wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wypowiedź Leśnikowskiego dla Życia Częstochowskiego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Pon 07 Sie 06, 20:04:39     Wypowiedź Leśnikowskiego dla Życia Częstochowskiego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na forum GW pojawił się wątek nt. artykułu dotyczącego ścieżki w Alejach, wraz z wypowiedzią rzecznika Leśnikowskiego, która zakrawa na kpinę :

Cytat:
Ireneusz Leśnikowski, rzecznik częstochowskiego magistratu z rozbrajającą szczerością informuje: — W alejach nigdy nie było ścieżek rowerowych.
Nadal nie widzi potrzeby, by taka konieczność istniała. — Piesi nie chcą ścieżek w centrum miasta, boją się pędzących rowerzystów — dodaje. — Ścieżki powinny być budowane poza centrum, gdzie mogą być wykorzystane do celów rekreacyjnych.


Pełny tekst jest TUTAJ

Dyskusja na forum GW TUTAJ

Tam się wpisałem, więc tu nie będę dublował - dorzućcie swoje opinie jeśli macie jakieś.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 08 Sie 06, 9:02:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Harry, Twoja wypowiedź jest ekstra, bardzo mi się podoba i zgadzam się z nią w 100%.

Oprócz tej wypowiedzi, również ta o pielgrzymach zakrawa na kpinę. Z nich kasę będą mieli ogromną - z nas niestety :C Tylko niech pomyślą - my mamy głos w wyborach - pielgrzymi nie :] Ale wiadomo - JG i te sprawy i od razu wybory wygrane :]

Coraz bardziej mi się chce śmiać z naszego UM Laughing

Na Masie proponuję jakiś "MAŁY" hałas na nasze władze, co Wy na to ^_^

Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 08 Sie 06, 10:22:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla celów rekreacyjnych to chętnie dam kopa w dupę leśnikowskiemu, po prostu szlak mnie trafia jak słucham, czy czytam nedzne wypociny tego pseudo rzecznika prasowego. Pozostaje tylko nadzieja że po zbliżających sie wyborach leśnikowski rekreacyjnie pójdzie jak najdalej z tego miasta i przestanie wszystkich wkurzać


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 08 Sie 06, 15:27:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba go zaprosić do Krakowa. Niech chłopczyk zobaczy czy nie da się zrobić ścieżek w centrum miasta i czy nie może to być zrobione w symbiozie z pieszymi... W Krakowie na ulicy szerokości 10 metrów można zmieścić: dwa chodniki, kwukierunkową jezdnię, ścieżkę dla rowerów i jeszcze tramwaj!!! A w Alejach się nie da!!!


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 08 Sie 06, 15:59:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
W Krakowie na ulicy szerokości 10 metrów można zmieścić: dwa chodniki, kwukierunkową jezdnię, ścieżkę dla rowerów i jeszcze tramwaj!!! A w Alejach się nie da!!!

nie mówiąc o tym że w Alejach nie ma tramwaju i zamiast 10 mamy 44 metry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Czw 10 Sie 06, 21:51:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Śledźcie temat na forum GW, napisałem gościowi maila, ciekawe czy odpowie Very Happy


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Czw 17 Sie 06, 2:31:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Panie i Panowie, TEN cały cyrk powoli zaczyna mnie mówiąc czysto po Polsku wk....ać, bo inaczej tego nazwać nie mogę.

Mam pewien pomysł, raz chyba już coś takiego było organizowane - domyślcie się, bo nie chce tak otwarcie.

Sądzę, że Elita chyba wie co mam na myśli.

Jakieś propozycje ?


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Czw 17 Sie 06, 8:11:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wal otwarcie , bo nie ma co - trzeba zacząć się upominać o swoje ,a ta cała "ugrzeczniona maska krytyczna" zupełnie do tego celu nie służy....

.....potrzebny jest mocny , bardziej liczebny akcent.... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 17 Sie 06, 16:15:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zrobił bym jakąś pikiete pod UM albo MZD ewentualnie w ramach protestu z alejami zablokować je na przykładowo 40 min
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Czw 17 Sie 06, 16:37:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zablokować by można...ale skrzyżowanie pod UM...było by fajosko... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Pią 18 Sie 06, 2:27:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No więc - coś w rodzaju pikiety pod UM. Głośnej pikiety. W godzinach pracy.
Przydałaby się jakaś przenośna syrena czy coś takiego - oczywiście legalnie tego nie zrobimy, bo trzeba by się zwracać do policji o zezwolenie - dlatego sugeruję udział jedynie pełnoletnich - po co rodzicom niepełnoletnich robić problemy ?

Co do szczegółów, to już "tajnymi" kanałami.
Jakies propozycje na hasła / transparenty i inne takie dziadostwo (w końcu demonstracja Very Happy ) ??


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pią 18 Sie 06, 13:10:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no pomysł w sumie dobry tylko wątpie czy dużo ludzi pełnoletnich by się zgłosiło bo wiekszość w godzinach pracy urzędu po prostu pracuje, więc obsada raczej kiepska sie szykuje


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 18 Sie 06, 15:25:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Harry napisał:
sugeruję udział jedynie pełnoletnich - po co rodzicom niepełnoletnich robić problemy ?


ja osobiście jestem nie pełnoletni ale chciałbym wsiąść udział w tej demonstracji oczywiście na własną odpowiedzialność Exclamation mogę udostępnić megafon na demonstracje. Mam pewne doświadczenie w demonstracjach więc liczę sie z ryzykiem. Myślę że "ekipa szprychy" też dołączyła by sie do demonstracji. Być może zrobimy jakiś transparent i zmotamy paru ludzi. W ramach wyjaśnienia : ekipa szprychy nie robiła by tego żeby zyskać reklamę

Harry napisał:
Co do szczegółów, to już "tajnymi" kanałami.


proponuje przenieść temat do "Strefy" ustalić co i jak poczym informować znajomych. Najlepiej napisać jedno ogłoszenie i niech każdy wyśle wszystkim których ma w kontaktach mailowych. Maila od znajomego przeczytają i żadne anty spamy nie wykryją Very Happy

no i jeszcze link do którego powinno się zajrzeć przed demonstracją Twisted Evil http://www.faczestochowa.most.org.pl/teksty/przydatne.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Pią 18 Sie 06, 21:08:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mówię o tych pełnoletnich po to, żeby nikomu nie robić problemów - ja wiem, ze każdy powie "na własną odpowiedzialność" tylko, że jak coś się stanie to nie będzie gadania, bo wg prawa.... itd. sami wiecie. W każdym razie ja ani ktokolwiek z pełnoletnich nie będzie brał odpowiedzialności za ewentualne takie różne jak coś młodzi wymodzą, a wiem, że fantazję to mają coniektórzy.

Pamiętajcie, że równie dobrze możemy sobie zaszkodzić, więc sprawę trzeba przemyśleć DOKŁADNIE

Sprawa do przedyskutowania, dokładnego zaplanowania i wykonania - nic na żywioł, wszystko musi być opracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Rozumiem, że sporo ludzi pracuje - ale jak zrobimy pikietę poza godzinami pracy urzędu to będzie ona g.... warta, bo sobie pokrzyczymy w powietrze - zresztą nie musi nas być słychać, wystarczy, że będzie widać - nie chodzi mi o jakąś agresywną pikietę z róznymi stadionowymi hasłami, ale raczej o demonstrację siły.

Liczcie się z tym, że w pewnym momencie będzie trzeba się rozproszyć.

Jest jeszcze inna opcja - niedługo znowu przyjdą pielgrzymki - blokada Aleji ?

To władze raczej powinny zauważyć.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 18 Sie 06, 22:07:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Harry napisał:
W każdym razie ja ani ktokolwiek z pełnoletnich nie będzie brał odpowiedzialności za ewentualne takie różne jak coś młodzi wymodzą, a wiem, że fantazję to mają coniektórzy.


Zgadzam się z tobą w 100% i rozumiem co chcesz przez to powiedzieć. Wiadomo że jeżeli jakiś xxx przyjdzie na demonstracje i w wypadku kiedy przyjedzie policja on zacznie rzucać w nich kamieniami to go zwiną i to już jego problem. Wiadomo że nikt nie będzie tłumaczył młodzieży że niewolo rzucać kamieniami w policjantów !! Ale każdy kto idzie/jedzie na manifestacje musi liczyć że mogą (nie muszą) go złapać bez względu na to co będzie robił. Czy będzie stał w tłumie manifestantów, czy trzymał transparent, czy gadał przez megafon zawsze odpowiada za udział w nielegalnej manifestacji. W ekstremalnych przypadkach będzie to napad lub obraza funkcjonariusza.


Harry napisał:
Pamiętajcie, że równie dobrze możemy sobie zaszkodzić, więc sprawę trzeba przemyśleć DOKŁADNIE


To nie ulega wątpliwości. Jeżeli kogoś złapią to ma zapisane w kartotece że był notowany za udział w nielegalnej manifestacji bez względu na konsekwencje tego. Informacja na pewno idzie do szkół i chyba do pracy. Dodatkowo jeżeli ktoś ma wybitnego pecha i będzie kara pozbawienia wolności to gwarantuje że nie dostanie pracy jako kierowca zawodowy. (Pracodawcy podpisują że nie będą zatrudniali w roli kierowców osób z wyrokami pozbawienia wolności)

Harry napisał:
Sprawa do przedyskutowania, dokładnego zaplanowania i wykonania - nic na żywioł, wszystko musi być opracowane w najdrobniejszych szczegółach.


Na pewno nie będzie to impreza na tyle spontaniczna jak masa bo musze przyznać że masa ostatnio nie jest prawie wcale przygotowana.


Harry napisał:
Rozumiem, że sporo ludzi pracuje - ale jak zrobimy pikietę poza godzinami pracy urzędu to będzie ona g.... warta, bo sobie pokrzyczymy w powietrze - zresztą nie musi nas być słychać, wystarczy, że będzie widać - nie chodzi mi o jakąś agresywną pikietę z róznymi stadionowymi hasłami, ale raczej o demonstrację siły.


Większość ludzi pracuje od 10:00 a urząd jest otwarty podobno od 7:30 (nie jestem na 100% pewien) więc można było by zacząć o 8:30 potem kto musi iść to niech pójdzie tym bardziej że nie wiemy ile będzie czasu ma manifestowanie.

Cytat:
Liczcie się z tym, że w pewnym momencie będzie trzeba się rozproszyć.


trzeba będzie postawić ludzi którzy poinformują z której strony nadjeżdza służba porzątkowa i wówczas sie przygotowujemy w inną uliczke jak sie zatrzymają to spadamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 18 Sie 06, 22:21:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 21:13 18.08.2006 ----------

z blokadą aleii dałbym sobie spokój , to trzeba zrobić przed oknami "naszego pana prezydentunia" , coby zobaczył , że jednak istniejemy....
.....a pielgrzymi niech sobie spacerują.....środkiem.....dla nas wystarczyłby 1,5 m pas wydzielony po lewej stronie każdej z jezdni , a po lewej dlatego , że z prawej będą parkingi, a poza tym prędkość ma być baaardzo ograniczona(mówię o modernizowanej 3 aleii)...więc nic nie stoi na przeszkodzie....
A wracając do tematu , taką małą manifestację należałoby zrobić w ciągu najbliższych 2 tygodni i przynajmniej w okolicach godz. 10-11 , ruch urzędasy mają wtedy spory to i jakiś efekt będzie , a jak termin znany to i z roboty na te 2-3 godzinki się człowiek wyrwie bo cel szczytny Laughing Wink

---------- 21:21 ----------

...w sumie to nawet nie musimy blokować ulicy wystarczyłoby , żeby ze 100-150 osób przyjechało pod urząd...pod samiusieńkie drzwi, nikt nie wejdzie - nikt nie wyjdzie....poczekamy hałasu się narobi....może do nas choć urzędniczek-rzeczniczek wyjdzie.....
..a i jakąś petycję z żądaniami mieć warto popartą podpisami kilkuset rowerzystów ( i nie tylko) , to zawsze jakiś argument......


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 18 Sie 06, 22:52:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę pamiętacie petycje w sprawie ścieżki w alejach ?? pogadam z Łukaszem może nam ją da i problem będzie z głowy i do tego podpisy będą w tysiącach a nie setkach :)le to dopiero w niedziele może nawet w poniedziałek Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Nie 20 Sie 06, 11:04:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Tak sobie myślę pamiętacie petycje w sprawie ścieżki w alejach ?? pogadam z Łukaszem może nam ją da i problem będzie z głowy i do tego podpisy będą w tysiącach a nie setkach :)le to dopiero w niedziele może nawet w poniedziałek Sad


No to w takim razie mam taki scenariusz : zbieramy grupę ludzi, żeby było tak min. z 50-100 osób, można podjechać pod UM, tak, żeby nas było widać.
Zrobimy trochę hałasu, a potem pójdziemy Leśnikowskiemu wręczyć petycję popierającą ścieżkę a Alejach (kopię wyślemy wcześniej do GW, może coś napiszą) i udowodnimy, że głosy "za" były już dawno, jeszcze przed remontem.

Mogę mu ją nawet osobiście wręczyć.

Teraz tylko trzeba by szczegóły omówić.

EDIT : Artykuł na ten temat już jest TUTAJ


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Nie 20 Sie 06, 12:10:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludziom można o tym powiedzieć na masie w piątek (chyba że robimy to wcześniej) albo podczas przemówienia Łukasza albo rozdawać jakieś ulotki. jeżeli chodzi i prasę to proponuje wysłać informacje prasową do wszystkich gazet regionalnych. Dziennik zachodni, Życie Częstochowy Wyborcza itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Nie 20 Sie 06, 12:36:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym proponował obgadać to na Masie, albo po Masie - zawsze to lepiej, jak się osobiście ustali niż na forum.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Nie 20 Sie 06, 21:17:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
pod samiusieńkie drzwi, nikt nie wejdzie - nikt nie wyjdzie....poczekamy hałasu się narobi....


I o to kaman Twisted Evil


piter napisał:
może do nas choć urzędniczek-rzeczniczek wyjdzie.....



Na to bym nie liczył ^_^
piter napisał:
..a i jakąś petycję z żądaniami mieć warto popartą podpisami kilkuset rowerzystów ( i nie tylko) , to zawsze jakiś argument......



Z tym raczej nie było by problemu Smile

Marcin napisał:
Ale każdy kto idzie/jedzie na manifestacje musi liczyć że mogą (nie muszą) go złapać bez względu na to co będzie robił. Czy będzie stał w tłumie manifestantów, czy trzymał transparent, czy gadał przez megafon zawsze odpowiada za udział w nielegalnej manifestacji.


A czy mogą mi udowodnić, że ja tam byłem umyślnie a nie np. przejazdem i znalazłem się w złym miejscu i czasie ?

Harry napisał:
Liczcie się z tym, że w pewnym momencie będzie trzeba się rozproszyć.


A jak nas spacyfikują to niech ktoś zrobi zdjęcia do gazet Wink Wtedy będzie o nas głośno Mr. Green

Harry napisał:
Ja bym proponował obgadać to na Masie, albo po Masie - zawsze to lepiej, jak się osobiście ustali niż na forum.


No więc do zobaczenia na Masie ^_^

Jestem gotów na naszą akcję Cool


Pozdrawiam
Piotrek

PS: przesyłam pozdrowienia znad naszego pięknego i dość ciepłego morza Smile


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
t3d1 (usunięty)







Post Pon 21 Sie 06, 12:55:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaczekajcie Zaczekajcie na mnie ... niedawno wrocilem i znow wybywam i niestety na Masie mnie nie bedzie ale ... na manifestacje postaram sie wrocic jesli bedzie w przyszlym tygodniu ... ulotki moge rozdawac tylko w przyszlym tygodniu ... zdjecia nie ma sprawy moge popstrykac ... i co najwazniejsze ...

ZRÓBMY HAŁAS
Powrót do góry
Galeria użytkownika
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pon 21 Sie 06, 15:11:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...taki sprzęd by się przydał.....
http://www.allegro.pl/item122088101_megafon_z_syrena_20w_gratis_od_snopa_f_vat.html
..lub super wymiatacz...
http://www.allegro.pl/item122088200_megafon_z_syrena_bardzo_mocny_600m_gratis_f_vat.html
.....sponsora szukamy!!!!!


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Sob 26 Sie 06, 1:35:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie, że tak zwlekałem po Masie, ale lekkie zamieszanie było, w koncu nie wiedziałem kto zostaje, a kto nie i jakoś tak wyszło...zresztą glinairze stali niedaleko, a akcja do czasu wykonania powinna raczej pozostać bez zbędnego rozgłosu.

Jutro po robocie wrzucę konkretne informacje odnośnie mojej propozycji co i jak, tylko liczę na to, żeby się chętni zadeklarowali, bo jak nie będzie nas za dużo to nie ma co.

Zastanawiam się, czy pisać na publiku - troszkę nie bardzo, a do elity jeszcze nie mam dostępu.

Na potrzeby tego jednego tematu by się przydała, zdaję sobie sprawę, że forum jest obserwowane, i taka akcja nie odniesie skutku, jak wcześniej się o niej UM dowie.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sob 26 Sie 06, 11:21:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

..jak się dowie to tym lepiej.....przynajmniej może nas nie zignorują...
trzeba zapodać info nawet na forum GW , bo jak w takiej konspiracji będziemy o tym gadać to podjedzie z 10 osób , i wyśmieją nas urzędasy....a o policję to bym się nie obawiał , bo to jest bardzo pokojowa pikietka , a nie jakaś zadyma , .....pewnie nawet gwizdków nie będzie , nie mówiąc już o innych sprawach , tak więc trzeba dać info wszędzie tam , gdzie jest to możliwe.....bo inaczej będzie totalna klapa.... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy