią - "pierwsze koty za płoty...." Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 29 Sie 06, 8:35:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W niedzielę litowy wypadzik Wink na Krakowskim Maratonie. Startowałem na dystansie 67 km. Trasa bardzo fajna dość urozmaicona od szybkich w miarę płaskich odcinków do niezłej wspinaczki i super fajnych zjazdów. Wygrałem w klasyfikacji otwartych mistrzostw energetyków Very Happy (udało się złamać dominację krakowian i to był mój tegoroczny cel), w kategorii open byłem 248 a w M3 51. Czas 3:45:16. Mój kolega Zbyszek z którym często jeżdżę zrobił mnie na 5 minut i zajął 219 miejsce. Wyżej sklasyfikowanych częstochowian na tym dystansie nie zauważyłem. Dodam jeszcze że w stosunku do zeszłego roku poprawiłem czas o ok 50 minut.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6887 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Wto 29 Sie 06, 20:39:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie tym razem udało się przez trzy dni z sakwami pojeździć po Warmii. Nie przypuszczałem, że są tam takie przewyższenia. Ale cóż, było naprawdę fantastycznie. Spotkałem wielu tamtejszych bikerów w różnym wieku. Bardzo fajnie się z nimi jeździło a co najważniejsze chętnie służyli pomocą wskazując ciekawe miejsca, skróty itp.. Przez stosunkowo krótki czas jechałem też z pewnym starszym panem (80 lat) z miejscowości Orneta. Był niesamowity i świetnie znał historię tamtej okolicy.
dst-314,87
czas jazdy-16,16
maxkmh-53,4


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7035 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Sro 30 Sie 06, 16:11:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sobota tj, 26.08 - dystans 60 km. Kierunek Szczyrk. Wysiadka na stacji Łodygowice - zielony pieszy przez szczyt Łysy Groń do miejscowości Czernichów. Ogladanie tamy łączącej 2 jeziora Żywiec i Międzybrodzie, dalej obok rzeki Soła, obok lotniska sportowego 8 km podjazdu pod górę (nie chcecie wiedzieć jakie epitety leciały ale domyślcie się - na szczycie zmiana zabarwienia skóry z wysiłku na czerwonoskórego) ale warto było Góra Żar jest przepiękna. Powrót obok jeziora Żywieckiego do miejscowości Zarzecze i Szczyrk. Dystans 60 km max szybkość 64km/h. Niedziela 27.08 - wjazd 6,30 rano na Skrzyczne od strony ul. Olompijskiej pierwszy odcinek wciąganie roweru a następnie podjazd. Za to jaki super zjazd nartostradą odcinkiem zielonym.

Dokumentacja http://nataszka.fotosik.pl/albumy/48710.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
ryś Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6766 (95%)
Postów: 57

Raków

Post Nie 03 Wrz 06, 19:30:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawy dzień i ciekawa obsada...ogolnie mowiac wypad do bobrow i trasa wycieczki z panem adrzejem siwińskim. Krażyliśmy w okolicach Radomska...Ogolna traska jaka mi wyszła to 142 km. I to w towarzystkie min. forumowiczow...Była Nataszka, Pablo, Marcin,Yavanna, yatza, jacek, i jezeli kogos pominołem to sorki....W drodze powrotnej ciekawy postoj z jackem mielismy na okolicznych sadach kolo mstowa...troche sakwy sie napelnily...


edek dla tych co znają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6887 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sob 09 Wrz 06, 20:14:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sobota-dzień wolny od pracy a więc na rowerek. Tym razem trasa z grubsza rzecz biorąc następująca:

Poczesna-Młynek-Nierada-Starcza-Kozłowiec-Mzyki-Wylągi-Koziegłowy-Miłość-
Kuźnice (są trzy) -Jastrząb-Kamienica Polska-Poczesna

dst - 78,39km
czas jazdy - 4,55,49
maxkmh - 38


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6887 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Nie 10 Wrz 06, 20:37:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A w niedzielę ponownie w trasę. Tym razem:

Poczesna-Kamienica Polska-Jastrząb (potem przez las musiałem nieść rower bo droga się skończyła)-Siedlec Mały-Siedlec Duży-Czarny Las-Ligota Woźnicka-Lubsza-Psary-Babienica-Okupnik-Drogobycza-Starcza-Klepaczka-
Nierada-Mazury-Poczesna

dst-63,48
czas jazdy-3,15,52
maxkmh-50,7


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7101 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 12 Wrz 06, 17:17:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niedzielny wypadzik trasa ogrodzieniec - ryczów - smoleń - skały zegarowe - ryczów - ogrodzieniec...

dst 32km
avs hmm

no cush tesh pierwsze koty za płoty..

wspaniałe tereny dróżki rowerowe.. poruszaliśmy się począwszy od ogrodzieńca cały czas szlakiem czerwonym rowerowym.


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6887 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sob 16 Wrz 06, 19:55:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wraz z gromadką młodszych rowerzystów odwiedziłem Załęczański Park Krajobrazowy. Rewelacja - naprawdę polecam!
Dst -69,85
czas jazdy - 4,35,16
maxkmh - 46,8


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7035 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 18 Wrz 06, 6:46:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cz-wa,Mirów, Zielona Góra, Kusięta, Zielony rowerowy do Olsztyna, czerwony rowerowy do Przymiłowic, żółty pieszy do Złotego Potoku, Janów, Sygontka, Julianka, Wola Mokrzeska, Mstów, Przeprośna Górka, Mirów ,Cz-wa.
Dystans 93 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 18 Wrz 06, 7:15:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maraton Istebna - przeciorał mnie do granic możliwości. Praktycznie brak odcinków płaskich, kilka niezłych podjazdów i zjazdów.W 2/3 drogi myślałem że zejdę z roweru i rzyg... Na koniec jeszcze dojechał mnie mój kolega i musiałem z nim walczyć przez ostatnie 10 km. Kumpel stwierdził że ten maraton oddziela dzieci od mężczyzn Laughing Wynik bez rewelacji ale inny nie mógł być.
dystans 60 km
czas 4:04
Miejsce około 300 z hakiem (jeszcze nie ma wyników na stronie)


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7101 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 18 Wrz 06, 14:55:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drobny wypadzik taki lajtowy: cz-wa Olsztyn - Biskupice - Zaborze - Złoty - Zrębice - Turów - Małusy - Mstów - Przeprośna Górka - Mirów - Cz-wa
dst 82km
avs: 19km/h
parę zdjontek


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 21 Wrz 06, 12:34:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W końcu postanowiliśmy pośmigać po zachodnich stronach od Częstochowy. Zrobilismy traskę do Blachowni i jej okolicach. Przy okazji była to nocna jazda Smile


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6887 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sob 30 Wrz 06, 19:32:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj ciekawa traska po okolicach Radomska wraz z 6osobową ekipą moich uczniów.
dst - 63.49km
czas jazdy - 3,33,03 - świetny ten wynik
maxkmh - 38,0


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7099 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 01 Paź 06, 21:25:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czwartek 28 wrzesień, fajny wypadzik ze znajomkami...
Kusięta-Towarne, Olsztyn, Sokole,Złoty Potok, Góry Gorzkowskie, Ludwinów, Suliszowice, Zaborze, Choroń, Poraj, Poczesna, Słowik i chata Very Happy
92km, czas jazdy 4:57, avs 18,20 Mr. Green
w tym potłuczone "klejnoty" w Górach Gorzkowskich i otb z patykiem w szprychach Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7035 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Wto 03 Paź 06, 9:58:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 15:18 02.10.2006 ----------

01.X.06 - Cz-wa , Boronów, Koszęcin, Miasteczko Śląskie - Jezioro Nakło, Chechło - Jezioro Świerklaniec-Jezioro Nakło Chechło- Woźniki-Starcza- Częstochowa km 135. Asfalt+ szlaki

---------- 09:58 03.10.2006 ----------

http://nataszka.fotosik.pl/albumy/63665.html szczególnie polecam pałac kawalerów i park w Świerklańcu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6887 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sob 07 Paź 06, 14:58:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj taka dopołudniowa traska:
Zawodzie - Kamienica Polska - Zawada II - Zawada I - Łysiec - Klepaczka -
Hutki - Okrąglik Niwy - Mzyki Śląskie - Grójec - Hucisko - Sitki - Łazy - Strzebiń - Psary - Lubsza - Kamieńskie Młyny - Huta Karola - Starcza - Łysiec - Zawada I - Zawisna - Bargły - Zawodzie
dst - 68km


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6887 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Nie 08 Paź 06, 19:10:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A w niedzielę
Poczesna - Bargły - Zawisna - Zawada - Klepaczka - Rudnik Wielki - Siedlec Mały - Siedlec Duży - Wylągi - Gniazdów - Wojsławice - Cynków - Koziegłowy -
Rosochacz - Gężyn - Jastrząb - Osiny - Zawodzie
dst -53km
czas jazdy - 2,35,31
maxkmh - 54,3


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7035 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 09 Paź 06, 8:57:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niedzielny plan wykonany okolice Woźnik zaliczone, nowa traska rowerowa w tamtych lasach również jeziorka urocze, powrót koło Pałacu w Czarnym Lesie i zaliczenie okolicznych ścieżek leśnych obok Starczy. Dystans 112 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6887 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Nie 22 Paź 06, 18:08:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj nie jeździłem a dzisiaj trasa następująca:
Poczesna-Młynek-Konopiska-Aleksandria-Olszyna-Jałowce-Kierzki-Mochała-
Droniowice-Harbułtowice-Wierzbie-Rusinowice-Piłka-Rezerwat Jeleniak Mikuliny-
Gajówka Krywała-Brusiek-Drutarnia-Dubiele-Strzebiń-Łazy-Hucisko-Grójec-
Okrąglik Niwy-Rezerwat Rajchowa Góra-Szklana Huta-Kowale-Jamki-
Konopiska-Młynek-Poczesna
dst-106,65km
czas jazdy-5,37,04
maxkmh-43,9


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 23 Paź 06, 12:04:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sobotę pochulaliśmy po Beskidach, pogoda cudowna, szlaki ciekawe, zmęczenie na maxa. Coś więcej ma skrobnąć Arek. W sumie wyszło 55km w trudnym terenie.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6997 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 23 Paź 06, 13:51:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No zgadza się. Było wspaniale. Trasę i jej opis macie tutaj:

http://www.magazynrowerowy.pl/index.php?id=502 - "Wokół Lipowskiej"

Co do tego opisu mam kilka uwag. Szlak raczej pieszy niż rowerowy. Spore odcinki do prowadzenia bike`a. Do tego wycinka drzew, co jeszcze bardziej utrudnia jazdę, i to zarówno pod kątem techniki jak i orientacji - powycinane drzewa z oznaczeniami szlaku. Spowodowało to kilkukrotne pomylenie przez nas trasy. Trasa trudna. Autorzy z magazynu napisali, że jedynie raz trzeba zsiąść z roweru - przy dwumetrowym uskoku. Nic bardziej mylnego - długie odcinki zjazdu z Rysianki zawalone luźnymi kamieniami kamieniami wielkości głowy, po których nie da się zjechać rowerem do XC. No chyba że się jest Galińskim. Ale generalnie super wycieczka zwłaszcza podjazd na Halę Boraczą i końcowy dłuuuugi zjazd do Rajczy. Akumulatory doładowane...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
michaill Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6533 (92%)
Postów: 561
Wiek: 113

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 23 Paź 06, 18:33:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja Lajtowo 94km ze srednią 23km/h. Po sobotniej imprezie u szwagra tyiko na tyle bylo sił Twisted Evil W lesie piękna jesień!!!!!! Nataszka wrzuci fotki Twisted Evil


WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE JEŻDŻĄ NA ROWERZE

ON BIKE TILL DEATH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Ordynus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6726 (95%)
Postów: 17
Wiek: 42

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 23 Paź 06, 20:40:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś przyzwoita wycieczka o długości 76 km. W zdecydowanej większości jazda po bezpiecznych dla rowerzystów drogach, polach i lasach.
Parkitka – Biała – Zagórniki – Libidza – Kamyk „Borówka” – Kłobuck Zagórze (pałac) – Mokra – Rębielice Królewskie (stalowy, ogromny wiatrak) – Kamieńszczyzna – Izbiska Małe (dom generała MK) – Wapiennik – Kłobuck Zagórze – Łobodno – Kamyk Borowianka – Kopiec (nowicjat Salezjan) – Biała - Parkitka


Ordynus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 64, 65, 66  Następny
Strona 23 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy