wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Reklama "Dnia Bez Samochodu" - potrzebni statyści
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7052 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pią 01 Wrz 06, 10:12:50     Reklama "Dnia Bez Samochodu" - potrzebni statyści Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś (01.09) na pl. Biegańskiego o 16:00 kręcony będzie spot reklamowy "Dnia Bez Samochodu". W reklamie weźmie udział Irek Bieleninik. W związku z tym potrzebni są statyści (oczywiście na rowerach). Wszyscy chętni pomóc zaproszeni są na dziś, na godzinę 15:30 na pl. Biegańskiego. Nie mam pojęcia ile to może potrwać, ale myślę że max. o 17:00 będziecie wolni. Smile Zabierzcie znajomych na rowerach!


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23


Ostatnio zmieniony przez macus dnia Pią 01 Wrz 06, 18:45:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Pią 01 Wrz 06, 13:32:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie wiedziałem o tym wczoraj - na akcji pod Urzędem Miejskim były media, gdybym coś wspomniał to pewnie byłoby więcej chętnych.

Jeśli czasowo się wyrobię, to postaram się przyjechać.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy