wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Nasze dzienne przebiegi ale i nie tylko... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 64, 65, 66  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7015 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 12 Lip 06, 7:21:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
dziś po Częstochowie.....to tu..to tam - i wyszło 53,4 km.....ale gorąc od asfaltu niemiłosierny.... :/ :/ Exclamation

Zgadza się, upał niezły, dlatego my wczoraj teren (zresztą jak zwykle) i chyba niezła średnia nam wyszła jakieś, 24 km/h a dystans 69 km (Cz-wa - Złoty). Przy okazji wypiliśmy parę litrów napojów wszelakich. Na koniec już za Kusiętami podpiął sie do nas samotny szosowiec z Częstochowskiej grupy rowerowej czy jakoś tak, więc trochę podkręciliśmy jeszcze tempo Smile potem pogadaliśmy i powiedziałem mu o naszym forum, był zdziwiony że coś takiego jest. Dobrze jakby chłopaki zajrzeli bo jest ich kilku i konkretni ludzie.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6894 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sob 15 Lip 06, 16:59:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Upał trochę odpuścił czas więc najwyższy na mały wypadzik. Tym razem trasa, której sam nie umiem do końca sprecyzować a to z racji błądzenia po lasach w okolicach Blachowni, Boronowa i Herbów. Z grubsza wyglądało to tak:
Poczesna-Łaziec-Konopiska-...-Olszyna (sam byłem zaskoczony, że tam się znalazłem)-Zumpy-Dębowa Góra-Starcza-Zawada-Poraj-Poczesna
dst-79,6km
czas jazdy-4,01,13
maxkmh-38,6


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Ordynus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6733 (95%)
Postów: 17
Wiek: 42

Częstochowa - Śródmieście

Post Sob 15 Lip 06, 18:10:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dzisiejsza wycieczka: Dźbów – Pałysz (kuźnia) – Pole Golfowe – Kopalnia – Aleksandria – Cztery Kopy (sympatyczna zagroda „Dziełówka”) – Olszyna (spuszczona woda z leśnego zbiornika) – Czułka – Zumpy (polecam leśny odcinek od Czułek do Zumpów, zwłaszcza jego początkowy „dziewiczy” odcinek) – Doły (stawy i dęby, dojazd pod mostem kolejowym)) – Cieszowa (ładny drewniany kościół, żydowski cmentarz – kirkut, pomnik Urbana – tyle że świętego) – okolice Wierzbia (dawna leśniczówka, skąd dojazd do drogi krajowej 906) – Rusinowice (ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci niepełnosprawnych) – Piłka – Pusta Kuźnica (most na Małej Panwi, dalej przejazd przez drogę krajową 11) – Żyłka – Potępa – Borowiany-Odmuchów (tablica z propozycjami tras przyrodniczych, mały zalew na Ligancji) – Krupski Młyn (po drodze leśniczówka o tej samej nazwie oraz żelazny most kolejowy nad Małą Panwią) – Lubliniec PKP (dojazd bezpiecznym asfaltem 8 km aż do spotkania z drogą nr 11 – tej nie polecam!!!, w Lublińcu już bezpiecznie ścieżkami rowerowymi; nie miałem czasu na jazdę bezpiecznymi drogami – pociąg nie poczeka). Dystans 82 km.


Ordynus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość   Tlen    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6894 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Wto 18 Lip 06, 22:49:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie było chętnych na wspólny wypad w związku z tym pojechałem sam. Trasa wiodła po okolicach miejscowości Herby.
dst-107,18km
czas jazdy-5,44,38
maxkmh-36,2


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6931 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Sro 19 Lip 06, 8:39:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wczoraj wieczorową porą samotny wypadzik do poraja..- bardzo , bardzo przyjemna pogoda na nocne pedałowanie....dyst-73,4km(+ to co w ciągu dnia) Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 20 Lip 06, 16:39:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Środa - rajd z Traugutt Bikers Team do ujścia Liswarty do Warty Very Happy

Trasa: Częstochowa - Biała - Kocin - Kuźnica - Trzebca - Kule (ujście Liswarty) - Nowa Wieś - Mszyce - Ostrowy nad Okszą - Kamyk - Częstochowa

Dystans - ok. 90 km
Czas jazdy - czas jazdy - 4.12h
Całkowity czas trwania wycieczki - 7.30 h

Dystans sezonowy - 1718 km Very Happy

Zdjęcia z rajdu możecie zobaczyć tutaj -> http://traugutt.net/lo/turystyka.php?id=25liswarta

Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7004 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 23 Lip 06, 14:43:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przebiegi z piątku... Najpierw wycieczka do Żarek Letnisko - chciałem zobaczyć czy szczepan już całkiem nie zarósł xD - zaczyna zmieniać rasę z białej na czarną. Powrót do Cze-wy i wypadzik z najfajniejszym rowerowym małżeństwem jakie znam :> - do Olsztyna i następnie pomarańczowym przez Zawodzie i Słowik do domku. Aktywny dzionek, chociaż jazda z Żarek około 13:00 przy tej temperaturze nie należy do przyjemnych...
trasa: 102,1 km


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6931 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Wto 25 Lip 06, 1:57:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wieczorno-nocna przejażdżka ulicami naszego miasta...całkiem przyjemnie...bo już zdecydowanie chłodniej ... Wink .....dystansik - 43,7km Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
belmotybe Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6613 (93%)
Postów: 71
Wiek: 42

Grosz - Ostatni:)

Post Sro 26 Lip 06, 1:36:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja dzisiaj super lajtowo... trzeba rozprostowywac kosci... (przestalem jezdzic na 1,5 miesiaca, albo dwa, bo mialem naderwane jakies sciegna w stopie - to jednak nie wina zle ustawionego SPD - i dosc powazne problemy z ukladem trawiennym... malo co na szpitalu sie nie skonczylo... wlasnie do konca wakacji mocne antybiotyki jeszcze mnie czekaja...)

wracajac do tematu:)

dist: 18,37
time: 1:11:25
Vsr: 15,8
Vmax: 36,8

wsio po miescie, a wlasciwie to grosz, srodmiescie, tysiaclecie, polnac, spowrotem po drodze jeszcze jasna gore i rynek wielunski zahaczylem...

przejechane w tym roku: 699,99km:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7004 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 26 Lip 06, 8:09:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to wczoraj niezły wypad... Wybrałem się do Ogrodzieńca i nie wiem co mnie podkusiło, pojechałem tam pieszym szlakiem czerwonym. Błąd. Susza spowodowała, że bardzo długimi odcinkami szlak jest praktycznie nieprzejezdny. Tony piachu powodujące zapadanie się nie tylko opony, ale nawet całej obręczy - koło szło w dół około 10 cm Confused Zajechałem sie na śmierć i w związku z tym droga powrotna asfaltem - nie chciałem ryzykować jazdy w terenie i natknięcia się na podobny problem na innym szlaku. Oprócz tego mordercza temperatura... Powiem wam, że to była najbardziej "energochłonna" wycieczka w mojej karierze.
Osiągi:
dystans: 143,1 km
czas: wyjazd o 8:00 powrót o 18:15
napoje: 3,5 camelback`a - ponad 5 litrów Exclamation Exclamation Exclamation
waga: schudłem 3 kilo - poważnie Exclamation Confused


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7015 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 31 Lip 06, 7:44:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sobotę była setunia klasyk czyli Cz-wa - Mirów - Bobolice - Cz-wa. Upał jak w piecu, piachu jak na pustyni, jednym słowem niezła jazda. Cały czas teren oprócz kawałka przed Mirowem. Średnia tragiczna, jednak wydolność w upale spada. Ale po drodze zdażył się cud: kiedy juz wracałem, na odc. Olsztyn Cz-wa spadł na mnie deszcz, radochy miałem jak małe dziecko. Zużyłem 4 litry wody + 1 piwo. No i ztego upału przejechałem własne okulary. Trochę fotek będzie na moich stronach.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7004 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 01 Sie 06, 9:48:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dane z piątku: rano wycieczka do Żarek, która w związku z gumą szczepana skończyła się w Poraju - powrót do Cze-wy przez Choroń, a po południu Masa i przejazd z Piterem, jego kumplem, Jackiem i Nataszką niebieskim rowerowym przez Dębowiec do Biskupic, olsztyn i Cze-wa. Taki sobie rowerowy dzień...
dystans 107,4 km


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6894 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sob 05 Sie 06, 13:59:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jazda po lasach herbskich
dst-75,31
czas jazdy-3,58,53
maxkmh-34,5


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6931 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Sob 05 Sie 06, 15:52:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...ostatni tydzień , bardzo mokry (czasami) , aczkolwiek jeździ się znakomicie.....318,78 km Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7015 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sob 05 Sie 06, 16:07:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dwa wypady:
Wtorek - Sponiewierałem się po wymyślonej przez siebie trasie obejmującej wszystkie znane mi terenowe podjazdy i zjazdy a więc: początek mirów pierwszy podjazd za stadniną, zjazd droga testową dla amorów Smile, potem w Mstowie podjazd przy zabytkowych stodołach i kilka pomniejszych podjazdów potem przez pola na drogę do Olsztyna, za przejazdem do Kusiąt, podjazd za szkołą zielony, szlak, dojazd do Olsztyna zaraz za barem lesnym podjazd pod Stromą potem zjazd i podjazd pod Biakło (właściwie bikiem Biakła), zielony szlak podjazd za szlabanem potem na asfalcie w prawo do Biskupic przed pierwszym domem w prawo dojazd znów do zielonego ale dalej na czarny i kolejny podjazd i fantastyczny zjazd, dalej na czerwony kolejny podjazd i zjazd po belkach, spokojny powrót czarnym rowerowym do Olsztyna. Jeszcze jeden mały podjazd na zielonym rowerowym i do domciu.
No i był mały krasz test Wink straty: złamany przedni błotnik, zdarty łokieć i kolano i nieźle pocharatany tył uda (jadąc od Olsztyna na pełnej szybkości wjechałem na tą usypaną stertę czarnego żwiru, nie wiedziałem że po drugiej stronie już ją trochę podebrali i zrobił sie półmetrowy uskok).
Wyszło z 60 km, średnia 23 km/h Sad

I w czwartek czasówka po płaskim czyli niebieski rowerowy do Poraja i powrót po żółtym. Dystans 40 km, srednia 27 km/h

To tyle zabawy ,teraz sie pakuje żeby pohasać po górach Smile no chyba że pogoda wszystko schrzani Sad


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6931 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Nie 06 Sie 06, 18:41:44     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...dzisiejszy , bardzo udany wypadzik z ekipą roweromaniaków , w okolice Lublińca , gdzie kilka razy spotkaliśmy się z wycieczką pana Siwińskiego , pogoda super a całkowity dystans to 124,36 km , średniej i maxa nie podam , bo licznik ucierpiał w zderzeniu z Nataszką..... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7108 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 06 Sie 06, 22:00:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i ja tesh dzis pohasalem:
pocztatek olsztyn- czerwony do zrebic - zielony do siedlca potem zloty potok czerwony do zrebic - zielony pieszy do olsztyna - koniec olsztyn bez przystanków

dst 38km
avs 20km/h
time:1,38h

slabo ale dzis mialem tylko cztery godziny snu no i oczywiscie nieco nogi podmeczone wiec tak lajtowo

wciaz szukam kondycji!


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6894 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Nie 06 Sie 06, 22:44:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też dzisiaj nie szalałem. Pojeździłem trochę po okolicznych lasach, potem przez Poraj, Jastrzębie do Siedlca, Rudnika, Starczy, Klepaczki i dalej do domu.
W sumie niewiele bo tylko 56,30km ale bardzo przyjemnie.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7004 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 08 Sie 06, 15:39:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś wycieczka do Siewierza. Chciałem sobie sfotografować zamek.
trasa 104,8 km Very Happy
Dziesiąta trasa powyżej 100 km w tym sezonie Very Happy

Notatka dodana przez szczepana:
Te Exclamation lepiej się pochwal z kim jechałeś do domu Wink



Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6894 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Czw 10 Sie 06, 21:26:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj bardzo ciekawa wycieczka wraz z grupą kolegów. W moim przypadku, w skrócie, trasa:
Fosowskie - Poczesna
dst - 139,7km
czas jazdy - 7,59.02
maxkmh - 43


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6905 (97%)
Postów: 136


Post Pią 11 Sie 06, 23:36:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warszawa-Skierniewice
93km
avs-21,8 km/h

deszcz pokrzyżował plany jechania dalej


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6931 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Nie 13 Sie 06, 11:41:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...tygodniowy dystansik..to 236,72km Wink .....wciąż jest mokro :/


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
rekinekczwa Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6515 (92%)
Postów: 13
Wiek: 32

www.bikeinfo.blog.onet.pl

Post Nie 13 Sie 06, 13:08:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja przedwczoraj Częstochowa - Działoszyn - Pajęczno - Częstochowa Smile w sumie 95 kmów Smile średnia 28,5 km/h Smile


www.bikeinfo.blog.onet.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6894 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sro 16 Sie 06, 10:07:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wycieczka po okolicach Opola - wtorek - wraz z ekipą Nataszki.
dst - 160,02
czas jazdy - 7,48,21
maxkmh - 36,2


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6931 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Nie 20 Sie 06, 20:37:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wycieczka "na rybkę" , któredy to dokładnie nie wiem , bo sporo tych tabliczek było-najlepszy był KIJÓW Exclamation , może michaill opisze dokładniej.... Wink
dystansik - 109,78
czas jazdy - 5,24,36
max - 44,8
średnia - 20,2


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 64, 65, 66  Następny
Strona 22 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy