wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Czy "hałas" w temacie ścieżek rowerowych to ..
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

co Wy na to?
jestesmy elementem kampanii i oleją nas po wyborach
92%
 92%  [ 12 ]
jestesmy elementem kampanii i po wyborach cos sie poprawi
7%
 7%  [ 1 ]
dobrze sie dzieje bo nas zauwazyli i chcą nam pomoc
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 13

Autor Wiadomość
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sob 09 Wrz 06, 13:41:07     Czy "hałas" w temacie ścieżek rowerowych to .. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

.. tylko element kampanii wyborczych i ktoś sie "nami" zainteresował TYLKO dlatego ze mamy siłę i kilkaset głosów ktore mogą byc "odpowiednio" spożytkowane przy urnach wyborczych czy tez .. "ktoś" nas naprawde "lubi" i sie liczy z naszym zdaniem??

czy te wszystkie organizowane spotkania nie wydają sie "dziwne"? wybory juz prawdopodobnie 12 listopada.. dlaczego wczesniej nikt sie nami nie zaintersował? zbywano nas w tematach sciezek np. sciezka w alejach.. mialo jej WOGOLE nie byc? co sie stało ze "ktos" nagle zmienil zdanie?

czy gdy zmieni sie władza UM po wyborach to bedą o nas pamietac? czy gdy władza w czesci zostanie ta sama to .. no wlasnie.. to co sie stanie?

prosze o wszelkie refleksje i przemyslenia w tym temacie..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sob 09 Wrz 06, 19:59:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzeba , zrobić transparent na masę....
"NIE WRĘCICIE NAS - BO WYBORY NAS NIE KRĘCĄ...." Wink
...może ktoś ma znajomych w "plastyku" (chodzi mi o szkołę)....


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 09 Wrz 06, 21:09:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie mam zamiaru naciągać się na takie rzeczy i tak wiem na kogo mam głosować, a same ścieżki to jest Ich psi obowiązek a nie jakaś wielka łacha, To Oni są dla nasz a nie my dla Nich i niech o tym pamiętamją Exclamation Exclamation Exclamation


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6859 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Sob 09 Wrz 06, 22:28:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepsza władza to ta której NIE MA Exclamation Jeśli liczą na mój głos to się przeliczą. Zagłosuję na nich dopiero jak będzie głosowanie kogo mają "posłać do piachu" .... wtedy zagłosuję na wszystkich Mr. Green


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."


Ostatnio zmieniony przez STi dnia Nie 10 Wrz 06, 10:39:41, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Nie 10 Wrz 06, 14:12:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 23:02 09.09.2006 ----------

bardzo cieszy mnie Wasze podejscie:) .. widze ze wyniki ankiety tez ida w "dobra" strone Wink ..

nie bedzie kampanii na 2 kolkach !!..

---------- 14:12 10.09.2006 ----------

mam prozbe do Porozumienia o wypowiedzenie sie w tym temacie.

To WY macie kontakt z "władzami", to WY działacie razem z nimi.. powiedzcie jak to wyglada z Waszej perspektywy.

dzieki Wink


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 11 Wrz 06, 7:05:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje że to żadna z tych opcji nie jest trafiona. Może ktoś sprawdzi ale przynajmniej część inwestycji jest finansowana przez Unię Europejską (a napewno droga Cz-wa Olsztyn) i czy przypadkiem nie jest tak, że droga dla rowerów musi być uwzględniona bo inaczej Unia nie da kaski?


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pon 11 Wrz 06, 13:19:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to te inwestycje sa wpisane w plan rozwoju ktorego koszty pokrywa miasto a nie UE. UE nie zalezy czy przy drodze jest sciezka dla rowerow. to jest tylko i wylacznie "dobra wola" UM..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Pon 11 Wrz 06, 15:44:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra wola... to jest ich obowiązek, a nie dobra wola - w cywilizowanych krajach robi się wszystko, żeby jak najwięcej ludzi jeździło na rowerze - u nas się robi nagle spotkanie w pełnym składzie - (UM, Radni, MZD, Media, wszyscy święci) tylko ciekawe czemu na 2 tygodnie przed zamknięciem projektu (fakt, były otwarte warsztaty, a jak było z obecnością np MZD wszyscy wiedzą - trochę to dało, ale w sumie jak widać niewiele, bo najpoważniej sprawę potraktowało kilka osób i Policja).

Dziwne, nie ?

Opowiada się na takim spotkaniu, że MZD "reaguje" na wszelkie sygnały - pamiętacie, jak rok temu posprzątali piach ze ścieżki na AK po zimie dopiero po chyba 2 miesiącach pisania na forum, maili, w końcu wyborcza zrobiła o tym artykuł, i już wtedy nie mieli wyjścia ?
Żebym nie wiedział, jak wygląda sprawa zgłaszania czegoś do MZD przez normalnego obywatela, to może bym i uwierzył.

Takie spotkanie trzeba było robić jeszcze, zanim się zaczął remont Aleii.
Ja rozumiem, że "Porozumienie" jest grupą konsultującą, ale osobiście nie zgodzę się z tym, że z nimi UM się liczy, a z resztą rowerzystów nie - bo to budzi nieprzyjemna skojarzenia, powiedziałbym wręcz "korupcyjne" - skoro ja słyszę osobiście od Prezydenta, gdy mówię, że reprezentuję Częstochowskich Rowerzystów, takie zdanie "nie, Pan by chciał reprezentować, rowerzystów reprezentują Ci, którzy konsultują ścieżki w mieście" (może nie dosłownie, ale taki był sens) to moim zdaniem jest coś grubo nie tak.

W czym jestem gorszy od innych ?

Bo na spotkaniach w MZD mnie nie było, o których mało kto wiedział, bo nie były dla "zwykłych" ludzi, a ja powiedziałem już dawno, że nie będę się zrzeszał w żadnej partii czy organizacji, bo tak mi pasuje i nikomu nic do tego ?

O to chodzi ?

Takie podejście BARDZO mi się nie podoba.
Podziału na lepszych i gorszych tolerował nie będę - albo wszyscy mają równy głos, albo nie ma go nikt.

Widzę, że nie tylko ja mam wrażenie, że to element kampanii, a raczej odpowiedź "na wszelki wypadek" na akcję z 31 sierpnia - komuś się ubzdurało, że należę do jakiejś partii i teraz ma jakieś halo i wymyśla sobie teorię spisku - jeden Harry zmieni wynik wyborów, przez jedną taką akcję...

Coniektórym przydałby się dobry lekarz.

Po co ta cała polityka ?
Nie wiem jak Was, ale mnie osobiście zaczyna wk.....ć, że do działań w konkretnej sprawie dorabia się politykę.


Komuś wyraźnie nie pasuje, że grupa niezależnych osób zaczęła się mocno interesować tym, co się dzieje, a że traf chce, że jest to akurat na krótko przed wyborami, to już ktoś dorobił sobie resztę. Po co tyle nerwów ?
Czego władze się tak boją ? Przecież skoro są tak uczciwi, jak mówią, to nie mają się czego bać.

I nagła zmiana podejścia po tym spotkaniu - Rzecznik rozmawia ze mną jak z równym, (nie tak jak wtedy) Prezydent już nie jest taki zdenerwowany - spokój i rozwaga, czy przemyślane działanie ?

Co się dzieje ?
Jedna akcja, która wyszła spontanicznie narobiła takiego szumu ?

Czy stało się jeszcze coś, o czym nie mamy pojęcia ?

Panie i Panowie, nie wiem jak Wam, ale mi tu zajeżdża polityką na kilometr - ja uprzedzam lojalnie - póki jest bez polityki, to możemy coś działać, robić czy konsultować - jak się zacznie robić politycznie - a już się robi - to wydaję mi się, że naprawdę nie ma co, bo ktoś nas wykorzysta, a potem oleje.

Nie mam zamiaru robić za czyjąś "maskotkę" wyborczą, i sądzę, że ta bardziej doświadczona życiowo część forum też.

Radzę mieć oczy szeroko otwarte.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 12 Wrz 06, 7:24:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobrze powiedziane harry, w tym własnie jest problem, że wrona i jego przydupasy zrobia wszystko żeby się tylko troche wypromować przed wyborami, przez całą kadencję potrzeby zwykłych ludzi mieli w dupie, liczyli sie tylko pielgrzymi i kler, a teraz nagle wrona się zrobił dobry tatuś każdemu wszystko da - ale tylko do czasu jak go ponownie wybiorą, co jest wielce prawdopodobne patrząc na to kto obecnie jest prezydentem i premierem w naszym kraju Evil or Very Mad


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Wto 12 Wrz 06, 10:49:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blabla napisał:
... co jest wielce prawdopodobne patrząc na to kto obecnie jest prezydentem i premierem w naszym kraju Evil or Very Mad



zwracając uwage na PiSiorów to wygrałby Giżyński.. dotychczas poseł pis z naszego regionu.. bedzie startowal.. startowala tez bedzie p. Rozpondek (PO)..

a ja i tak do wyborow nie pojde... Razz .. choc moglbym isc tylko dlatego zeby postawic głos na tego kto mialby szanse wygrac z obecnym prezydentem .. studenci nie zapomna mu tego co zrobil z dekabrystow.. a ludzie tego ze obiecał postawic bariery dzwiekochlonne na rakowie przy DK1 .. obiecał i .. barier nie ma choc mialy byc do konca 2005r (oby tak samo nie bylo ze sciezkami rowerowymi) .. Evil or Very Mad .. Exclamation


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 12 Wrz 06, 15:40:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a ja i tak do wyborow nie pojde...


I w taki sposób możesz w sposób nieumyślny oddać głos na tą "gorszą" opcję i przyczynić się do jego zwycięstwa. Tak samo było podczas wyborów prezydenckich, te osoby, które nie poszły do wyborów, nieumyślnie oddały głos na PiS'uar.


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Sro 13 Wrz 06, 7:55:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fr33 napisał:
zwracając uwage na PiSiorów to wygrałby Giżyński


niby tak ale nie do końca o to mi chodzilo , mialem na mysli to ,że ludzie są tak tepi i wierzą w przedwyborcze obietnice czy to pisu czy wrony, nie wazne, że gadają bzdury i składają deklaracje bez pokrycia - mówia więc pewnie tak zrobią, a potem przez cztery lata trzeba się wstydzic za pseudo prezydentów


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy