wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Warsztaty - 22 IV 2006
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Wto 18 Kwi 06, 22:23:31     Warsztaty - 22 IV 2006 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Drugie Otwarte warsztaty o tematyce rowerowej.

Odbędą się one 22 IV (sobota) o godz. 11.00 w Bibliotece Miejskiej al. NMP 22. Zapewniamy parking na rowery.

Zaproszeni są przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg oraz Sekcji Ruchu Drogowego KMP. Będziemy dyskutować o tym co najbardziej denerwuje rowerzystów na częstochowskich drogach.


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Pią 21 Kwi 06, 17:20:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar się pojawić, tak jak 2 tygodnie temu (chyba, że coś niespodziewanego wypadnie)

Na poprzednim spotkaniu (co się chwali) była obecna głownie Młodzież (oczywiście bez urazy Wink ) natomiast co ze "starymi" rowerzystami ??
Czyżby tylko Młodzi byli zainteresowani zmianą czegokolwiek??

Panie i Panowie Oficerowie - ruszcie dupy Wink

Zachęcam do przyjścia - i to jak największą grupę ludzi - bo potem będą wszyscy płakać, że to jest źle, tamto jest źle - ale jak jest okazja cokolwiek zadziałać - to nikogo nie ma.

Proponuje sobie zrobić jakieś konspekty z kim i o czym rozmawiać i jakie poruszać sprawy - ja mam zamiar poruszyć takie sprawy :

- ścieżka na promenadzie i krzaki (temat rzeka)

- stan ścieżek w mieście

- wiadukty (a także coś w sprawie aktualnei remontowanego na Bór)

- gdzie jeszcze potrzebne ścieżki

- PIESI NA ŚCIEŻKACH Exclamation

Jak ktoś nie może przyjść, a ma jakieś sprawy - opiszcie w skrócie, jak będę spróbuję poruszyć.

Pozdrawiam.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Pią 21 Kwi 06, 20:35:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Harry napisał:
bo potem będą wszyscy płakać, że to jest źle, tamto jest źle - ale jak jest okazja cokolwiek zadziałać - to nikogo nie ma.

...ja chodziłem na wybory i nic to nie dało, wybierałem mając nadzieje na lepsze jutro, a ONI zawsze mówili , że lepiej będzie pojutrze.....
........ludzie w tym kraju z dnia na dzień nic się nie zmieni, trzeba pokoleń, Ci co są u władzy nas olewają, chyba że auto potrąci dziecko jakiegoś prominenta..
większość z nas to widzi i stąd taka frekwencja.......
chociaż to opinia ludzia made in komunism.......
młodzi niech walczą, może coś zdziałają dla swoich dzieci!?! Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Pią 21 Kwi 06, 22:21:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wedlug mnie jesli nie podoba nam sie to co robia decydencji, trzeba brac los we wlasne rece i nie czekac az ktos zrobi cos za nas, na tym wlasnie polega demokracja uczestniczace
a tlumaczenia o PRL-u sa tylko wymowka dla tych ktorym sei najzwyczajniej w swiecie nie chce
z reszta na takich spotkaniach jak to swietnie widac komu sie chce jeszcze troche angazowac, najczesciej jest to mlodziez ktora jeszcze nie zwatpila i klku dziadkow ktorzy nie maja co robic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Sob 22 Kwi 06, 13:46:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Spotkanie się odbyło.

Poważnie potraktowali je tylko Rowerzyści oraz Policja - obecny był naczelnik drogówki podinsp. J. (nie pamiętam nazwiska Wink )

Natomiast Miejski Zarząd Dróg jak zwykle pokazał, że ma wszystko głęboko... - mimo deklaracji, że "ktoś przyjdzie" - nie pojawił się nikt reprezentujący tą instytucję.

Pewne sprawy udało się ustalić, obgadać itd - np pomysł zalegalizowania ruchu rowerów w Alejach - Policja jest "za" - więc zgodnie z tym co obiecał Pan Naczelnik w razie jakiejś inicjatywy z naszej strony zostanie to poparte - plus dla nas.

Czy to zostanie przepchnięte przez urzędników to się jeszcze okaże - ale ważne, że coś się zaczyna dziać.

Frekwencja lepsza niż ostatnio, ale cały czas nas za mało - następne warsztaty 20 maja - zachęcam do przyjścia.

Pozdrawiam.


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Pon 24 Kwi 06, 2:31:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pojawił się artykuł w Gazecie Wyborczej dotyczący sobotnich warsztatów :

ARTYKUŁ

Komentarze na forum GW

Pozdrawiam.

EDIT 24.04.06 : w "papierowej" Wyborczej artykuł jest na pierwszej stronie :] Exclamation Exclamation Exclamation


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 14 Maj 06, 17:26:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 2 pytanka, kiedy odbywają się następne warsztaty i czy można śmignąć na nie na rowerku (czy jest miejsce na zaparkowanie bajka) , no bo skoro to warsztaty rowerowe , to chętnie bym się przejechał , ale na rowerku anie autobusem Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Nie 14 Maj 06, 18:50:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

warsztaty odbędą sie 20 maja (w sobote) jeżeli chodzi o rower to możesz go zostawić w garażu biblioteki . Wchodzisz do biblioteki z rowerem (zakaz wprowadzania roweru nie obowiązuje podczas warsztatów) i dalej ktoś cie pokieruje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 17 Maj 06, 0:35:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeszce jakbyś podał godzinkę rozpoczęcia to będę w pełni usatysfakcjonowany (uff)........i czego tym razem będzie dotyczyło nasze spotkanie...bo tym razem to się wybiorę Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 17 Maj 06, 6:54:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możecie poruszyć sprawę kolejnych krzaków, tym razem na niepodległości jak jedzemy w stronę rakowa przed samym domatorem rosną piękne krzaki które bardzo skutecznie zasłaniają widok na wyjazd/wjazd z domatora (jest tam myjnia więc samochody często wyjeżdżają). Nieraz zdarzało mi się tam hamować awaryjnie.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 17 Maj 06, 14:03:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piter napisał:
jeszce jakbyś podał godzinkę rozpoczęcia to będę w pełni usatysfakcjonowany (uff)........i czego tym razem będzie dotyczyło nasze spotkanie...bo tym razem to się wybiorę Wink
rozpoczynają sie o godzinie 11:00 a dotyczyć będą tradycyjnie problemów rowerzystów. Jeżeli chcesz poruszyć jakiś temat to zadajesz pytanie i ktoś na nie odpowie albo rozpocznie sie dyskusja na dany temat. Hary np. porusza zawsze temat krzaków na promenadzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 17 Maj 06, 20:28:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fajnie , mam nadzieję , że tym razem będzie jakiś jajogłowy z zarządu dróg , i uzyskam satysfakcjonującą mnie odpowiedź :/ .....do-zo Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6908 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Sob 20 Maj 06, 4:25:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łoo, dawno tu nie zaglądalem (awaria sprzętu, na szczęście powoli opanowuję sytuację) - jeśli tylko wstanę (4:30 a ja dalej usuwam skutki awarii) to się pojawię - mam nadzieję, że tym razem ktoś z MZD przyjdzie - dziś otrzymałem maila z przeprosinami za to, że nikogo nie było poprzednio oraz, że tym razem ktoś będzie :]

Mam zamiar poruszyć (poza standardami) sprawę ścieżki na odcinku Bór - Aleja Pokoju, konkretnie sprawę oświetlenia tej ścieżki, a raczej jego brak.
Proponuję zjawić się tłumnie :]

Pozdrawiam


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Porozumienie na Rzecz Przyjaznego Miasta Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy