wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Sami Oceńcie :!:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6671 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Sro 31 Maj 06, 11:12:27     Sami Oceńcie :!: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łoooooooo chłopie jaki ty irytujący jesteś, weź znajdź sobie jakieś forum o DH i tam sie wywnętrzaj i spuszczaj na swój cudowny rower, nie podoba ci się temat o wadze, to go nie czytaj, nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie pisz, wg twojej teori twoja rama to tez średniak bo ramy karpiela ważą ponad 4 kg i co z tego, jak bys nie zauważył albo nie miał o tym pojęcia to chłopaki rozmawiali o ramach do xc

Moderowany przez szczepana:
temat wydzieliłem z tego ponieważ uważam, że temat był dobry a wypowiedź Cyśka co najmniej nie na miejscu, nie pierwsza na tym forum więc jest jak jest, możecie powiedzieć co o tym sądzicie, ale ja oponuję za usunięciem tematu, niech zadecyduje Admin, ale najpierw proponuję niech uzytkownicy to przeczytają Exclamation



........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6970 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 31 Maj 06, 11:18:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Człowieku czy ci się podoba czy nie to ty i specyfika twojego sprzętu jest na tym forum w zdecydowanej mniejszości. Jeżeli ktoś chce mieć lekki rower to nic ci do tego. Świat nie kończy się na twoim wypasionym sprzęcie a widząc choćby ludzi na masie przekonasz się że stanowicie - w sensie FR, DH czy innego skakania po drzewach - może 10% ilości bikerów. Twoje szczeniackie wypowiedzi w tej kwestii nie od dziś nie robią już na nikim z nas żadnego wrażenie. Z pewnością nikt nawet nie zamierza ich brać pod uwagę. Od samego początku twojego uczestnictwa na tym forum nie napisałeś nic co nie skażone by było ironią, pretensjami, krytykanctwem i wyśmiewaniem. Zastanów się co ty w swym życiu osiągnąłeś, bo to, że ty "też skaczesz" nie oznacza że jesteś w tej kwestii jakimś guru, a tak wynika z twoich postów. Nie obstawiasz wszystkich miejscówek na tym świecie i są jeszcze miejsca gdzie jeżdżą też inni. To, że ty ich nie widziałeś to nie oznacza że tego nie robią "mistrzu". Ton twoich wypowiedzi nie zmienił się od monentu otrzymania ostrzeżenia. W związku z tym droga dla nas moderatorów stoi otwarta. Krótko mówiąc - jak nie odpowiada ci to co piszą tu ludzie to spadaj. Nie masz żadnego obowiązku pisania tutaj. Na pewno nie będziemy płakać. To tyle co mam do powiedzenia w twojej kwestii. Nie mam zamiaru zniżać się w przyszłości do forumowj dyskusji z tobą. Jak masz mi coś do odpowiedzenia - zapraszam na rozmowę w cztery oczy na Masie. No chyba że znów zaczniesz straszyć kolegami - wiemy że to lubisz...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7071 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 31 Maj 06, 12:18:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cysiek napisał:
Rower to przyjemnosc a nie dzielo sztuki i ma sprawiac radosc z jazdy...


dobre dobre zaprzeczasz sam sobie Laughing , a kto ma najlepszy i najfajnieszy rower na forum, aha i najdroższy Question Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7009 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 31 Maj 06, 16:42:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że nie ma co zamykać tematu, bo sam w sobie jest ważny, i napewno jeszcze nie jeden użytkownik będzie miał w tej kwestii coś do powiedzenia, a posty niekonstruktywne, a tym bardziej rażące będą usuwane




© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved




Ostatnio zmieniony przez szczepan dnia Sro 31 Maj 06, 22:31:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6651 (94%)
Postów: 490


Post Sro 31 Maj 06, 18:51:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:

Ja uważam, że nie ma co zamykać tematu, bo sam w sobie jest ważny, i napewno jeszcze nie jeden użytkownik będzie miał w tej kwestii coś do powiedzenia, a posty niekonstruktywne, a tym bardziej rażące będą usuwane


o i to jest dobre podejście, miałem o to rozwiązanie wnioskować, napiszę OT bo nie warto zakładać tematu cyśka, co on robi jeszcze na tym forum, czepia się wszystkiego i wszystkich, coś można napisać z uśmiechem na ustach, a on od razu człowieka jawnie opierdziala, mimo że nie zna osobiście, kto gówniarzowi dał takie prawo, ma ostrzażenie, ludzie trzymający władze - reagujcie na chamstwo w jakiś bardziej zdecydowany sposób, a nie wstawiając kolejne znaczki ostrzeżeń, ile można.......... Smile niech się zapisze do forum frustratów Exclamation Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7073 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 31 Maj 06, 20:22:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temat zamknąłem tymczasowo, żeby postronne osoby nie odpisywały w tej kontrowersyjnej sprawie. Po prostu miałem trochę zajęć i działanie chciałem zostawić na później. Zapomniałem odblokować chyba... Embarassed

W każdym razie konto cyśka jest już zablokowane.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6909 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 31 Maj 06, 21:38:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja w pełni zgadzam sie z wypowiedziom Arka jeżeli chodzi o temat to uważam że powinien być otwarty bo każdy ma swoje zdanie i nowi forumowicze też powinni móc sie wypowiedzieć jaki jest ich stosunek do wagi sprzętu i nie możemy im tego uniemożliwiać przez to że jeden... myślę że mogę użyć tu sformułowania niewychowany albo co najmniej niekulturalny user ma inne zdanie i nie potrafi wyjawić tej opinii na poziomie ludzi kulturalnych oraz szanujących innych i potrafiących sie dostosować do regulaminu forum a za takich uważam naszych forumowiczów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6897 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Sro 31 Maj 06, 22:08:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

..widać , że chłopakowi się już nieźle w garach popierdzieliło od tego skakania......to tyle....szkoda czasu....
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 31 Maj 06, 23:06:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cysiek napisał:
... Skoczyc 15 cm i zlamac obrecz nie trudne jak ma sie obrecze za 30zl i to na laczeniu kleka jak wiekszosc, zaden wyczyn.



łamanie obręczy jest "wyczynem" ?

to chyba raczej najzwyklejsza usterka;)


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6897 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Sro 31 Maj 06, 23:07:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

.... a co do obecności na forum....o..nie! , zdecydowanie jestem na NIE - usunąć!!!! Exclamation ....ciśnienie przynajmniej na forum się unormuje.... Wink




Ostatnio zmieniony przez piter dnia Sro 31 Maj 06, 23:09:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7007 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 31 Maj 06, 23:08:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy jak bym złamał taka za 300zl to wtedy był by "wyczyn" ?Very Happy

jak myślicie? Wink


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
heg Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6547 (93%)
Postów: 86
Wiek: 36

Poraj

Post Czw 01 Cze 06, 0:13:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ano trzeba by się nieźle napocic żeby ją złamać

bo ta za 30 to wstyd

Wiem ze admin to w pewnym sensie bógi, a bogów sie nie poucza, ale ten temat juz sie nie rozwinie tylko off będzie rósł. To albo temat "łamanie obręczy" albo "wyczyny" a ten zamykamy. i jest gitara Very Happy


smaruje łańcuch
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen Jabber  
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6651 (94%)
Postów: 490


Post Czw 01 Cze 06, 11:03:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
W każdym razie konto cyśka jest już zablokowane.

...no i wreszcie odpowiedzialna odpowiedź, temat można zamknąć bo nie ma już nad czym się rozwodzić, byle go nie usuwać, niech pozostanie dla nowych userów jako dodatek do regulaminu, żeby widzieli co się tu robi z narwańcami, coby ktoś inny nie zaczął przeginać Exclamation Laughing :>

Moderowany przez szczepana:
Bardzo dobrze to ująłeś, nic dodać nic ująć, temat zamknięty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy