wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Atrakcyjna domena Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Za którą opcją się opowiadasz?
Kupić większy serwer i domenę cfr.pl (~160zł/rok)
42%
 42%  [ 6 ]
Kupić tylko większy serwer (99zł/rok)
35%
 35%  [ 5 ]
Kupić tylko domenę, serwer bez zmian (~130zł/rok)
7%
 7%  [ 1 ]
Serwer i domena bez zmian (59zł/rok)
14%
 14%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 14

Autor Wiadomość
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6740 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pon 22 Maj 06, 19:51:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale w sumie po co zmieniać domene ?
Wydaje mi się, że większy serwetr tylko i tyle Smile
Cfr.kom.pl , a cfr.pl to nie duża różnica.........
Ja również się coś dorzuce Smile


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin_Rakow Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6542 (93%)
Postów: 34
Wiek: 33

Cz-wa - Stary Raków

Post Wto 23 Maj 06, 15:25:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze w domenie czest.pl ? to by bylo sensowne.. takie bez reklam.. na pewno sie da.. Cool a moze pomyslimy o portalu ? i mozna by zrobic taka "wielka baze danych" zeby oprocz forum byly juz gotowe artykuly na kazdy temat Razz moze to by bylo rozwiazanie... Razz procz pelnego forum informacjii, mozna by zrobic cos w stylu wielkiego FAQ rowerowego.. Smile i z czasem kazdego nowego tematu ktorego nie bedzie.. a pojawi sie na forum mozna robic kolejne arty Smile pomyslmy o tym Smile


Sorry za byki Smile ==>>Pozdro @ll<<==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6740 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Wto 23 Maj 06, 15:41:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin_Rakow napisał:
moze pomyslimy o portalu ?


Myśle, że to niezły pomysł...... Smile
Popatrzcie jak inne forum rowerowe ma to rozwiązane:
-forum: www.bikepl.com/forum
-portal: www.bikepl.com
Możnaby np. zamiast galeri na forum zrobić galerie na stronce Smile
Napiszcie co o tym sądzicie Wink


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 23 Maj 06, 16:50:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin_Rakow napisał:
Cool a moze pomyslimy o portalu ? i mozna by zrobic taka "wielka baze danych" zeby oprocz forum byly juz gotowe artykuly na kazdy temat Razz moze to by bylo rozwiazanie... Razz procz pelnego forum informacjii, mozna by zrobic cos w stylu wielkiego FAQ rowerowego.. Smile i z czasem kazdego nowego tematu ktorego nie bedzie.. a pojawi sie na forum mozna robic kolejne arty Smile pomyslmy o tym Smile


myślę że niema sensu tworzyć osobnego portalu tylko rozbudować www.szprycha.com poprzez dodanie odpowiednich działów np porady sprzętowe Cool myślę że Konrad z Łukaszem nie będą mieli nic przeciwko Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Wto 23 Maj 06, 16:52:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę sobie: Marcin_Rakow i XeLiBrI napiszą jakieś 50 dobry artykułów, opisów tras, zrobią setki fotek, opiszą okolicę, zrobią FAQ rowerowy a ja to tylko wrzucę (w 5minut) Laughing Mr. Green .

Zobaczcie temat "Nowosci i propozycje zmian". Po prostu nie ma komu tego robić. Ludzie mają swoje prywatne życie i wolą jeździć, niż pisać. Przeszkodą nie jest "bariera techniczna", tylko sensowność wprowadzania takich rzeczy.

Przy okazji odnoszę wrażenie, że nie wiesz co to jest domena internetowa i o czym wogóle mówimy :]. Te z reklamami to nie są prawdziwe domeny. I nie rozumiem, dlaczego dąrzycie do wydłużenia adresu. Może odrazu weźmy sobie: www.czestochowskie-forum-rowerowe.ids.czest.pl albo jeszcze dłuższą... Zawsze mi się zdawało, że im krótsza, tym lepsza: wklepanie cfr.pl zajmuje pare sekund i to bez zastanawiania się, czy .com, .czest, czy co tam jeszcze.

Domena i adres mają ułatwić życie użytkownikom. Jak jest teraz, może zostać - mnie to różnicy większej naprawdę nie robi, tylko przyszłość forum jest bardzo obiecująca i lepiej o tym już teraz pomyśleć.

Tyle. (matura mi dziś nie specjalnie poszła Wink )


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Marcin_Rakow Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6542 (93%)
Postów: 34
Wiek: 33

Cz-wa - Stary Raków

Post Wto 23 Maj 06, 20:42:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wiem Speedy co to domena Wink nie jestem taki glupi Razz
A co do tych artow.. kto mowi ze trzeba to zrobic wszystko na raz? mozna stopniowo.. zeby kiedys powstala z tego porzadna baza danych najbardziej oczywistych i potrzebnych Wink Ale Ty tu trzymasz wladze my dajemy tylko propozycje jak mozna w pewien sposob ulatwic sobie zycie Smile o tym czy to wypali musisz Ty zadecydowac Cool


Sorry za byki Smile ==>>Pozdro @ll<<==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 03 Cze 06, 14:31:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od paru dni mamy większy serwer, ale piszę dopiero teraz. Założyłem z własnych funduszy, dorzucić mają się właściciele www.szprycha.com które też hostuje. Także kwestia serwera załatwiona.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy