wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ..... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 06 Lip 06, 10:28:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Francja zrobiła na mnie duże wrażenie, więc im będę kibicował w finale.



Ja również będę im kibicował Smile

Nie lubię Włochów, cwaniakują za bardzo Wink

Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6907 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Nie 09 Lip 06, 0:29:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

..i sprawa 3 miejsca jest już rozwiązana...trochę szkoda portugalczyków , ale był to ich kolejny mecz , w którym byli jacyś bezradni....zasłużone zwycięstwo niemców i to tyle....
...jutro , mam nadzieję , będzie piękne widowisko - wygrają lepsi..... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Reklama
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Nie 09 Lip 06, 13:15:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mecz mi się bardzo podobał, walka na całego. Zasłużona wygrana Niemców a Portugalczycy - tak jak pisał Piter - jakby byli bezradni Wink

Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 09 Lip 06, 14:20:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lehmann dał pograć Kahnowi Laughing a Klinsmann rezerwowym Very Happy
wygrana w zasłużonym stylu, gdyby Niemcy nie byli gospodarzami nigdy bym się "nie zgodził" aby zdobyli nawet 3 miejsce Wink

dziś mega święto w lokalnym barze Włochy - Reszta świata czyli Francja Very Happy
i tak jestem za resztą świata, kto zna pochodzenie reprezentantów Francji ten wie o co mi chodzi Smile

OLE Exclamation



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6907 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Nie 09 Lip 06, 23:22:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...pozostał taki mały niedosyt....lecz przy karniakach też trzeba być lepszym....a Zidane?...facet stracił panowanie nad sobą....przykre... :/

.....i po mistrzostwach Wink .....


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 10 Lip 06, 7:05:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No trochę się zawiodłem... Na meczu i na Zizu... Swoją drogą ciekawe co mu "materac" musiał powiedzieć, że się aż tak wściekł xD Mecz był podobny do wszystkich rozgrywek o wysoką stawkę - dominowała obrona. Goście bali sie zaatakować, żeby się nie naciąć na kontrę. Aczkolwiek wydaje mi się, że Francuzi mieli więcej z gry. Niestety decydowały karne, a to najbardziej niesprawiedliwe rozstrzyganie tego typu meczy...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 10 Lip 06, 8:29:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Karne - wielka loteria. Szkoda, że mecz nie zakończył się w 'regulaminowych' 90 a potem 120 minutach. Ogólnie mecz mi się podobał, szkoda mi tylko Zizou, że odszedł w takim stylu.

Po mistrzowstwach - i czym my się teraz będziemy zajmować xD

Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7017 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pon 10 Lip 06, 12:11:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Włosi - potrafią robić super samochody ale w piłkę też potrafią grać Very Happy ..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6907 (98%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Pon 10 Lip 06, 17:56:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z ostatniej chwili!!! podobno "materac" powiedział "zizu" , że po mundialu ma objąć stanowisko głównego trenera naszej reprezentacji... Laughing Laughing Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6959 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 10 Lip 06, 18:48:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
z ostatniej chwili!!! podobno "materac" powiedział "zizu" , że po mundialu ma objąć stanowisko głównego trenera naszej reprezentacji...



Nie, nie - powiedział mu, że gra jak Rasiak Laughing ^_^


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 11 Lip 06, 7:19:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak na poważnie:
"Zinedine powiedział mi, że Materazzi powiedział coś bardzo poważnego, ale nie chciał mówić o szczegółach. On wyraźnie nie chciał o tym teraz rozmawiać. Wszystko będzie jasne za kilka dni" - zdradził Alain Migliaccio."
Mają to podobno ogłosić w ciągu kilku dni na konferencji prasowej. Podoba mi sie wypowiedź Macieja Szczęsnego:
"Francuz nie powinien tego robić. Wiem, że to trudne, bo Włosi są mistrzami prowokacji. Zidane usłyszał kilka słów. I nieważne, jak bardzo były paskudne. Mógłbym zrozumieć, gdyby plunął za to Materazziemu w twarz, ale nie powinien go bić. Najlepiej, gdyby potraktował go tak, jak Włoch na to zasłużył, czyli jak g... na chodniku - dodał Szczęsny".
Zwłaszcza ten chodnik taki "życiowy" xD


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Wto 11 Lip 06, 14:50:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Najlepiej, gdyby potraktował go tak, jak Włoch na to zasłużył, czyli jak g... na chodniku - dodał Szczęsny".
Zwłaszcza ten chodnik taki "życiowy" xD


Czyli nie powinien go uderzać w klate z bańki tylko zdeptać korami Laughing i pójść do szatni.

A tak na poważnie to podobno powiedział mu coś Materazzi o jego rodzinie i pochodzeniu na które Zizu jest mega wyczulony niby Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy