wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Wybór szkoły średniej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7080 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Czw 05 Sty 06, 16:07:23     Wybór szkoły średniej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak niektórzy zapewne się orientują niedługo stanę przed wyborem szkoły średniej (a wizja ta wogóle mnie nie cieszy). W związku z tym mam prośbę, głównie do tych którzy niedawno stali przed tym samym zadaniem, o to żeby napisali o swoich szkołach, ich klimacie, ilością punktów jakich będę potrzebował by dostać się gdzieś itd. Zaznaczę że mnie interesują raczej ogólniaki. Z góry dzięki.

P.S.
Nie jestem jakimś orłem w szkole więc nie wspominajcie o Norwidzie, Sienkiewiczu... Smile


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
spryciarz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6844 (97%)
Postów: 34

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 05 Sty 06, 17:57:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OOO...fajny temat widze, ja także niedługo stane przed wyborem średniej szkoły Wink ...i też nie mam pojęcia gdzie by tu iść Sad a tak samo nie jestem orłem w nauce. I dołączam się do prośby o opisanie szkół i ich klimatu.

Aha jak nie wiesz ile trzeba było mieć punktów do jakiej szkoły to zajrzyj na https://czestochowa.edu.com.pl/Kandydat/ w zakładce "progi punktowe" masz ile trzeba było mieć pkt do jakiej szkoły w tamtym roku Mr. Green


Chcę dożyć czasów kiedy w Polsce rowerzysta będzie miał na ulicach pierwszeństwo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Reklama
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7080 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Czw 05 Sty 06, 18:50:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako, że jestem już prawie absolwentem Kopernika, mogę polecić tą szkołę... o ile nie trafisz na takiego jednego nauczyciela (z takim jednym... Mr. yellow Wink ) . Jeśli nie chcesz się uczyć i tak bez problemów będziesz zdawał (minimum wysiłku wskazane). Choć lepiej się przykładać już od początku, bo przed maturką ciężko może się zrobić Confused . Ludzi można, sporo fajnych poznać, minus to to, że szkoła jest trochę ciasna... ale można się przyzwyczaić Mr. yellow

Z wyborem szkoły, też miałem dylemat, w końcu padło na VII LO. Największa wada - nasz informatyk :] .

I może, nie pytajcie, kto którą szkołę poleci, bo każdy będzie swoją szczególnie zachwalał, tylko zapytajcie o to co jest dla was istotne: wielkość, jakość lekcji, kadrę nauczycielską, wyposażenie, atmosferę itp, itd.

/ PS. Nie było jeszcze takiego tematu? :> /


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7078 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 05 Sty 06, 19:58:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:

/ PS. Nie było jeszcze takiego tematu? :> /

Ja tam teraz nie jestem w temacie już, ale niech sobie chłopaki porozmawiają Very Happy
Topic był, ale o studiach niby Mr. Green



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6916 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 05 Sty 06, 21:02:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak a propo szkoły średniej chodzi / chodził ktoś do technikum ?? Bo zastanawiam się czy tak niebyło dla mnie lepiej. Uczę się rok dłużej i jestem TECHNIK coś tam (jak to brzmi Very Happy ) i jak tam później z dostaniem się na studia czy nie łatwiej się dostać np. na infe będąc Technik informatyk ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6925 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Czw 05 Sty 06, 21:23:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat o średniej szkole już był, bo ja zakładałem(chyba xD ).
Ja jestem aktualnie w pierwszej klasie w Norwidzie, orłem też nie jestem a jednak tam wylądowałem. Na początku 3klasy gimnazjum martwilem się o to czy się chociaż dostane do TZN'u, ale pod koniec się "troche" podciągnełem... Miałem 137ptk i to wystarczyło. Warto jest po zdobywać jakieś pierwsze miejsca w zawodach bo za to można dostać chyba do 10ptk. Obawiałem się że w norwidzie trafie na bande kujonów, ale myliłem się, uważam że trafilem na spoko klase. Apropo nauczycieli, niektórzy są fajni natomiast inni beznadziejni.


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7080 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Czw 05 Sty 06, 22:03:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Tak a propo szkoły średniej chodzi / chodził ktoś do technikum ??


Mój brat chodzi do Prusa, na kierunku technik-mechatronik. Ja osobiśce nie lubię tej szkoły i chyba trochę racji mam. Na 31 osób: 30 jest zagrożonych przynajmniej z jednego przedmiotu, a 2 są zagrożone z 15/15 przedmiotów Mr. Green Mr. yellow Mr. Green ... mój brat wychodzi na kujona xD

Co do punktacji... przy 140pkt nie powinno być już większych problemow z dostaniem sie do szkoly. W 2005r kumpel miał chyba 114 i dostał się do mojej szkoły. Wszystko zależy przede wszystkim od poziomu trudności egzaminu gimnazjalnego i warto się do niego przyłożyć! Na rekrutację miałem 157pkt, a uczyć się prawie nie uczyłem xD


Cytat:
Apropo nauczycieli, niektórzy są fajni natomiast inni beznadziejni.


Dokładnie... ważny, żeby najlepsi nauczali najważniejszych dla nas przedmiotów.

Andrzej napisał:
Obawiałem się że w norwidzie trafie na bande kujonów


Ja też. Nasza polonistka też się chyba takich spodziewałą, a skończyło się na "banda debili", "dzieci niedorobione", "co ja tutaj robię?!" Mr. Green (ona tak o nas Laughing )


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7080 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Czw 15 Cze 06, 9:16:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat aktualny jak nigdy dotąd. Wink

Mój wybór padł na (kolejność wg. priorytetu):
- Mickiewicz
- Dąbrowski
- Żeromski

Oczywiście klasy humanistyczne. Z egzaminów: humanistyczny - 46, matematyczny - 21 (hahaha). Z ocen 49 pkt, czyli razem mam 116 pkt. Wg. moich przewidywań. Nienajgorzej chyba.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6956 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 15 Cze 06, 10:30:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałem następująco (wg. priorytetu):

Traugutt
Kopernik
Dąbrowski

Wyniki egzaminu:
mat-przyr: 37 pkt.
Human: 38 pkt.

Wraz z resztą punktów przy rekrutacji (oceny, pasek itp.) - 138 pkt.
Dodatkowo będę miał najprawdopodobniej wpisany konkurs z astronomii, więc dojdzie ze 3-4 pkt.

Mam nadzieję, że przy takiej ilości punktów dostanę się tam, gdzie chcę się dostać ^_^

Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6916 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 15 Cze 06, 19:07:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie

Norwid
Kopernik
TZN (to tak na wszelki wypadek)

Z egzaminów 81 punktów. Miałem 40 i 41 ale nie pamiętam z czego więcej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Agorek Kobieta



Status: Offline
Dni: 6570 (93%)
Postów: 2
Wiek: 36

Czę100chowa/Aleja Pokoju

Post Sob 17 Cze 06, 17:03:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja polecam wszystkim Mickiewicza, 2 lata temu przyjmowali juz od 115 punktow (chyba, nie jestem pewna Wink ) w kazdym razie szkola jest ok Smile


Is that a light at the end of the tunnel that I see...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7078 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 17 Cze 06, 18:05:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Agorek napisał:
Ja polecam wszystkim Mickiewicza, 2 lata temu przyjmowali juz od 115 punktow (chyba, nie jestem pewna Wink ) w kazdym razie szkola jest ok Smile


wszystkich co znałem z Mickiewicza wyszli w tym roku z tamtąd, tak źle nie było, ale rewelacyjnie też nie Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6956 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 29 Cze 06, 15:10:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i dostałem się do Traugutta z ilością punktów 142 Very Happy

Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6976 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 29 Cze 06, 15:17:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To gratuluję. Zapewne na ilość Twoich punktów miały wpływ Twoje "kosmiczne" osiągnięcia Very Happy Echhhh... kiedy to było jak sie do średniej szło...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6956 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 29 Cze 06, 15:24:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arektacana napisał:
Zapewne na ilość Twoich punktów miały wpływ Twoje "kosmiczne" osiągnięcia



No właśnie nie ^_^ 75 pkt miałem za egzamin, 8 pkt. za świadectwo z paskiem, 55 pkt. za oceny i 4 za konkurs z astronomii ^_^

Za to 'kosmiczne osiągnięcie' punktów nie przyznają (nie ma kategorii xD ) Wink

Pozdrawiam
Piotrek

PS: A gdzie dostała się reszta użytkowników z 3 kl. gim ?


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7014 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 29 Cze 06, 15:33:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja chodzilem do Zespolu Szkól Zawodowych nr.3 przy ulicy Łukasinskiego (tzw. "kuźnia talentow") .. nie ma juz tej szkoly wiec nie moge polecic ale ... ta szkoła zostala wcielona do szkoly na Prusa.. Wink.. jak by ktos mial zaciecie techniczne to moge polecic... warto tam isc bo mozna sie duzo nauczyc.. Smile


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6916 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 29 Cze 06, 15:55:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dostałem sie do Technicznych Zakładów Naukowych na kierunek Technik Informatyk Smile

fr33 Jaki kierunek kończyłeś ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7014 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 29 Cze 06, 16:09:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
....

fr33 Jaki kierunek kończyłeś ??


ja konczylem Elektronike Ogolna. bardzo dobry kierunek do pozniejszej nauki na studiach o charakterze technicznym.


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 136


Post Czw 29 Cze 06, 16:42:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a do jakiej klasy będziesz Piotrek chodził w traugucie Question bo też się dostałem Smile


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7080 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Czw 29 Cze 06, 17:39:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem uczniem klasy 1f VI L.O. im. Dąbrowskiego. Smile


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6956 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Czw 29 Cze 06, 19:35:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wojtek napisał:
a do jakiej klasy będziesz Piotrek chodził w traugucie



1D, było by miło, jakbym miał kogoś znajomego w klasie, bo wszyscy, których znam to dostali się do innej klasy Laughing Na razie zostałem sam jak palec Laughing

Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7078 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Czw 29 Cze 06, 20:55:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fr33 napisał:
ja chodzilem do Zespolu Szkól Zawodowych nr.3 przy ulicy Łukasinskiego (tzw. "kuźnia talentow") .. nie ma juz tej szkoly wiec nie moge polecic ale ... ta szkoła zostala wcielona do szkoly na Prusa.. Wink..


hehe to ja chodziłem do Z.S.Z nr 1 na Bór
tam to dopiero była wylęgarnia talentów nie to co na "Łukasza" Laughing
to były niezłe lata "koledżu" miło wspominam
w tej chwili już ta szkoła też nie isnieje, została wcielona do Żeromskiego i 3/4 nauczycieli tam pracuje teraz
w budynku mojej szkoły średniej jest teraz AJD jakiś wydział chyba historyczny Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 136


Post Czw 29 Cze 06, 23:43:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piotrusb napisał:
1D, było by miło, jakbym miał kogoś znajomego w klasie, bo wszyscy, których znam to dostali się do innej klasy Laughing Na razie zostałem sam jak palec Laughing


ja do 1C bodajrze Smile ale "jakby nie było, będzie bardzo miło" Wink cya


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6956 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pią 30 Cze 06, 8:38:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wojtek napisał:
ja do 1C bodajrze



Czy to przypadkiem nie jest ekonomiczna ? Jeśli tak, to będziesz chodził z moimi kolegami do klasy - Łukasz Chwojko i Kuba Adamus ^_^

Pozdrawiam
PIotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy