wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Uzasadnione_pretensjE ! ! !
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Nie 25 Cze 06, 11:53:03     Uzasadnione_pretensjE ! ! ! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

.....kilkukrotnie zauważyłem, że userzy piszą nie tam gdzie trzeba lub dyskusja zbacza na inne tematy co wypacza przedmiot tematu, w którym się toczy Exclamation
...jest to denerwujące, do założenia tego tematu (nie wiem czy w dobrym miejscu, ale jakby coś to admin zmieni) natchnęła mnie uwaga pitera, który był sfrustrowany wypaczaniem tematów, też brałem w tym udział, ale nie miałem gdzie napisać tego co mi leżało na mózgownicy Exclamation


Idea niech ten temat służy do wylewania żalów i wystosowywania uwag pod adresem niesfornych userów Exclamation
Idea jeśli temat się powtarza mamy wysypisko, a jeśli będzie wypaczany i będzie dochodzić do kłótni, to posty te mogą być przesuwane do tego właśnie tematu, przez co temat przedmiotowy będzie nawiązywał do tego do czego został stworzony, a pretensje trafią tutaj Exclamation
Idea poza tym przeglądanie tego tematu przez admina i modów będzie im dawało lepszy obraz całej działalności userów, szybciej będzie można podjąć decyzję czy ktoś już zasłużył na ostrzeżenie czy jeszcze można dać mu szansę Exclamation nie będzie zaśmiecania dzięki temu tematów Exclamation
Idea można tu pisać również uwagi w stosunku do innych użytkowników forum nie związane bezpośrednio z określonymi tematami, czasem coś nas boli, a nie ma gdzie tego napisać Exclamation

...jeśli temat będzie używany zgodnie z przeznaczeniem i będzie w nim ruch to przy większości otworzeń forum, będzie się wyswietlał w nowych postach co spowoduje, że forumowicze zakumają o co chodzi i tutaj przeniosą swoje żale, zamiast robić bajzel Very Happy

...no i nie musimy być złośliwi w tym temacie, ale jeśli będziemy to nie będzie się to przenosiło na inne tematy założone w innych celach

...kolejne wyzwanie dla admina, który jeśli uzna, że to nie jest trafiony pomysł, niech zamyka Very Happy Twisted Evil

Moderowany przez szczepana:
kilka zasad odnośnie pisania:

- podajemy link do tematu, którego post ma dotyczyć, żeby każdy mógł zobaczyć o czym miała być mowa,
- poddajemu nazwę Usera, który rozpoczął zamieszanie
- cytujemy w całości lub części post, który napisał w danym temacie,
- piszemy o co nam chodzi

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Darek_Pn Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6503 (92%)
Postów: 42

Częstochowa - Północ

Post Nie 25 Cze 06, 12:09:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ze ten temat jest przeze mnie... Cry PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKO, JAK CHCECIE TO ODEJDE.. Crying or Very sad


www.liveforspeed.pl - dla wszystkich maniaków symulatorów. SKAD SKOMBINOWAC NAKLEJKE KELLY'SA NA RAME??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Nie 25 Cze 06, 15:16:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobry pomysł z tym tematem. Przedtem tylko mod mógł zwrócić uwagę userowi że coś źle robi, teraz będzie mógł zrobić to każdy. Tylko obawiam się że nie wszyscy będą potrafili przyjąć uwagi na swój temat jeżeli się takie pojawią i zaczną się rozmowy w stylu „xxx czy mógłbyś dokładnie opisywać trasy którymi jeździsz bo twoje posty w temacie nasze przebiegi są mało dokładne”, „yyy to twoje posty są mało dokładne i to ty robisz burdel w każdym temacie” poczym zacznie się kłótnia i oboje dostaną ostrzeżenia. Niemniej jednak zawsze warto spróbować a jak będzie to się przekonamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Nie 25 Cze 06, 16:38:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W jednym temaci może być cięzko się zmieścić, jeśli jednocześnie będzie wiele wątków poruszanych. Chyba będzie lepiej nowy dział założyć. Hmm?



A co do zwracania uwagi za nieodpowiednie posty, to rozsądniej będzie wszystko uprościć do maksimum:
http://img153.imageshack.us/img153/91/aaa3fi.gif

Każdy może oceniać nie swoje posty - albo jest zły i nie powinno go tam być, albo zawiera ciekawe informacje. Oczywiście można się wstrzymać z oceną, i tak trzeba będzie robić z większością. Później na podstawie ocen przyznanym piszącemu wyliczany jest użytkownikowi 'ranking'. W ten sposób można zaznaczać posty (ławiej je później znaleźć). Będzie też pewnie opcja filtracji - czyli słabe, nic nie wnoszące do tematu posty staną się niewidoczne.

Wszystko bez przeładowywania strony, więc jest szybko i przyjemnie i wygodnie. Wkrótce (do 3 dni) wrzucę.

dodane:
do moderatorów: powiedzcie mi, jakie opcje uprościłyby wam wasze zadanie. poki co wiem, że dodam szybkie moderowanie postów (klikasz, wpisujesz i wysyłasz tekst ramki moderacyjnej bez przeładowań).


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Pon 26 Cze 06, 10:09:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...założyłem i już zostałem ochrzaniony...a Darek_Pn myśli, że to on jest najgorszy... Laughing


.......celowo nie podawałem tych danych, bo chciałem sprawdzić czy to się przyjmie Exclamation
....skoro nie było tego od początku, można zacząć stosować od teraz, po co cofać się do historii Exclamation
....temat założyłem po prostu widząc, że na kilku forach dochodziło do zboczeń z tematów zasadniczych Laughing Exclamation
....po za tym jak w temacie dużą rolę mają tu odgrywać ludzie trzymający władze Very Happy Exclamation

........i o to mi chodzi Very Happy
...jeśli twierdzicie, że jest to zbędne to kłódka i wstawiajcie więcej ramek na wielu innych forach Smile chciałem zrobić trochę porządku, a że nie mogę niczego zrobić namacalnie to podałem propozycję, czy się przyjmie i w jakiej formie od was zależy Exclamation Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 26 Cze 06, 10:37:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlaczego twierdzisz, że zostałeś ochrzaniony, moja ramka ma ca celu to, żeby zasady rzucały się odrazu w oczy, no i osiągnąłem to Very Happy

a skoro temat istnieje nadal się rozwija to chyba jest to dośc dobry pomysł


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 26 Cze 06, 11:41:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
moja ramka ma ca celu to, żeby zasady rzucały się odrazu w oczy, no i osiągnąłem to


Mnie ta ramka kojarzy się jednak z ochrzanem niż z pozytywnym znaczeniem :/ Już bardziej by mi się podobały takie dopisy w żółtych ramkach Smile

Moglibyście np. czerwoną ramkę dawać jak już ktoś totalnie przegina, albo coś co chcecie powiedzieć jest bardzo ważne, a żółte jak chcecie coś poprostu dodać, dopisać.

Pozdrawiam
Piotrek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 27 Cze 06, 7:44:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla Dareckiego via Darek_Pn:

„ja nie jestem turysta na mtb!!! A z polskiego to mialem tylko piatki - no w 5 klasie podstawowoki mialem 4 przez debilna lekture ” twoja wypowiedź w temacie „Hamulce tarczowe”

„To jest STRASZNE, wiem, tez mi sie tak kilka razy stalo( po mieszczesliwych ladowaniach poza wyznaczonym dla niego miejscem - ostra gleba, i tak mam po korbie - vide moj opis gg)” twoja wypowiedź w temacie „Rowerowe hybrydy”

„Ja mam 2.1 do dirtu, moga byc?” twoja wypowiedź w temacie „Rowerowe hybrydy”

„dobrze by bylo gdyby jego rower byl za cene z co najmnie 10000, to wtedy by bylo fajnie sie takim rowerkiem przejechac, gorzej jak to jakis 10 latek...” twoja wypowiedź w temacie „Wolę zrobić sam czy oddać do specjalisty”

"I jeszce takie pytanie : Znacie moze taka firme STR? Amortyzatory robi (suspension technology revoltion) Kolega mi mowil ze to podobno "znakomita firma" ale ja o niej pierwsze slysze... On sobie kupil rower z amorkiem STR 785 i podobno jest cudny...(za 99zl ) a Wy co byscie mi polecili do 200 zl? (jak sa jeszce takie) Ze skokiem w okolicach 100mm." twoja wypowiedź w temacie „Jaka korba”

Wystarczy??? Pisanie nie na temat to nie tylko zakładanie tematów „nie na temat”. A ty wrzucasz swoje posty gdzie ci się spodoba. To może trochę samokrytyki??? Nikt ci nie zabrania pytać. Napisałem ci „chcesz o coś zapytać - każdy ci odpowie” Tylko że musimy zrozumieć o co ci chodzi. A w twoich wypowiedziach trzeba się najpierw poważnie zastanowić o czym piszesz. Nie mówiąc już o pisowni, która czasem wyklucza odszyfrowanie słowa. Jeśli nie wierzysz to wklej tego posta do Word`a – podkreślą ci się twoje błędy...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6986 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 12 Lip 06, 9:59:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://dziecineo.prv.pl/


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 12 Lip 06, 11:36:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
http://dziecineo.prv.pl/


No i wszsystko w tym temacie!!! Fantastyczna puenta całej sytuacji!!! Brawo fr33!!!


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy