wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[opony] - Kolcownie opon - czy to ma sens ??
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Wto 01 Mar 05, 16:52:10     [opony] - Kolcownie opon - czy to ma sens ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przeglądałem sobie w necie różne stronki sklepów i warsztatów i jest tam właśnie instrukcja o kolcowaniu opon za pomocą wkrętów do metalu i wkrętarki oraz silikonu
Czy to ma sens i czy coś w ogóle daje taka samemu zrobiona opona Question

jak chcecie to mogę zamieścić instrukcję Cool


Ostatnio zmieniony przez szczepan dnia Sro 14 Mar 07, 22:05:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Wto 01 Mar 05, 16:58:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi się wydaje że jak jeździsz dużo zimą to jakiś sens ma... a jak nie to raczej nie ma po co ....

taki artykuł czytałeś ? http://bikeworld.pl/index.php?ppg=komentarze&id=180&dzial=3 Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Wto 01 Mar 05, 22:09:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak ktos lubi jezdzic zima to:

- albo juz ma takie opony
- nie ma zbednych opon i kasy na nowe zeby podziurawic i powkrecac wkrety, wiec jezdzi bez kolcy

jak ktos nie lubi jezdzic zima to:

- ma takie opony ale nie jezdzi
- nie ma takich opon bo mu sa niepotrzebne bo - nie jezdzi zima
===============================================

osobiscie jestem za kolcowaniem jesli sie duzo jezdzi ... Very Happy /.../
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6562 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Wto 23 Maj 06, 20:26:15     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może temat stary ale jak by ktoś miał pytania to właśnie w ta zime pomykałem na oponkach własnej roboty i jestem bardzo zadowolony!! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6860 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Wto 23 Maj 06, 22:53:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie o kolcowaniu, ale ostatnio na Drogowców widziałem gotowe oponki z kolcami (niestety nie pamiętam jakie). Tylko ta cena - coś koło 160 czy 180 zł (też dokładnie nie pamiętam bo spojrzałem na nie tylko jako na ciekawostkę). Jednak tak "na oko" te kolce jakoś nie za bardzo mnie przekonały - wystają ponad powierzchnię gumy tak z 1mm. Do jazdy po lodzie powinno być ok jednak na sypki śnieg lepiej by było mieć dłuższe kolce - chyba że ja się za dużo rajdu Szwecji na eurosporcie naoglądałem Razz Miał ktoś okazję jeździć na takich fabrycznie kolcowanych oponkach Question Ciekaw jestem jak się spisują w praktyce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy