wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[Ogłoszenie] - Spotkanie :!:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 08 Wrz 06, 19:07:33     [Ogłoszenie] - Spotkanie :!: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie zrodził się pomysł zrobienia zebrania nie zrzeszonych rowerzystów oraz Porozumienia … bez prasy i bez polityki . Do przedyskutowania jest wie spraw takich jak: Co dalej z ruchem rowerowym w Częstochowie, czy omówienie spraw projektu infrastruktury rowerowej. Początkowo pomysł był żeby zrobić to jutro ale podejrzewam że było by za mało czasu aby zmotać ludzi więc proponujemy poniedziałek o godzinie 18:00. Co Wy na to ?? i kto wpadłby na spotkanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pią 08 Wrz 06, 19:19:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja moze jak bym mial czas to bym z czystej ciekawosci przyszedl..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 08 Wrz 06, 19:34:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to spotkanie to gdzie?...u kogoś na chacie Laughing , może w jakiejś knajpce z cichą muzyczką Wink ....czy jak?


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 08 Wrz 06, 19:45:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam zapomniałem o najważniejszym Smile spotkanie ma się odbyć w altanie w parku jasnogórskim ale to nie jest ściśle ustalone zależy ile osób się zadeklaruje. Wiadomo że nie ma sensu robić zebrania w knajpie dla 20 osób bo się nie dogadamy.

P.S Piter jeżeli udostępnisz chatę to myślę że nikt nie będzie miał nic przeciwko Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Pią 08 Wrz 06, 20:23:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc wolałbym gdzies pod dachem - pogoda ostatnio ciulowa, i napewno spotkanie na powietrzu odbiłoby się na frekwencji.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Lukas Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6905 (98%)
Postów: 1114
Wiek: 38

Częstochowa [Tysiąclecie]

Post Pią 08 Wrz 06, 23:14:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja może i bym wpadł.


Harry - to ja, Lookas z FCz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 09 Wrz 06, 10:25:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie da rady trochę później, np koło 20, a miejscówka może być, chciałbym wpaść, a godzina 18:00 strasznie mi nie pasuje, więc jeśli nie będziecie mieli nic przeciwko to ja bym chciał 20:00


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6572 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Sob 09 Wrz 06, 12:18:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Harry: Altana MA dach Razz
Ja mógłbym przyjść, gdybyście mnie przyjęli, bo mam blisko. Tylko nie jestem pewien, czy 18 mi by odpowiadała. Ale jeśli tak, to 18, czy 20, nevermind Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 09 Wrz 06, 13:06:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kangel napisał:
Ja mógłbym przyjść, gdybyście mnie przyjęli

to spotkanie otwarte i każdego przyjmujemy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sob 09 Wrz 06, 20:03:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok , mnie też 20 bardziej "pasi"...ściągnę jeszcze michailla (jak się uda), i może jeszcze kogoś....do zobaczyska... Wink
..a pogoda ma być oki - a jak co to bar przyjazny rowerzystom znajduje się bardzo , bardzo blisko.... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6572 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Sob 09 Wrz 06, 20:45:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak coś, można podjechać do mnie, bo to trochę tylko dalej niż do baru Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6572 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Nie 10 Wrz 06, 22:29:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za dwa posty: To spotkanie w końcu o 18 czy 20?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Pon 11 Wrz 06, 12:52:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuje tzw. "PIEŃKI" niektórzy wiedzą o co chodzi. A dla tych, którzy nie są jeszcze wtajemniczeni to taka knajpka zadaszona choć na powietzu, ale co najistotniejsze jest gdzie usiąść i bursztyny po 2,50 Wink. Owa knajpka znajduje sie niedaleko owej altanki w parku. Mianowicie przy ul. Pułaskiego vis a vis PRZEMYSŁÓWKI, a zowie się o ile dobrze pamiętam bo napis trochę ukryty ANIKA (sic!) Pozdro...


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 11 Wrz 06, 14:07:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TO jak w końcu Question bo ja wpadne na godzinę 20:00
mam nadzieję, że ktoś będzie
dozoba


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6572 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Pon 11 Wrz 06, 14:07:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze bliżej mnie Razz Ale ja wolę altanę - jestem niepełnoletni, a chciałbym uczestniczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pon 11 Wrz 06, 14:10:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro nikt nie nie zgłosił sprzeciwu to spodkanie jest o 20:00 w altanie i jak sie zbierzemy to możemy sie przenieśc do knajpy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Pon 11 Wrz 06, 15:10:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak się wyrobię, to przyjadę - na 18 byłyby spory problem, ale 20 to już raczej powinienem być.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
yatza Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 155
Wiek: 50

Częstochowa - 1000lecie

Post Pon 11 Wrz 06, 16:00:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oranżada też jest dostępna Wink, coca-cola, itp. bez urazy ale chodziło o miejsce, w którym będzie można posiedzieć przy stole i spożyć jakiś napój... Smile Mam nadzieję, że tłoku dużego akurat nie będzie Wink pozdro...
A propos 20 to Ci niepełnoletni mogą mieć problem bo to już po wieczorynce Wink - taki żarcik Very Happy


..:: dum spiro, spero ::..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pon 11 Wrz 06, 19:14:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...nie ma problemu....zaraz wieczorynka się kończy , a ja robię "wyjazd na spotkanie".... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 13 Wrz 06, 9:47:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze ktos napisze dla tych co nie mogli sie stawic co byly uzgodnione? Smile .. dzieki Smile ..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 13 Wrz 06, 11:52:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

....no więc o ile dobrze zrozumiałem , trzeba będzie się co jakiś czas spotykać...- my i porozumienie - na takich spotkaniach , konkrety - propozycje zmian , itp......następnie z przygotowanym rzeczowym planem propozycji "delegacja" , powiedzmy 2-4 osoby ( ktoś od nas i z porozumienia) śmigają do właściwego organu i w konkretnej rozmowie przedstawiają propozycje - ustnie , na piśmie ( jakieś foty też by się przydały)....i czekamy na jakiś tam czas na oficjalną odpowiedź na "nasze pismo.....wszystko....
Można by jeszcze podrzucać za każdym razem kopie do np. gazety , a jak dostaniemy odp. także gazecie podrzucić , wtedy wymiana poglądów i spostrzeżeń będzie dostępna dla większej liczby osób ,a wrazie ignorancji ze strony władz , także dowie się o tym nie tylko grupa rowerzystów...
Acha , i za każdym razem skład takiej "delegacji" będzie ulegał rotacji , żeby ludzie "na stołkach" zauważyli , że nie są to 2 - 3 osoby , lecz całkiem spora gromadka zainteresowana poprawą "ekologicznej komunikacji"....jak to pięknie brzmi.....
Pozostaje tylko kwestia dobrych chęci...i choć małego zaangażowania....wszystkich , których 2 kółeczka kręcą....pozdro...


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 13 Wrz 06, 13:40:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli widze ze spotkanie przebieglo owocnie Wink ..

dobry pomysl z tym chodzeniem do "władz" ..

trzeba pilnowac swojego .. Smile


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Sro 13 Wrz 06, 18:19:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam - ja przelotem, bo dysk mi strzelil - linux live z plyty to dobra rzecz Wink tylko ze pisze bez polskich znakow Very Happy

Do rzeczy - jak ktos pojdzie na to spotkanie co to ma byc w siedzibie Mlodych Demokratow niech da znac co tam bylo poruszane - ja niestety mimo szczerych checi nie jestem w stanie dzisiaj przybyc - mialo byc w piatek i taki termin sobie zajalem, wczoraj dostalem telefon, ze jest dzis, bo cos tam komus z UM tak bardziej pasowalo (w sumie bylo do przewidzenia) - ale niestety ja nie mam mozliwosci tego co dzis robie przelozyc na kiedy indziej, takze jak pojdzie ktos w miare konkretny, z aktywnych, to napiszcie jak to wygladalo.

Pozdrawiam.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Kangel Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6572 (93%)
Postów: 96
Wiek: 31

Częstochowa - Podjasnogórska

Post Sro 13 Wrz 06, 21:55:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodzi ci o to spotkanie z tą młodzieżówką, czy to coś zupełnie innego? Jeśli to drugie, to kiedy i gdzie ono dokładnie jest?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy