wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
"wizytowki" Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy warto podjac taka akcje?
Tak
66%
 66%  [ 10 ]
Nie
6%
 6%  [ 1 ]
Nie wiem
0%
 0%  [ 0 ]
Jest juz wystarczajaco duzo forumowiczow
26%
 26%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 15

Autor Wiadomość
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 14 Maj 06, 17:31:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę nie pasuje mi ta śruba na dole po lewej, myślę, że reszta jest ok i nadaje się w takiej wersji do druku


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Nie 14 Maj 06, 18:13:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można by np. jako tło dodać ślad zostawiany przez oponkę rowerową, a ta śrubka faktycznie trochę mało się z rowerem kojarzy. Poza tym dla mnie również OK.
A z zupełnie innej beczki to widziałem ostatnio na słupie naklejkę promującą stronę "Szprychy" ... niestety nie miałem aparatu bo bym zaprezentował jej wygląd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 14 Maj 06, 20:17:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może tak w najprostszej formie...zrobić szablon z adresem stronki i pociągnąć "sprayem" na ścieżkach co 50-100 metrów , wtedy odbiorcami będą ci co jeżdżą , a uważam , że taka forma dodatkowo przyciągnie uwagę Wink
co wy na to?


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Nie 14 Maj 06, 20:29:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

..........ja byłbym za oryginalnym adresem, bo faktycznie przez cfr nie zawsze da się wejść, a to może zniechęcać na starcie!

wizytówka admina ok.......tylko........kasete zastąpiłbym zębatką zajechaną przez Arka (bardziej dobitne), a śrubkę np. przybornikiem (bardziej pasuje), śrubka wygląda jakby wypadła z roweru kupionego w makro, a to się źle kojarzy! Laughing

piter napisał:
wtedy odbiorcami będą ci co jeżdżą

z tym się zgodzę, ale jaką farbą trzeba by to zrobić..bo te rowerki na ścieżkach już się ścierają (kicha).......poza tym adres swoją formą nie naprowadza na rowery (jest lakoniczny i wielu przejeżdzających nie skuma o co chodzi)! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Nie 14 Maj 06, 21:32:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Malowanie sprayem moim zdaniem nie jest najlepszym pomysłem, komuś się to nie spodoba i winnych ma jak na dłoni - bo trafi pod wskazany adres internetowy. Wtedy wystarczy jeszcze że to opisze jakaś gazeta (a one tylko czekają na wszelkie sensacje) i mogą nam w szybki sposób dorobić etykietkę - rowerzyści wandale (taki pesymistyczny scenariusz Wink). Sądzę iż lepiej pozostać przy wizytówkach lub jakichś naklejkach, gdyż ewentualne naklejki można zawsze zerwać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 15 Maj 06, 7:16:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale reklama za darmo w gazecie by była Laughing xD


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6650 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pon 15 Maj 06, 12:00:59     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh pomysł z szablonem na ścieżkach rowerowych jak dla mnie super, nie wydaje mi się, żeby się ktos przyczepił, że coś sie na ścieżce napisało - chociaż w Częstochowie wszystko możliwe, a odnośnie naklejki czy tzw. wizytówki, uważam, że powinna być jak najprostsza w formie czyli zawierać tylko napis częstochowskie forum rowerowe i adres internetowy, bo to co zaproponował speedy bardziej mi sie kojarzy z jakimś sklepem czy serwisem, jak ktoś będzie zainteresowany to wejdzie i zobaczy jakie są działy itp. Dobrym przykładem może tu być naklejka szprych- ładna grafika, prosty przekaz, tam jest co prawda kolor ale w czerni i bieli też można osiągnąć fajny efekt


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pon 15 Maj 06, 14:23:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprayem po sciezce - super Very Happy .. trzeba tylko szablon zrobic..

mysle ze nikt sie czepial nie bedzie Wink ..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Czw 18 Maj 06, 13:01:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze wracając do tych wizytówek, przygotowalem taki uproszczony wzór:


(pełny rozmiar po kliknięciu)

Inna sprawa, że chyba lepiej byłoby je po sklepach poroznosić, niż np. rozdać na masie.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Czw 18 Maj 06, 14:00:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
Inna sprawa, że chyba lepiej byłoby je po sklepach poroznosić, niż np. rozdać na masie.

tego chyba nie było, a pomysł doskonały, weźmie kto będzie zainteresowany, a nie spojrzy i wywali Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 18 Maj 06, 18:36:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

projekt Speediego jest niezly ..

wydrukuje pare na probe .. Wink


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6740 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Czw 18 Maj 06, 18:58:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

projekt nieźly, ale u mnie po wydrukowaniu kaseta zlała się lekko z tłem. możnaby jakoś ją wyostrzyć Smile


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
max Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6539 (93%)
Postów: 16
Wiek: 49

bleszno

Post Czw 25 Maj 06, 23:35:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i co temat się urwał ? jak nie będzie " reklamy " to takie imprezy jak alleycat bedą odwoływane , a swoją drogą dlaczego wsród tych 40 najaktywniejszych nie znalazło się 20 wspaniałych na starcie ?
NIE ZGADZAM SIE Z TWIERDZENIEM ZE PRAWDZIWEGO ROWERZYSTE OD RAZU POZNA SIE NA DRODZE MYSLE ZE GDYBYM JECHAL NA SWOIM ROWERKU TO BYM ULOTKI NIE DOSTAL A O BIKACH LUBIE POLEMIZOWAC
ale co tam ...


max
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Pią 26 Maj 06, 0:33:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

max napisał:
... MYSLE ZE GDYBYM JECHAL NA SWOIM ROWERKU TO BYM ULOTKI NIE DOSTAL ....



skad ta pewnosc ? Wink


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
max Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6539 (93%)
Postów: 16
Wiek: 49

bleszno

Post Pon 29 Maj 06, 9:41:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podoba mi sie to co masz wpisane "sposobem na życie ", dla niektórych rower to nie tylko 100-tki przejechanych kilometrów fajne gadżety za 100-tki pln ale rownież środek transportu (cały rok) ludzie chcą się dowiedzieć czy będą nowe ścieżki rowerowe jak bezpiecznie przejechać przez miasto dzieki tej formie reklamy forum może otworzy się też na tych rowerzystów .
Oczywiście nie demonizuję już obecnych wrecz jestem pod wrażeniem wyczynów co niektórych .

Moderowany przez Speedy:
Nie na temat! Raczej nie komentujemy podpisów, bo w każdej chwili można go zmienić...



max
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
heg Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6527 (93%)
Postów: 86
Wiek: 36

Poraj

Post Wto 30 Maj 06, 22:34:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Według mnie fajny pomysł z tymi wlepkami normalnie człowiek na światchał się nudzi tak to było by co robic, a reklama tez była by.I wydaje mi się troche chore rozdawanie ulotek na ulicy z reszta i tak nikt ich nie czyta.


smaruje łańcuch
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy