wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
pretensje #2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 30 Cze 06, 22:59:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

....oj , bikerx , z tymi ch(...) to się wstrzymaj , a jak masz żal to na rowerek i zajeździj....a swoją drogą zamiast mięchem rzucać to trza było na maskę podjechać ...lepiej byś zniósł wynik meczu......

ps. drugi meczyk też nie po mojej myśli..ale mam nadzieję że włosi poradzą sobie z "klosami i podolskimi".... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Pią 30 Cze 06, 23:10:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
..lepiej byś zniósł wynik meczu......

na tym forum już wszystkich postrzegam jako modów, wszyscy tacy mądrzy, przecież forum słuzy do wyrażania poglądów, co złego w miechu jak i tak jest w nawiasach Question spójrz na siebie piter jak j....sz młodych forumowiczów Exclamation Smile
piter napisał:
mam nadzieję że włosi poradzą sobie z "klosami i podolskimi"...

swoja drogą to się zgadzam Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 30 Cze 06, 23:47:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

....może i młodych trochę "doginam" ale bez "twardego" słownictwa , a od ciebie , z racji wieku można wymagać troszkę pisemnej kultury - daj przykład mlodym!!! - a twoje ch....je były bez nawiasów , ani bez gwiazdek , w oryginalnej wersji , więc na przyszłość troszkę pomyśl nim "stukniesz" w klawisz.....

ps. sorki za OT , ale tak , to mi się nie podoba... Evil or Very Mad Exclamation Exclamation


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Sob 01 Lip 06, 23:49:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 00:45 01.07.2006 ----------

piter napisał:
to mi się nie podoba...

mi się wiele rzeczy nie podoba i kogo to obchodzi Exclamation
piter napisał:
na przyszłość troszkę pomyśl nim "stukniesz" w klawisz.....

myślę i nie wiem czy jeszcze stukne niestety bo coraz więcej rzeczy mi sie nie podoba, ale jw. Confused Neutral

Moderowany przez MonteRochee:
nie róbta OT Exclamation
uwaga na nieparlamentarne słownictwo bo będzie "trójkąt"


---------- 23:49 ----------

strażnicy forum bądźcie konsekwentni, są cięższe przewinienia, macie klapki na oczach Question
..proponowałem takie posty przeklejać w inne miejsce i nie byłoby ot Exclamation



..co do tematu: brazylia- Mr. Green upadłe gwiazdy Mr. Green
w dniu dzisiejszym moi faworyci wygrali w obu meczach, cieszę się jak nie wiem co Laughing gepady, lampardy do domu Twisted Evil
..i zostały 4 europejskie drużyny Exclamation finał powinien być ciekawy o ile to będzie włochy-francja (rewanż za mistrzostwa europy 2000) Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 02 Lip 06, 16:07:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako człowiek który wielokrotnie polecał Cię innym forumowiczom muszę się odezwać. Pewnie jak zwykle na tym stracę, no ale trudno... Poprostu po pewnych Twoich postach patrzą na mnie jak na kretyna... Mam nadzieję, że przyjmiesz to nie jako atak tylko spojrzenie z innej strony:
1.
bikerx napisał:
na tym forum już wszystkich postrzegam jako modów, wszyscy tacy mądrzy

Siebie zdaje się też. Spojrz na swoje posty. Wielokrotnie poprawiasz innych użytkowników, mówisz im co i gdzie mają pisać, czasem rypiesz młodych równo... Przejrzyj posty, zobaczysz że tak naprawdę jest. Więc nie miej pretensji że ktoś inny też to robi w stosunku do Ciebie. Nie mówiąc o tym, że te osoby nie powinny tego robić. Od tego są modowie.
2. W Twoich ostatnich postach aż roi sie od mięcha. Każdy z nas rzuci coś czasem ale bez przesady. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale skoro tak dbasz o porządek to sam stosuj się do regulaminu. Przyznasz chyba że trzy ch**e w dwóch linijkach tekstu to trochę przesada.
3. Pisałem Ci kiedyś o pisaniu postów jeden pod drugim - nie wiem czy to ujma na Twoim honorze posłuchać czyjejs uwagi, ale wychodzi że tak, bo nie stosujesz sie tez i do tego punktu regulaminu.
4. Piszę już to nie po raz pierwszy: RAMKA OD MODA NIE JEST OBRAŹLIWA!!!
Ile ich dostałeś na prawie 400 postów??? 3... 4...??? Jak chcesz burdelu to komentuj wszystkie uwagi skierowane w swoją stronę. A najlepiej to znieśmy modów i wszystkie zasady i wtedy będzie ślicznie...
5. I na koniec tak prywatnie ode mnie: to co słyszę od ludzi z forum... Nikt nie lubi teoretyków. Twoje posty były na początku ok. Teraz stają się niewiarygodne. Nikt nie bedzie słuchał kogoś kto tylko o czymś mówi. Praca pracą ale ludzie zastanawiają się czemu tylko piszesz. Było wiele imprez - Masy i wyjazdy, a Ty przez 151 dni obecności na forum byłeś z nimi RAZ...........
To tyle. Dla jasności: nie są to tylko moje przemyślenia i mam nadzieję że podejdziemy do tego dojrzale, a nie po przedszkolowemu Confused Confused Confused


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Nie 02 Lip 06, 17:57:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...skoro aż tyle uwag mają wszyscy do mnie i kierują to przez pośredników to spadam, przeszkadzał nie będę, bawcie się dobrze beze mnie jeśli jestem niewiarygodny, a kiedy i z kim jeżdze to moja sprawa.........i tak od jakiegoś czasu to forum robiło się dziecinne, chciałem troszkę wnieść ale skoro mam coś narzucać????!!!........łatwo się mówi komuś kto pracuje parę godzin dziennie i nie ma co z czasem zrobić, niektórym go brakuje, może odpowiesz że też mogłem zostać nauczycielem (z tym że nie chciałem)........nie ma sensu się uwywnętrzniać, życze wszystkim wszystkiego dobrego, myślę że za sprawą forum nikt na trasie kija w szprychy mi nie wsadzi Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 03 Lip 06, 11:55:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i jak wymagać rozsądku od młodzieży jak dorosli zachowują się jak dzieci i obrażają nie wiadomo na co Rolling EyesA co do pracy i wygospodarowania parę chwil na przejażdżkę każdy z nas ciężko pracuje mój mąż po 10-11 godzin a i tak znajdzie troszkę czasu dla żeby pojeździć dla przyjemności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 04 Lip 06, 19:22:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bikerx napisał:
spójrz na siebie piter jak j....sz młodych forumowiczów

Uważam że dobrze że ktoś stara się trzymać ład na tym forum. Fakt że czasem uwagi są nie zawsze są przyjemne ale czasem lepiej dostać opieprz żeby na przyszłość się poprawić.

Ja dostałem kilka razy opieprz za ortografie i teraz staram się pisać „poprawną polszczyzną”

bikerx napisał:
na tym forum już wszystkich postrzegam jako modów, wszyscy tacy mądrzy


Moim zdaniem jest to pozytywne. Tak to zawsze można powiedzieć ze modowie się skumali ale jak otrzymuje się uwagi od wszystkich to znaczy że coś jest nie tak.. Xelibri też popełniał błędy ale zrozumiał że robi źle i teraz jest porządnym użytkownikiem który rzadko dostaje ramki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 04 Lip 06, 22:11:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze w ramkach jest sporo racji i tu nie chodzi o to ze wszyscy to modzi. mysle ze forum tworzymy my wszyscy i my wszyscy najlepiej sie pilnujemy nawzajem. ja nie mialbym nic pprzecwiko jezeli ktos zwrucilby mi uwage.


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 12 Lip 06, 9:59:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://dziecineo.prv.pl/


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy